Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych
kurs cubase mikrofon

Dzisiejszy wpis będzie dotyczył muzyki, a praktycznie rzecz ujmując jej tworzenia. Technologia w ostatnim czasie bardzo poszła do przodu. Dzisiaj każdy ma nowoczesną komórkę, odtwarzacz mp3 komputer stacjonarny, komputer osobisty typu laptop. Generalnie rzecz biorąc dostęp do tych gadżetów jest bardzo powszechny. Nic nie stoi na przeszkodzie aby pobawić się i zrobić domowe studio nagrań.

Co będzie na do tego potrzebne? Na pewno komputer z kartą muzyczną, głośniczki i dobry mikrofon? Co jeszcze? Przydałby się jakiś program, np. cubase w wersji 5 lub 6. Ale żeby dobrze się nim posługiwać powinniśmy kupić sobie jakiś kurs cubase , najlepiej najnowszy dostępny na rynku. Steinberg Cubase to bardzo znana firma w świecie realizacji dźwięki, tworzony ona także profesjonalne oprogramowanie dla zawodowych dźwiękowców. Wtedy dopiero możemy się zająć tworzeniem muzyki.W kursie cubase można nauczyć się tworzyć muzykę zupełnie od podstaw. Nie martw się jeśli w tej chwili nie masz o tym zielonego pojęcia. Po kilku dniach spędzonych z kursem będziesz już wszystko wiedział/wiedziała. Nie zwlekaj, jeśli muzyka to Twój żywioł zajmij się nią już dziś. Może wkrótce zostaniesz bardzo znanym realizatorem dźwięku. Togo Ci życzę i zachęcam do pracy.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.