Ostatnio: 25.04.2017

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Tytułem wstępu powiem, że od dawna jestem bardzo za Węgrami, a ostatni wykop ( o! ten tutaj. ) zainspirował mnie i stwierdziłem, że powinienem okazać swoją sympatię do tego narodu. idąc za radą użyszkodnika(:>) 5th postanowiłem zrobić o tym oddzielny wykop. dlaczego? ponieważ więcej osób będzie miało szansę to obejrzeć - tak myślę - i może więcej osób podchwyci mój pomysł i sami też będą chcieli oddać w ten sposób hołd naszym południowym przyjaciołom.

Do rzeczy. mam do was prośbę, ponieważ ze mnie jest marny grafik (ograniczam się do painta). chciałem zamówić gdzieś koszulkę, z własnym logo. niestety sam takiego loga nie potrafię wykonać. chciałbym żeby logo zawierało połączone Węgry i Polskę (np kółko, połowa biało-czerwona, a druga połowa czerwono-biało-zielona) oraz 2 napisy. pierwszy: Polak, Węgier dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki, a drugie: Lengyel, Magyar két jóbarát, együtt harcol s issza borát. autor najlepszego loga otrzyma zdjęcia cennych nagród :). przyczyńcie się do rozkwitu naszej przyjaźni! :)

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.