Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Wszystkie wojny są wojnami bankierów All Wars Are Bankers' Wars Anty / Alterglobalizacja | Alterkino.org


Wiem, że dużo osób ma olbrzymią trudność w zrozumieniu jak wiele wojen jest wywoływanych jedynie w celu narzucenia państwom prywatnych banków centralnych, dlatego podzielę się z Wami kilkoma przykładami, abyście zrozumieli dlaczego władze USA są uwikłane w tak wiele wojen przeciwko tak wielu krajom. Jest wiele precedensów.


Amerykańska Rewolucja w Stanach Zjednoczonych była głównie skierowana przeciwko ustawie O Walucie króla Jerzego III, która zmusiła kolonistów do prowadzenia wymiany gospodarczej wyłącznie z użyciem oprocentowanych banknotów drukowanych przez Bank Anglii. Po zwycięstwie rewolucji w USA ustanowiono radykalnie odmienny system gospodarczy, w którym władze emitowały własną walutę opartą na określonych wartościach (Colonial Scrip), aby prywatne banki jak Bank Anglii nie pasożytowały na bogactwie narodu poprzez oprocentowanie banknotów.


"Odmowa przez króla Jerzego III prawa koloniom do używania uczciwego systemu pieniężnego, który uwalniał zwykłych ludzi od pułapek finansowych manipulatorów, była prawdopodobnie główną przyczyną rewolucji."

-- Benjamin Franklin, Ojciec Założyciel USA


Ale banki nie mają znaczenia, jeśli nie poświęcą się intrygom by zdobyć Wasze bogactwo, i wiedzą bardzo dobrze jak łatwo jest skorumpować przywódców narodu. Już rok po sławnej wypowiedzi Mayera Amschela Rotszylda "Pozwólcie mi emitować i kontrolować walutę kraju a nie będzie mnie obchodzić kto ustanawia prawa" bankierom udało się założyć nowy prywatny bank centralny First Bank of the United States, głównie dzięki staraniom głównego poplecznika Rotszyldów w USA Aleksandra Hamiltona. Ten bank założony w 1791 do czasu wygaśnięcia swojej 20-letniej licencji praktycznie doprowadził gospodarkę do ruiny, wzbogacając przy tym bankierów. Kongres odmówił przedłużenia licencji i zasygnalizował chęć powrotu do waluty emitowanej przez państwo, od której bankierzy nie otrzymywaliby żadnych procentów. W odpowiedzi Nathan Mayer Rotszyld zagroził "Albo licencja zostanie przedłużona, albo USA zostanie uwikłane w katastrofalną wojnę". Kongres wciąż odmawiał, a Nathan Mayer Rotszyld głośno komentował: "Dajmy bezczelnym Amerykanom nauczkę! Zróbmy z nich znowu kolonię!". W 1812 r. Wielka Brytania finansowana przez kontrolowany przez Rotszyldów Bank Anglii sprowokowała wojnę z USA aby odzyskać swoją kolonię i narzucić jej niewolnictwo wobec Banku Anglii, lub też wpędzić USA w tak wielkie długi, że zostaną zmuszone do przedłużenia licencji prywatnemu bankowi centralnemu. Plan się powiódł. Pomimo wygrania wojny przez USA Kongres był zmuszony do udzielenia licencji na emisję oprocentowanej waluty nowemu bankowi Second Bank of the United States. Po raz kolejny bankierzy kontrolowali krajową podaż pieniądza i nie obchodziło ich, kto ustanawia prawa ani ilu żołnierzy brytyjskich i amerykańskich trzeba było poświęcić.


Kraj znowu wpadł w zadłużenie, bezrobocie i biedę w wyniku drapieżności prywatnego banku centralnego i w 1832 Andrew Jackson z powodzeniem startował w wyborach prezydenckich w walce o drugą kadencję pod hasłem "Jackson, Nie Bank!". Dotrzymując danego słowa Jackson zablokował przedłużenie licencji Second Bank of the United States.


