Ostatnio: 18.08.2011

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Piszę sobie ten tekst wcześniej ,żeby nie było ,że potem to sobie wymyśliłem pod rozwój wydarzeń:

17:15 2011-08-17

Aktualna sytuacja:

Pojawił się użytkownik WalkaZRasizmem , który lekko trolluje i dodaje ludzi do obserwowanych + co ważne napisał do tej pory do jednego użytkownika - zhilmann2 , który jest mało aktywny w komentarzach i nie ma nic rasistowskiego nigdzie napisanego.

Teraz uwaga:

Jeśli nick Albanski_Msciciel wam coś mówi, to wiecie ,że to taki mniej lub bardziej sympatyczny trochę troll trochę normalny użytkownik. Swoją karierę zaczął od ostrego trollowania , które zakończyło się banem.

Ostatnio - chyba dziś rano raczej bo wczoraj wieczór jeszcze go widziałem aktywnego, AM dostał kolejnego bana, za co nie wiem i nie chce mi się szukać, widać gdzieś go podkusiło znowu trollować.

Ważny fakt: zihlmann2 i AM to koledzy w real. Od początku kariery obu panów było to widać bo wykopywali wzajemnie znaleziska 1-2 minutę po dodaniu , komentowali wzajemnie itp. ,każdy może to sobie sprawdzić i wyciągnąć wnioski czy mam rację, ale ostatecznie kogo to obchodzi, to normalne moim zdaniem jeśli są kolegami.

Natomiast da się z tych faktów stworzyć ciekawą teorię:

Jeśli AM został znowu zbanowany, po tym jak chciał być normalnym użytkownikiem to mógł się wkurzyć i uznać ,że wraca na drogę trollowania

W tym wypadku jeśli on i WalkaZRasizmem to jedna i ta sama osoba to pisanie od zihlmann2 jest bardzo logiczne bo daje to możliwość:

1. Kontrolowanej wymiany zdań i rzucania tekstów ze scenariusza typu

- co mi zrobisz, nie boje się , idź do prokuratury śmiało

- a pojdę!

2. Wtedy bez problemu mogą to panowie ciągnąc dalej, wystarczy ,że nagle zihlmann2 napisze przerażony albo stworzy znalezisko w stylu :

"oohh nie! naprawdę dostałem wezwanie na komendę!

Albo

"policja dziś u mnie była! Bójcie się!"

i panika gotowa.

Dlatego też, napisałem ten mały wywód, na tą ewentualność.

Jeśli stanie się co przewiduję powyżej i użytkownik zihlmann2 nagle zacznie siać panikę itp. bądź w inny sposób uwiarygadniać trollowanie WalkaZRasizmem , oznacza to ,że mam rację i panowie sobie trollują w najlepsze.


Edit: WalkaZRasizmem jak przewidywałem napisał dziś do Zihlmann znowu, Zihlmann odpowiedział : zostawi mnie pan itp itd. ? Zaczął pytać innych użytkowników czy ma to gdzieś zgłosić itp. Słowem chciał rozkręcić sprawę.

Krótko: Albanski_Msciciel = WalkaZRasizmem

Dziękuje za przeczytanie

Ostr.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.