Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Buk - Różdżki wykonane z tego drewna są bardzo wyjątkowe, ponieważ dopasowanie jej do właściwego czarodzieja jest stosunkowo trudne. Gdy jednak różdżka znajdzie się w rękach odpowiedniego czarodzieja, jest subtelna i stanie się jego atrybutem na zawsze.

Cis - Cisowe różdżki mają niesamowitą historię, ponieważ na przestrzeni lat można zauważyć, że były one potężnymi narzędziami dobra i zła. Gdy czarodziej zostanie pochowany z tą różdżką, zaczyna ona kiełkować, chroniąc w ten sposób swojego właściciela. To niezwykłe zjawisko dowodzi temu, że różdżka wykonana z cisu jest naprawdę wierna swojemu właścicielowi.

Dąb - Dębowa różdżka jest przeznaczona dla bystrych i mądrych czarodziei. Takich, którzy na pierwszym miejscu stawiają naukę. W rękach właściwego czarodzieja, może dokonać wielu interesujących rzeczy.

Drewno różane - Różdżka nada się idealnie dla osoby, która chciałaby zgłębiać białą magię. Oznacza to, że drewno różane jest przeznaczone dla osób o czystych intencjach i dobrym sercu. Świetnie radzi sobie też z zaklęciami transmutacyjnymi.

Dziki bez - Różdżki wykonane z dzikiego bzu są okryte złą reputacją. Mówiono, iż przynosi pecha. Różdżkę z dzikiego bzu opanowuje się najtrudniej. Zawiera ona w sobie ogromną moc. Lekceważy ona każdy, kto nie jest jej godny lub nie jest prawowitym właścicielem. Najlepsi czarodzieje posiadali problemy z jej poskromieniem. Prawdziwe powiązanie (w myśl najważniejszego prawa różdżki) z danym czarodziejem jest naprawdę bardzo rzadkie.

Grab - Różdżka wykonana z grabu jest szczególnie spersonalizowana. Co to znaczy? Oznacza to, iż jest ona ściśle dopasowana do właściciela. Inny czarodziej będzie miał problemy z rzuceniem najprostszych zaklęć. Dodatkowo, różdżka ta odmówi działania, które byłoby sprzeczne z przekonaniami moralnymi czarodzieja - jego kodeksem honorowym.

Grusza - Różdżka idealna dla czarodzieja mądrego, hojnego i lojalnego swoimi przyjaciołom. Cechują się niezwykłą mocą i niemałą odpornością.

Heban - Hebanowa różdżka sprawdzi się w każdym typie magii. Szybko dostosowuje się do czarodzieja, sprawiając, że może on osiągnąć naprawdę wiele w kierunku, który sobie wyznaczy. Heban jest idealny dla osób, które trzymają się swoich zasad i mają odwagę być sobą.

Hikora - Różdżka idealna dla osób wytrwałych. Takich, którzy się nie poddają. Posiada dużą moc, pod warunkiem, że jej użytkownik twardo stąpa po ziemi i wie, czego chce. Jedna z wierniejszych różdżek.

Jabłoń - Osoby posiadające różdżkę z jabłoni, to osoby obdarzone urokiem osobistym. Dążą one również do wysokich celów czy ideałów. Różdżka ta nie nadaje się do praktyki magii czarnej. Posiadacze tej różdżki, często posiadają zdolności porozumiewania się z innymi stwarzaniami.

Jarzębina - Różdżka szczególnie przydatna do obrony. Zaklęcia o tym charakterze, wyczarowane przez tę różdżkę posiadają dużą moc i są trudne do złamania. Różdżka najlepiej pasuje do czarodzieja o czystych zamiar.

Jesion - O Jesionowych różdżkach mówi się, że są uparte, ponieważ należą do czarodziei, którzy właśnie odznaczają się tą cechą. Dążą one do wyznaczonego celu i nigdy się nie poddają. Chcą osiągnąć perfekcjonizm w danej dziedzinie. Według starego przesądu, jesionowe różdżki powinny być przekazywane, ponieważ tracą moc.