"Panowie ! Ja również bacznie przyglądałem się działalności Banku USA. Moi ludzie obserwowali Was przez długi czas i jestem przekonany, że wykorzystaliście fundusze banku do spekulacji chlebem naszego kraju. Kiedy wygrywaliście dzieliliście zyski pomiędzy siebie, gdy przegrywaliście obciążaliście stratami bank. Mówicie, że jeśli skonfiskuję fundusze i rozwiążę bank to tysiące rodzin zostaną zrujnowane. Być może Panowie, ale jest to Wasz grzech ! Jeślibym pozwolił Wam kontynuować działalność doprowadzilibyście do ruiny 50 tysięcy rodzin i byłby to mój grzech ! Jesteście gniazdem żmij i złodziei. Jestem zdeterminowany by Was wykorzenić, i zaklinam się na Wiecznego (ściągając uderzenie jego pięści w stół), że Was wykorzenię !" – Andrew Jackson wkrótce przed wygaśnięciem licencji banku, stenogram spotkania z komitetem obywateli Filadelfii w Lutym 1834, pochodzi z Andrew Jackson and the Bank of the United States (1928) by Stan V. Henkels


Wkrótce po tym jak prezydent Jackson - jedyny w historii USA, który spłacił cały krajowy dług - rozwiązał Second Bank of the United States, dokonano próby zamachu na niego, która zawiodła ponieważ oba pistolety zamachowca Richarda Lawrence'a nie wypaliły. Lawrence powiedział później, że gdyby zmarł Jackson, "pieniądze byłyby bardziej dostępne".


Oczywiście system szkolnictwa spełnia życzenia bankierów by trzymać pewne wydarzenia z historii w ukryciu, podobnie jak korporacyjne media na polecenie Monsanto ukrywają niebezpieczeństwa GMO a sekty wyznawców Globalnego Ocieplenia starają się zatuszować fakt, że Ziemia stopniowo ochładza się od 16 lat. Nie powinno więc dziwić, że prawdziwe powody Wojny Secesyjnej są mało znane przeciętnym Amerykanom.


Kiedy Konfederaci dokonali secesji, bankierzy znowu zwietrzyli okazję by dokonać obfitych żniw na zadłużeniu i zaoferowali Lincolnowi sfinansowanie unifikacji, ale liczyli sobie 30%. Lincoln skomentował, że nie ma zamiaru uwalniać Czarnych kosztem zniewolenia Białych wobec bankierów i używając swoich prerogatyw wyemitował nową państwową walutę Greenback. Było to bezpośrednie zagrożenie władzy i bogactwa bankierów, którzy szybko zareagowali.


"Jeśli ta oszukańcza polityka finansowa pochodząca z Północnej Ameryki stanie się obowiązującą, to władze będą emitować swoją walutę bez żadnych kosztów. Spłacą zadłużenie i będą od niego wolne. Będą posiadały wszystkie zasoby pieniężne potrzebne do prowadzenia handlu. Zapanuje prosperity niespotykane w historii świata. Umysły i bogactwo z całego świata podążą do Północnej Ameryki. To państwo musi zostać zniszczone albo ono zniszczy wszystkie monarchie na świecie" – The London Times o decyzji Lincolna by wyemitować Greenbacks w celu sfinansowania Wojny Secesyjnej zamiast pożyczać od bankierów na 30%.


W 1872 r. bankierzy z Nowego Jorku wysłali listy do każdego banku w USA ponaglając je by sfinansowały prasę krytyczną wobec waluty Lincolna.


