Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Pierwszy w Polsce wywiad społecznościowy na POLITYKA.PL

Czytelnicy POLITYKA.PL przepytali prezydenta Bronisława Komorowskiego

Serwis internetowy POLITYKA.PL opublikował wywiad społecznościowy z prezydentem Bronisławem Komorowskim. Wywiad powstał dzięki współpracy czytelników serwisu oraz fanów na Facebooku. To oni, za pośrednictwem strony internetowej oraz na profilu www.facebook.com/TygodnikPolityka zadawali pytania. Było ich w sumie prawie 200, a najczęściej powtarzające się i najciekawsze dziennikarze „Polityki” zadali potem Prezydentowi.

W wywiadzie – pierwszym w kadencji udzielonym dla serwisu internetowego – Bronisław Komorowski mówi m.in. o stanie swego zdrowia i zaangażowaniu w kampanię wyborczą, projekcie ustawy o związkach partnerskich oraz o pseudokibicach. Internautów interesowało również, czy podpisałby ustawę znoszącą całkowicie karanie za posiadanie miękkich narkotyków, jak powinny wyglądać stosunki państwo-kościół oraz co sądzi o żartach na swój temat, chętnie przypominanych przez media.

Bezpośredni link do materiału:

http://www.polityka.pl/kraj/wywiady/1516116,1,wywiad-spolecznosciowy-z-prezydentem.read

W razie pytań, szczegółowych informacji udzieli Państwu Piotr Stasiak - Redaktor naczelny serwisów internetowych Tygodnik "Polityka"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.