Kasztan - Właściciel takiej różdżki, to czarodziej, który świetnie radzi sobie ze zwierzętami i roślinami. W magii realizuje się na najwyższym poziomie, ponieważ zaklęcia stosowane w celu obrony przed czarnomagicznymi kreaturami są niepowtarzalne.

Klon - Posiadacze takiej różdżki, lubią przygodę i wyzwania. Lubią, gdy otoczenie się zmienia. Są także ambitni, dlatego w rękach właściwego czarodzieja, różdżka osiągnie naprawdę wiele. Stanie się mu lojalna. Źle dopasowana nie będzie sobie radzić z najprostszymi zaklęciami.

Leszczyna - Mówi się, że to różdżka wrażliwa, ponieważ odzwierciedla w ten sposób stan właściciela. Nadaje się ona zatem dla osób, którzy potrafią kontrolować swoje emocje. Należy uważać, aby nie przekazać różdżce niepożądanych stanów (emocji), ponieważ może ona zamienić je potem na odpowiednie zaklęcia.

Lipa - Szczególnie ceni sobie przyjaźń jako najwyższą wartość. Warto więc zauważyć, że różdżka wykonana z tego drewna, wybierze czarodzieja, który jest gotowy umrzeć za przyjaciół. Zaklęcia rzucane tą różdżką posiadają dużą moc, pod warunkiem, że przyjaźń zostanie nawiązana z różdżką.

Mahoń - Mahoniowa różdżka sprawi się świetnie w rękach czarodzieja, który ma talent do eliksirów. Jest idealna w rękach czarodzieja, który odznacza się niemałą precyzją. Uczy się na zasadzie prób i błędów. Potrafi wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby potem - w przyszłości - stać się lepszym.

Orzech włoski - Rzadko spotyka się różdżkę wykonaną z tego drewna. Można dlatego, że jest on (orzec włoski) przeznaczony dla osób wyjątkowych. Posiadających odrębne poglądy, kierujący się własnymi przekonaniami. Jeśli czarodziej pozostanie jej wierny, jest ona w stanie osiągnąć bardzo dużo.

Ostrokrzew - Działa najlepiej w rękach czarodzieja, którzy może potrzebować pomocy w przezwyciężeniu negatywnych emocji. Wybierają one właścicieli rządnych przygód (niekoniecznie bezpiecznych!). Najtrudniej zespolić ją z piórem feniksa. Jednak, gdy to się uda, różdżka ta posiądzie wielką moc.

Sosna - Różdżka dla czarodzieja, który może być postrzegany jako samotnik, ale jednocześnie jako osoba tajemnicza i intrygująca. Posiadacze tej różdżki żyją bardzo długo, ponieważ nie zdarzyło się, aby jakikolwiek czarodziej, dysponujący sosnową różdżką, umarł młodo. Świetnie sprawdzają się w magii niewerbalnej.

Tarnina - Właściciel odznacza się wojowniczym charakterem. Nie oznacza to jednak, że jej użytkownicy praktykują czarną magię (jednak - jest ona najlepsza w tej dziedzinie). Można ją spotkać w rękach ludzi, którzy są miłośnikami zaklęć czarnomagicznych oraz ludzi, walczących z ciemnymi siłami.

Topola - Różdżka cechująca się niemałą lojalnością wobec czarodzieja. Jest ona świetna w rękach tego maga, który posiada wyznaczony cel w sferze moralnej. Świetnie realizuje się w zaklęciach o charakterze białej magii.

Wierzba - Różdżka pasuje najlepiej do czarodzieja o dużym potencjalne. Sprawdza się w zaklęciach, które mają na celu uzdrowienie i ogólną poprawę kondycji osoby poszkodowanej. Jest świetna w zaklęciach niewerbalnych.

Wiśnia - Aby posiądź taką różdżkę, należy odznaczać się niemałym opanowaniem oaz siłą umysłu. Zaklęcia rzucane z tej różdżki wymagają niemałej precyzji. Szczególnie ceniona w Japonii, ponieważ wiśnia, to symbol narodowy Japonii.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.