"Drogi Panie: Zalecamy by zrobił Pan wszystko co w swojej mocy by sponsorować znane gazety dzienne i tygodniowe ... by przeciwstawić się emisji banknotów Greenback, a także by wycofać się z promocji i sponsorowania wszystkich, którzy nie są skłonni przeciwstawić się emisji pieniędzy przez państwo. Niech państwo bije monety, a banki emitują banknoty. Przywrócenie obiegu państwowej waluty zapewni ludziom środki pieniężne i poważny sposób zmniejszy Pańskie zyski jako banku i pożyczkodawcy" – Triumphant plutocracy; the story of American public life from 1870 to 1920, by Lynn Wheeler


"Nie możemy pozwolić na wprowadzenie tzw. Greenbacków do obiegu w żadnym okresie, ponieważ nie możemy ich kontrolować" – Triumphant plutocracy; the story of American public life from 1870 to 1920, by Lynn Wheeler


"Niewolnictwo zostanie prawdopodobnie zniesione w wyniku wojny, i ruchomości w postaci niewolników znikną. Ja oraz moi europejscy przyjaciele popieramy to, ponieważ niewolnictwo opiera się na posiadaniu siły roboczej i pociąga za sobą konieczność opieki nad niewolnikami, podczas gdy plan europejski pod wodzą Banku Anglii zakłada, że kapitał będzie kontrolował siłę roboczą poprzez kontrolowanie płac. MOŻNA TEGO DOKONAĆ KONTROLUJĄC WALUTĘ." – Triumphant plutocracy; the story of American public life from 1870 to 1920, by Lynn Wheeler


Naciskane przez prywatne banki, kraje większości europy popierały Konfederatów przeciwko Unii, oczekując, że porażka Lincolna oznacza koniec Greenbacków. Francja i Brytania rozważały bezpośredni atak by pomóc secesjonistom, ale były trzymane w szachu przez Rosję, która właśnie skończyła z pańszczyzną i miała państwowy bank centralny podobny do tego jaki został określony w założeniach Stanów Zjednoczonych. Bez groźby interwencji ze strony Europy Unia wygrała wojnę a Lincoln wyraził chęć dalszej emisji Greenbacków. Jednak po zabójstwie Lincolna przez zamachowca zostały one wycofane z obiegu a naród amerykański zmuszony do powrotu do gospodarki opartej na oprocentowanych banknotach emitowanych przez prywatny bank (zob. też "walutowe" powody zamachów na prezydentów McKinleya i Garfielda).


W końcu w 1913 r. prywatne banki centralne z Europy, w szczególności Rotszyldowie z Anglii i Warburgowie z Niemiec, spotkali się ze swoimi amerykańskimi finansowymi partnerami na wyspie Jekylla w Georgii (warto poczytać jak niezwykłe środki ostrożności podjęli by spotkanie pozostało w tajemnicy - jak obecnie ACTA) by stworzyć nowy kartel bankowy i prywatny Third Bank of the United States, całkowicie kontrolujący podaż pieniądza w USA. By uniknąć wrogości opinii publicznej związanej z poprzednimi bankami zmieniono nazwę na "The Federal Reserve" pozorując quasi-państwowość banku, gdy w rzeczywistości Federal znaczy tu tyle samo co w prywatnej firmie kurierskiej Federal Express. W rzeczy samej w 2012 r. pozew Bloomberg News przeciw Bankowi Rezerwy "Federalnej" o prawo dostępu do informacji został odrzucony ze względu na to, że FED jest firmą prywatną, a nie państwową, które to obowiązuje ustawa o Dostępie do Informacji (FOIA). 1913 okazał się przełomowym rokiem dla gospodarki począwszy od uchwalenia 16. poprawki do konstytucji dotyczącej "podatku dochodowego", o której się fałszywie twierdzi , że została ratyfikowana.


