Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Oto zestaw kuriozalnych zdjęć, które wedle Pana Jezusa są:

„W rzeczywistości jednak, jak powiedziałem chodzi o psucie ducha, o podświadome wywoływanie niepokoju, zamętu."

(więcej o tym tutaj)

http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/search?q=psucie+ducha

Materiał miał być umieszczony pierwotnie za akceptacją i wolą Pana Jezusa pod jednym z przekazów na: https://cyprianpolakwiara.blogspot.com

Jednak z tajemniczych powodów nie udało się tego zrobić.

Autorem opracowania jest Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak) otrzymujący zamieszczane Orędzia.1. Zaczniemy od zdjęcia, którym swego czasu szokował niesławny poseł na okładce „Polityki” , przerabiając zdjęcie, przedstawiające niemowlęta, braci Kaczyńskich jako wampiry. Cyrk polega jednak na tym, że nikt nic nie mówił iż na tym zdjęciu Jadwiga Kaczyńska nie ma ramienia, a zdjęcie jest w takiej formie wszędzie, także w książkach gdzie ma pochodzić ze zbiorów rodzinnych.


47469eaff6414ade24f8058c06a8293f orig2. Jedno ze zdjęć przedstawiające Lecha Kaczyńskiego przed Pałacem Prezydenckim podczas Sylwestra. Absolutnie nie jest możliwe aby prezydent jakiegokolwiek państwa miał takie uzębienie. Zresztą i w uzębieniu widać elementy fotomontażu zwłaszcza w jednym miejscu. Problem polega na tym, że zdjęcie było przedstawiane w gazecie o bardzo dużym nakładzie i nikt z decyzyjnych sympatyków prezydenta (PiS, koła GP, Instytut LK – w ogóle działa:), istnieje?.. i wszystkie inne stosowne organizacje) ani tego ani innych nienormalnych zdjęć nie zauważył i nie zauważa.


3c8a04559c95fe41dcdaf4df4b95c34d orig3. Zdjęcie, które ma przedstawiać scenę z pogrzebu domyślnie przy trumnie LK. Postawię tylko pytanie ile ta Pani za Jarosławem Kaczyńskim ma palców? Inne rzeczy też widać, to już zobaczcie sami.


9506805a18ffd1a0dd9d488f0e4e0fb4 orig4. Zdjęcie Kaczyńskich z dzieciństwa. To zdjęcie gdy idzie o nienormalność w przypadku ich wspólnych zdjęć z dzieciństwa i nie tylko nie jest wyjątek, ale mało jest aż tak wyraźnie groteskowych. Zostawię może bez komentarza co tu jest nie tak.


bcd7f8bffa9b2fd0549087015794a52e orig5.Jarosław wychodzący ze swego domu na Żoliborzu. Jak widać ma dwie lewe ręce z dwiema różami, dodatkowo pierwsza róża przeszła przez druty ogrodzenia i jest w nim.. zablokowana? Druga prawa ręka (czyli czwarta) jest też zamarkowana dodatkowo odbijają się na niej kratki ogrodzenia.
6. Jedno z pierwszych jeśli nie pierwsze dostępne zdjęcie Janeczka gdy idzie o zdjęcia wspomnieniowe czy też sprzed rozpoczęcia służby jako borowca.

Jakość zdjęcia. Zdjęcia robione aparatem Ami były znacznie lepsze. Przypomina to owo zdjęcie z Okęcia 10. 04 które miał robić Martynowski aparatem blackberry na którym mamy pięć osób przy tupolewie i nie możemy rozpoznać jakiejkolwiek twarzy nawet w przybliżeniu, ani też dobrze sylwetki. Wszystkie dostępne wtedy aparaty w telefonach komórkowych robiły lepsze zdjęcia, a o telefonie blackberry, produkcie nieseryjnym nie mówiąc.

Jest w ogóle niepodobny do siebie wobec tego co mamy na innych zdjęciach, nawet wobec tego, że niewiele to można rozpoznać. Groteskowe szramy na twarzy. Takie rzeczy nie pojawiają się na normalnym zdjęciu przy powiększeniu. Wreszcie ręka Janeczka trzymająca kwiaty. Co to jest?!
7. Zdjęcie mające przedstawiać L i J Kaczyńskich w roku 1990 w trakcie kampanii prezydenckiej Lecha Wałęsy . Tutaj posłużę się opisem, który zrobiłem przy okazji zamieszczenia zdjęcia na blogu;

Zdjęcie jest dostepne w sieci i podpisane jako "Kampania prezydencka Lecha Walesy 1990".


Na tym zdjęciu Jarosław Kaczyśski wygląda jak Gaucho Marx, co narodowo się zgadza, ale nie o to tutaj chodzi.

Postać, która określona jest jako Lech Kaczyński przypomina jakąś chińską mutację.

Po drugie postać ta nie ma białek oczu.

Po trzecie -włosy u i ten kawałek idący od skroni w kierunku czoła, jakby wystrzyżony przy skórze jest domalowany.

.....................

Dlaczego bracia Kachińcy mają jedne zęby na dwóch?

Jarosław ma połowę zębów i postać określana jak Lech Kaczyński ma połowę zębów.

Do tego JK część mocno zepsutych.

To nie jest oczywiście prawdziwy stan uzębienia JK.

To jest kpiną twórców zdjęcia.

Tego rodzaju kpina ma miejsce nie tylko tu i dotyczy także niektórych zdjęć 96-ciu.8. Na tym zdjęciu widać jak przy ręce J. Kaczyńskiej w powietrzu jest palec, który wygląda jakby pochodził od dłoni witającego się borowca.


6ba41162982e7364d8207d2610d96313 orig9. Maciejczyk. Lot z Pekinu. W tym zdjęciu wiele rzeczy nie gra. Jest to zresztą dokładniej opisane, ale poprzestanę tu na wskazaniu na jedną najważniejszą:

Oto w jednej przegrodzie nosowej, w jednej dziurce od nosa, mamy jakby cala przegrodę nosową z dwiema dziurkami od nosa. Zdjęcie jest podane do książki (wedle informacji w metryczce książki) przez rodzinę.

ced9cf2bc1ddf491b3f18e4cfe600779 orig10. Pogrzeb Janeczka. Popatrzmy na szyję Racewicz, chociaż nie tylko tutaj to nie gra.


e97b3661a9e9a2bdff55ee88313d0c46 orig
Na koniec trzy zdjęcia które są kreacją komputerową:


Wygląda bardzo dobrze, prawda? Wydaje się, że ma duszę. Co tutaj jednak mniej gra. Twarz? Nie choć wydawałoby się, że będzie to twarz. Włosy i uszy to najtrudniej jest zrobić. Że włosy są komputerowo zrobione to widać. (Podobne komputerowe włosy widzimy na niektórych zdjęciach Janeczka). No i ucho.


e8144f9c98007c723bc365cd99e5a54e orig.....................................................................

b7102029d4420f27821e79b971d682ba orig
8671e877bdf60db380dd7d6adcad09c3 orig
Dziękuję Bogu, że to mogłem zobaczyć, Panu Jezusowi.

Dziękuję także temu, który zwrócił moją uwagę na te rzeczy, a który nie chciał by go wymieniać.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.