Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Każdy z nas chciałby wiedzieć jak można zatrzymać proces starzenia się komórek. Ludzie od tysięcy lat dążą do poznania tej idealnej formuły zapewniającej dłuższą młodość komórek znajdujących się w ciele człowieka. Na szczęście dzięki odkryciu współczesnej nauki dzisiaj jest to możliwe. Finiti Jeunesse to rewelacyjny środek udowadniający, że starzenie się powiązane jest z długością telomerów, które umiejscowione są w chromosomach DNA. Dzięki właściwemu działaniu środka możemy odwrócić kurczenie się telomerów a co za tym idzie spowolnić proces starzenia się całego organizmu. Dzięki zastosowaniu naturalnej mieszanki składników produkt zwiększa długość naszych telomerów, przez co utrzymuje jednocześnie w zdrowiu komórki macierzyste znajdujące się w ciele człowieka. Oprócz tego ma on ochronne działanie całego DNA przed niebezpiecznym stresem oksydacyjnym. Substancja nie zawiera w sobie sztucznych barwników oraz innych konserwantów są to w pełni naturalne rozwiązania niemające wpływu na zdrowie człowieka. Dzięki ogólnemu działaniu leku na jakiś czas organizm aktywuje telomerazę specjalny enzym odpowiedzialny za telomery co w praktyce, przyczynia się do ich wydłużenia. Kluczowym składnikiem jest TA-65 MD to naturalny związek stworzony na bazie roślin, który pomaga utrzymać odpowiednią długość telomerów, a także je odbudować, jeśli są zniszczone. To najważniejszy składnik w kosmetyku Jeunesse który dostarcza najważniejszych substancji odżywczych wpływający na wydłużenie się telomerów.

Oferta Jeunesse:

AM & PM ESSENTIALS

RESERVE Jeunesse

Zestaw FINITI Jeunesse

LUMINESCE – dzienny nawilżający

LUMINESCE – serum odmładzające

LUMINESCE – oczyszcza i odmładza

LUMINESCE – balsam do ciała

LUMINESCE – kompleks na noc

Bardzo istotnym składnikiem jest również COQ-10, który uznawany jest za uniwersalny przeciwutleniacz chroniący nasze komórki przed wolnymi rodnikami. Dzięki długotrwałemu działaniu składnik ten pozwala zmniejszyć stres oksydacyjny w rezultacie, chroniąc komórki przez ich uszkodzeniem.

Fucodian to także dodatkowe wsparcie dla dorosłych komórek macierzystych. Składnik ten przyczynia się do odmłodzenia komórek, a także ich odnowy co wpływa na poprawę działania całego układu odpornościowego.

Szereg witamin z grupy B6, B12 kwas foliowy i witamina C to wsparcie dla poprawy działania wszelakich funkcji powiązanych z układem metabolicznym w ciele człowieka. Dzięki połączeniu najważniejszych witamin umożliwia to prawidłowe działanie wszystkich najważniejszych procesom biologicznym w organizmie między innymi w syntezie DNA.

Dzięki dopracowaniu produktu od Jeunesse

studiozdrowia jeunesse

autorzy tego rewolucyjnego suplementu diety otrzymali Nagrodę Nobla. Teraz człowiek ma szansę na to, aby lepiej chronić swój organizm, a jednocześnie cały łańcuch DNA poprzez stosowanie środka wydłużającego telomery. Jest to współczesna odpowiedź na to, czego potrzebuje dzisiaj człowiek do szczęścia. Dzięki wspomnianym składnikom wszystkie funkcje związane z przemianami metabolicznymi działają prawidłowo. Dzięki temu środkowi możemy nieco inaczej definiować słowo młodość i to właśnie dlatego całość jest godna naszej uwagi. Jeśli chcemy zatrzymać proces starzenia się komórek to mamy teraz odpowiednie narzędzie, z którego musimy tylko skorzystać cel, jest w zasięgu naszej ręki.

Więcej informacji na stronie:

studiozdrowia.nsacz.eu

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst o39i124h6u:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.