"Myślę, że gdyby ponownie przyjrzeć się ratyfikacji 16 poprawki, dotyczącej podatku dochodowego, po skrupulatnym zbadaniu okazałoby się, że nigdy wystarczająca liczba stanów jej nie ratyfikowała." – U.S. District Court Judge James C. Fox, Sullivan Vs. United States, 2003. pdf


Później w tym samym roku najwyraźniej nie chcąc ryzykować uchwalania kolejnej wątpliwej poprawki Kongres podczas Grudniowej przerwy świątecznej pod nieobecność posłów przeciwnych przegłosował ustawę o Banku Rezerwy Federalnej FED. Było to w jawnej sprzeczności z Konstytucją, która wyłącznie Kongresowi daje prawo licencjonowania państwowych pieniędzy, by scedować to prawo na kogoś innego potrzebna jest poprawka. Jednak ustawa przeszła i prezydent Woodrow Wilson ją podpisał rewanżując się bankierom za dotacje podczas kampanii wyborczej. Później żałował tej decyzji.


"Jestem najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem. Nieświadomie zrujnowałem mój kraj. Wielki uprzemysłowiony kraj jest teraz kontrolowany przez system kredytu. Nasza władza nie opiera się już na swobodzie wyrażania opinii, ani na przekonaniach, ani na głosie większości ale jest władzą podlegającą zdaniu i przymuszeniu małej grupy dominujących ludzi." – Woodrow Wilson 1919 więcej cytatów


Rok później rozpoczęła się I Wojna Światowa i jest ważne, by pamiętać, że przed utworzeniem Banku Rezerwy Federalnej nigdy wojna światowa nie miała miejsca.

SMALL ourlittleponzischemeWojna wybuchła pomiędzy Austro-Węgrami a Serbią ale szybko przeniosła się na Niemcy, których potęga gospodarcza była zagrożeniem dla Wielkiej Brytanii cierpiącej z powodu upadającego funta, co wynikało ze zbyt wielkiej działalności finansowej kosztem rozwoju rolnictwa, przemysłu i infrastruktury (podobnie jak obecnie w USA). Chociaż przed wojną w Niemczech był prywatny bank centralny to jego aktywność była dobrze uregulowana a inflacja pod kontrolą. Rząd zapewniał inwestycje w wewnętrzny rozwój gospodarczy, Niemcy były mocarstwem. W mediach Niemcy były przedstawiane jako głównych sprawców wojny. Zostały nie tylko pokonane ale ich potencjał przemysłowy kompletnie zniszczony. Traktat Wersalski nakazywał Niemcom wypłatę reperacji wojennych wszystkim uczestniczącym stronom, pomimo że nie wywołały wojny. Wartość reperacji równała się mniej więcej trzykrotnej wartości samych Niemiec. Prywatny bank centralny, w którym rząd się bardzo zadłużył, wymknął się spod państwowej kontroli i wystąpiła galopująca inflacja, głównie dzięki walutowym spekulacjom, naród niemiecki był w ciągłej pułapce długu.


Upadek gospodarczy Republiki Weimerskiej umożliwił dojście do władzy Narodowym Socjalistom. Ich pierwszym finansowym ruchem była emisja nieoprocentowanej państwowej waluty. Bez obciążenia pieniędzy w obiegu przez oprocentowanie Niemcy rozkwitły i szybko zaczęły odbudowę przemysłu. W mediach mówiono o "Niemieckim Cudzie". Magazyn TIME umieścił Hitlera na okładce jako Człowieka roku 1938 doceniając niesamowitą poprawę poziomu życia ludności Niemiec i eksplozję ich przemysłu.

hitler timeZnowu potęga gospodarcza Niemiec stanowiła zagrożenie dla Wielkiej Brytanii.


"Jeśli Niemcy znowu zaczną handlować w ciągu następnych 50 lat, to nasza wojna poszła na marne" - Winston Churchill w The Times (1919)


"Wymusimy na Hitlerze tę wojnę, czy tego chce czy nie" - Winston Churchill (audycja z 1936)


"Niemcy stają się zbyt potężne. Musimy je zdławić" - Winston Churchill (Listopad 1936 rozmowa z generałem USA Robertem E. Woodem)


"Jest to angielska wojna i jej celem jest zniszczenie Niemiec" - Winston Churchill (audycja z Sierpnia 1939)


