Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Koncerny motoryzacyjne na świecie

Dużych koncernów motoryzacyjnych na świecie jest wiele. Jednak niewiele osób zna ich burzliwą historię oraz ogrom pracy, jaki właściciele musieli włożyć w rozwój najpotężniejszych firm świata. Zatem jakie marki zalicza się do kluczowych firm motoryzacyjnych, które co roku swoim właścicielom przynoszą wręcz gigantyczne zyski? Oto czołówka największych koncernów motoryzacyjnych na świecie, które z pewnością zna każdy z nas.


ce145dfe3fb1ad0801bb93bea51863cb orig
Najbardziej popularne koncerny motoryzacyjne na świecie

Istotnie jeden z największych koncernów motoryzacyjnych na świecie to z pewnością BMW, do którego należą marki takie jak między innymi Rolls-Royce. W czołówce jest również koncern PSA Groupe, który obecnie stanowi drugi co do wielkości koncern w Europie produkujący samochody. Należy do niego między innymi marka Opel, którą PSA Groupe wykupił w ubiegłym roku. Z kolei największym producentem samochodów w Europie jest marka Volkswagen. Pomimo głośnego skandalu Dieselgate, samochody Volkswagen wciąż są najchętniej wybieranymi nie tylko w Europie, ale również i na świecie.

Części do Volkswagena wciąż poszukiwane

Jak już wcześniej wspomniano, VW to najbardziej popularna marka na świecie. Nic w tym dziwnego, iż coraz więcej osób poszukuje właśnie części do VW. Części do samochodów Volkswagen nie są zbyt drogie. Jednak wiele osób zamiast kupować nowe części do Volkswagena, wybiera produkty zamienne, które także są wysokiej jakości.


d475857ff8faeae7422ab52de17b4c7e orig
Czym byłby obecnie świat bez możliwości poruszania się samochodem? Z pewnością to pytanie zadaje sobie wiele osób, którym własny samochód odmówił posłuszeństwa i tym samym często zmuszeni są do skorzystania z komunikacji zastępczych. Jednak należy pamiętać, że nawet autobus to tylko większy model naszego auta, którego zasada działania jest taka sama. Zatem można zauważyć, jak wiele znaczą dla nas w dzisiejszych czasach samochody.

Motoryzacja stale się rozwija, jednakże jedno nadal pozostaje niezmienne. Nasze pojazdy w szczególności te starsze, często są bardzo awaryjne. W takich przypadkach warto zadbać o odpowiednie części zamienne do aut Volkswagen lub też części do Audi czy też marek takich jak Skoda lub Seat. Warto pamiętać, że na szczęście części zamienne do aut Volkswagen nie są takie drogie.

Z resztą samochody Volkswagen wciąż cieszą się dużą popularnością. Wspomniane części do samochodów Volkswagen możemy znaleźć między innymi na stronie internetowej https://www.iparts.pl/auto/vw,121.html. Dostępne tam są także części do Audi pod adresem , a także do pojazdów marki takiej jak Skoda, które znajdziemy tutaj https://www.iparts.pl/auto/skoda,106.html. Możemy również zamówić części do marki Seat, pod adresem https://www.iparts.pl/auto/seat,104.html.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.