Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Ciśnienie w złożu po zmierzeniu wynosiło 4500 atmosfer!!!

Więc żadna ludzka technologia nie jest w stanie tego zatrzymać.

Z odwiertu wydobywa się około 15mln litrów ropy dziennie (według ostrożnych obliczeń). Co 3 dni mamy więc katasrofę na miarę Exxon Valdez z 1989r.

Mimo usilnych starań i polityki blokady informacyjnej prowadzonej przez naszych drogich przyjaciół z USA, coraz częściej słyszy się anonimowe opinie naukowców, którzy mówią np. o wymarciu całego życia w oceanach, czyli o czymś, czego chyba nikt nie bierze poważnie... ale dlatego że to zbyt straszne, a nie nierealne.

Nie wierzcie w bajki !

Bardzo bym chciał się mylić, ale w tym przypadku bardziej wierzę głoszącym czarny scenariusz, niż optymistom z BP, którzy twierdzą że załatają niedługo dziurkę i będzie gitara, a to co się ulało to się zbierze.

Odfiltruje i sprzeda.

IIstnieje też problem chemikaliów rozpylanych przez BP - Corexitu 9500.

Corexit 9500 jest czterokrotnie bardziej toksyczny, niż sama ropa naftowa, wiadomo że paruje do atmosfery. Jest coraz więcej paniki i przypadków hospitalizacji osób z objawami zatrucia.

Corexit jest środkiem do rozpuszczania ropy naftowej.

Katastrofa1

Zatoka Meksykańska zamienia się w morze ropy.

615856Id like to make myself believe

that planet earth turns slowly

its hard to say that id rather stay awake when im asleep

cuz everything is never as it seems....

Komentarze

Dodaj komentarz

Autor zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Zaloguj się.

Autor wpisu zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Aktywuj publiczny profil, aby móc komentować ten wpis.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.