Waluta Niemiec emitowana przez państwo stanowiła również bezpośrednie zagrożenie dla bogactwa i wpływów prywatnych banków centralnych, które już w 1933 zaczęły organizować światowy bojkot Niemiec, by złamać ich przywództwo, które wyłamywało się spod kontroli bankierów. [przypis tłumacza - tutaj jest sprzeczność z tym co robiło Wall Street i autor raczej się myli w celach i mocodawcach bojkotu] Judea deklaruje wojnę przeciw Niemcom.

judea declares war on germanyTak jak przed I Wojną Światową Wielka Brytania i inne państwa czując się zagrożone przez potęgę gospodarczą Niemiec szukały pretekstu by rozpocząć konflikt. W Niemczech rósł gniew opinii publicznej wobec bojkotu a Hitler dał się sprowokować. Wiele lat później, w przypływie szczerości podane zostały prawdziwe przyczyny wojny.


"Wojna nie była tylko w celu pozbycia się faszyzmu, ale by podbić rynki zbytu. Gdybyśmy chcieli, moglibyśmy zapobiec tej wojnie bez jednego wystrzału, ale nie było to naszą intencją" – Winston Churchill do Trumana, Fultun, USA, Marzec 1946


"Niewybaczalną zbrodnią Niemiec przed II W. Ś. była ich próba wyswobodzenia się z systemu światowego handlu i zbudowanie niezależnego systemu wymiany, na którym już nie mogli dorabiać się międzynarodowi finansiści. ... Zarżnęliśmy niewłaściwą świnię." – Winston Churchill, The Second World War, Bern, 1960


Przenieśmy się do czasów przed II W.Ś. i przywołajmy postać generała Smedleya Butlera z Korpusu Piechoty Morskiej. W 1933 bankierzy i finansiści z Wall Street sfinansowali dojście do władzy Hitlera i Mussoliniego. Brown Brothers Harriman z Nowego Jorku finansowali Hitlera do dnia przed wypowiedzeniem wojny przez USA [jedną z głównych postaci tej kliki był Prescott Bush , dziadek i ojciec prezydentów USA, był dyrektorem Union Banking Corporation, miał być sądzony za zdradę dzięki śledztwu szefa FBI Hoovera, ale wybronił się jako założyciel charytatywno-patriotycznej United Service Organization, słynnej i dzisiaj agencji organizującej rozrywkę - wizyty celebrytów, komików, artystów - dla oddziałów stacjonujących za granicą; skandal w przypadku aresztowania byłby zbyt duży]. Postanowili, że dyktatura faszystowska w Stanach Zjednoczonych na wzór tej we Włoszech byłaby o wiele lepsza dla ich interesów niż "New Deal" Roosvelta, który groził masową redystrybucją bogactwa by dokapitalizować klasę średnią i robotniczą. Dlatego przedstawiciele wielkiego biznesu z Wall Street wynajęli generała Butlera by poprowadził przewrót w celu obalenia władz USA i ustanowienia "Sekretarza Spraw Generalnych" odpowiadającego przed Wall Street a nie narodem, stłumienia wszelkiego oporu społecznego i zawieszenia związków zawodowych. Generał Butler udał, że się zgadza z planem ale w końcu ujawnił go przed Kongresem (BBC – Whitehouse Coup Part 1 część 2 , część 3 ). Ten za to, będąc podobnie jak obecnie w kieszeni bankierów z Wall Street odmówił podjęcia działań. Roosvelt dowiedziawszy się o przewrocie zarządził aresztowanie spiskowców, ale ci przypomnieli prezydentowi, że jeżeli którykolwiek z nich pójdzie do więzienia to ich kumple finansiści doprowadzą wciąż słabą gospodarkę do upadku i winą obarczą Roosvelta [por. groźby Sekretarza Skarbu Hanka Paulsona z Goldman Sachs o wprowadzeniu stanu wyjątkowego w 2008]. Prezydent musiał poczekać do wybuchu wojny kiedy to wytoczył proces wielu spiskowcom na podstawie ustawy Trading With The Enemy. Stenogramy z Kongresu dotyczące przewrotu zostały ujawnione w 1967 i stały się podstawą scenariusza filmu "Siedem Dni w Maju", gdzie jednak usunięto nazwiska prawdziwych finansowych złoczyńców.


"Spędziłem 33 lata i 4 miesiące w aktywnej służbie wojskowej jako członek najbardziej sprawnych sił zbrojnych naszego kraju - Korpusu Piechoty Morskiej. Przeszedłem wszystkie stopnie od podporucznika do generała. W tym okresie spędziłem większość czasu będąc wysokiej klasy mięśniakiem Wielkiego Biznesu, Wall Street i bankierów. W skrócie byłem egzekutorem haraczy, gangsterem kapitalizmu. ... Przypuszczałem wtedy, że byłem częścią gangu wymuszeń rozbójniczych. Teraz jestem tego pewien. Jak wszyscy w zawodzie wojskowego nie myślałem samodzielnie dopóki nie odszedłem ze służby. Moje zdolności umysłowe były zamrożone gdy posłusznie wykonywałem rozkazy przełożonych. To typowe dla wszystkich wojskowych. W ten sposób pomogłem uczynić Meksyk, a zwłaszcza Tampico, bezpiecznym dla interesów amerykańskich nafciarzy w 1914. Pomogłem uczynić Haiti i Kubę miejscem przyzwoitym dla osiągania przychodów przez chłopców z National City Bank. Pomogłem w zgwałceniu pół tuzina republik centralno-amerykańskich z korzyścią dla Wall Street. Rejestr wymuszeń haraczu jest długi. Pomogłem oczyścić Nikaraguę dla międzynarodowych bankierów z Brown Brothers w latach 1909-12. Wniosłem światło do Dominikany dla amerykańskich interesów cukrowniczych w 1916. W Chinach 1927 pomogłem przypilnować niezakłóconego prowadzenia biznesu przez Standard Oil. W tych latach miałem, jak by to powiedzieli kumple, piękny biznes wymuszeń. Wynagrodzono mnie honorami, medalami i promocjami. Patrząc wstecz, mógłbym dać AL Capone kilka wskazówek. Najwięcej na co było go stać to działać w trzech miastach. Ja operowałem na trzech kontynentach." – Generał Smedley Butler , były dowódca Korpusu Piechoty USA (jako jedna z dwóch osób został dwukrotnie odznaczony przez Kongres Medalem Honoru),1935

SMALL diefordollarbillJako prezydent John F. Kennedy rozumiał drapieżną naturę prywatnych banków centralnych. Rozumiał dlaczego prezydent Andrew Jackson tak zaciekle walczył by zlikwidować Second Bank of the United States. Dlatego Kennedy wydał i podpisał dyrektywę wykonawczą EO 11110 nakazującą Skarbowi Państwa emisję nowej państwowej waluty United States Note.

SMALL unitedstatesnoteBanknoty Stanów Zjednoczonych wydane przez Kennedy'ego, który miał do tego pełne prawo, nie były pożyczką z FED ale wydrukowane przez władze USA i oparte na parytecie srebra. Reprezentowały powrót do systemu ekonomicznego, który był fundamentem Stanów Zjednoczonych. W obiegu znalazło się około 4,5 miliarda $ denominowanych w US Notes zmniejszając dochody FED i jego kontrolę nad narodem. Pięć miesięcy później Kennedy został zamordowany w zamachu w Dallas w Teksasie a banknoty US Notes zostały wycofane z obiegu i zniszczone (pominąwszy okazy kolekcjonerskie). John J. McCloy, prezydent Chase Manhattan Bank i Banku Światowego został członkiem Komisji Warrena najpewniej by ukryć emisję tych banknotów jako czynnik w zamachu przed opinią publiczną.


Kiedy teraz wkraczamy w 11 rok okresu, w przyszłości zapewne nazwanego Trzecią Wojną Światową musimy zbadać finansowy wymiar prowadzenia wojen.


Pod koniec II W.Ś. gdy było jasne, że alianci wygrają i będą dyktować warunki największe potęgi ekonomiczne spotkały się w Bretton Woods, luksusowym kurorcie w New Hampshire w Lipcu 1944 r. i wymęczyły porozumienie dotyczące międzynarodowych finansów. Funt Brytyjski stracił swoją pozycję jako podstawowa waluta światowego handlu i rezerw na rzecz dolara USA (był to jeden z warunków Roosvelta przystąpienia do wojny). Pozbawiona ekonomicznych korzyści specjalnego statusu funta Wilka Brytania była zmuszona znacjonalizować Bank Anglii w 1946 r. Porozumienie z Bretton Woods ratyfikowane w 1945 oprócz uczynienia z USA światowej waluty rezerwowej i rozliczeniowej zobowiązywała sygnatariuszy do powiązania swoich walut narodowych z dolarem. Kraje zrobiły to pod 2 warunkami:

1) FED miał powstrzymać się od nadmiernego drukowania USD co oznaczałoby rabowanie produkcji innych krajów w zamian za zadrukowany papier, w uproszczeniu byłby to imperialny podatek nałożony na resztę świata;

2) wsparcie tego postanowienia przez bezwarunkowe utrzymanie sztywnego kursu wymiany $35 za uncję złota.


Oczywiście FED będąc prywatnym kartelem nie odpowiadającym przed rządem rzeczywiście zaczął nadmiernie drukować dolary i większość prosperity w USA w latach 50. i 60. było wynikiem zobowiązania innych państw do akceptowania USD w międzynarodowych rozliczeniach zakładając wartość $35 za uncję złota [jednym z głównych powodów dodruku stała się wojna w Wietnamie]. Ale w 1970 Francja spojrzała na wielką kupę zadrukowanego papieru w swoich skarbcach, za który wymieniono rzeczywiste produkty jak wina i sery i powiadomiła władze USA, że chciałaby wyegzekwować zgodnie z porozumieniem z Bretton Woods swoje prawo do wymiany tych banknotów na złoto po kursie $35 za uncję. Oczywiście USA nie miały absolutnie zasobów złota pozwalających na taką transakcję dlatego 15 Sierpnia 1971 Richard Nixon "tymczasowo" zawiesił wymienialność USD na złoto. "Szok Nixona" w efekcie zakończył porozumienie z Bretton Woods i wiele walut zaczęło zrywać powiązanie kursu z dolarem. Co gorsza władze USA pożyczały pod zastaw złota, którego jak się szybko okazało nie miały w wystarczającej ilości by pokryć długi. Zagranica zaczęła być bardzo nerwowa i niechętna pożyczaniu USA kolejnych sum bez wystarczającego zabezpieczenia. Dlatego Richard Nixon wymyślił ruch ochrony środowiska, z agencją EPA i różnymi "strefami dzikiej przyrody", "obszarami bezdroży", "dziedzictwem wodnym", "mokradłami", co polegało na skonfiskowaniu olbrzymich terenów publicznych i zakazie obywatelom wstępu do nich choć teoretycznie te tereny należą do wszystkich. Nixona niewiele obchodziło środowisko i celem tego zaboru ziem pod pozorem troski o środowisko była zastawienie tych krystalicznie czystych terenów bogatych w zasoby mineralne na poczet długu narodowego. Wielka liczba różnych programów środowiskowych ma po prostu ukryć fakt jak wielkie obszary amerykańskiej ziemi są zabezpieczeniem dla zagranicznych pożyczkodawców - obecnie jest to 25% powierzchni kraju. Ziemia pod zastaw długów USA

mapKiedy zaczęło brakować ziemi jako zabezpieczenie rząd USA wymyślił inny sposób zwiększenia malejącego popytu na USD. Zaproponował państwom wydobywającym ropę naftową głównie na Środkowym Wschodzie nowy układ. Za wyłączność sprzedaży ropy za dolary USA zaoferowało wojskową ochronę. Kraje-producenci miały się też zobowiązać do inwestowania dolarów uzyskanych ze sprzedaży ropy w USA, a zwłaszcza w obligacje skarbowe do spłacenia przez przyszłe pokolenia. Ten pomysł nazwano PETRODOLAR - zamiast zabezpieczenia w złocie, któremu USA nie mogło podołać, oparto się na ropie. Ropie nie należącej do USA. Od tej pory konieczność kontrolowania tych państw producenckich wyznaczała politykę zagraniczną Stanów Zjednoczonych.


Jednak wraz ze zmniejszaniem się produkcji przemysłowej i rolniczej USA kraje wydobywające ropę stanęły przed dylematem. Za sterty banknotów FED nie można było wiele kupić w USA, bo nie było wiele do zaoferowania poza nieruchomościami. Europejskie [czy Azjatyckie] samochody i samoloty były lepsze i tańsze, podczas gdy eksperymenty z GMO zniechęcały do zakupu amerykańskiej żywności. Ciągła wojowniczość Izraela wobec sąsiadów nakazywała wątpić, czy USA są w stanie dotrzymać swoich obietnic wojskowej ochrony w ramach porozumienia o "petrodolarze". Kraje wydobywające ropę zaczęły rozmawiać o sprzedaży za inne waluty. Irak, wrogo nastawiony po operacji Pustynna Burza, zażądał w 2000 r. prawa do sprzedaży ropy za Euro, na co uzyskał w 2002 r. zezwolenie ONZ w ramach programu "ropa za żywność". Rok później USA znowu dokonało inwazji na Irak, zlinczowano Saddama Hussajna, i przywrócono wyłączność sprzedaży ropy za dolary.


Wyraźne odejście Stanów po zamachach 11 Września od roli bezstronnego pośrednika pokojowego na Środkowym Wschodzie na rzecz bezwzględnego poparcia agresji Izraela tylko bardziej obniżyły zaufanie do układu "petrodolara" i nawet więcej krajów zaczęło otwarcie mówić o sprzedaży za inne waluty.


W Libii Muamar Kadafi ustanowił państwowy bank i walutę opartą na parytecie złota - Złoty Dinar. Ogłosił, że ropa będzie sprzedawana tylko za tę walutę. Inne narody Afryki widząc wzrost Dinara i Euro oraz napędzany inflacją upadek dolara pośpiesznie zaakceptowały wymianę w nowej walucie. Było to potencjalnie bardzo niebezpieczne dla globalnej hegemonii USD. Według prasy prezydent Francji Nicolas Sarkozy miał nazwać Libię "zagrożeniem" dla międzynarodowych bezpieczeństwa finansów. Dlatego NATO zbombardowało Libię, brutalnie zamordowało Kadafiego (przykład linczu Saddama nie był widocznie wystarczający), narzuciło prywatny bank centralny i przywróciło rozliczenia za libijską ropę wyłącznie w dolarach. Złoto będące zabezpieczeniem dla Złotego Dinara według ostatnich raportów - zniknęło. [W 2011 r. kilkanaście dni przed ogłoszeniem nowego planu gospodarczego MFW dla Libii w oparciu o Złotego Dinara przez szefa funduszu Dominika Strauss-Kahna podczas spotkania G8 w Dauville został on oskarżony przez hotelową pokojówkę o gwałt (okazało się to oczywiście nieprawdą), co przekreśliło jakiekolwiek szanse tego planu jak również duże nadzieje DSK na wygranie wyścigu do prezydentury Francji, którego był liderem. Prokuratorem z Nowego Jorku przedstawiającym zarzut gwałtu był Cyrus Vance Junior, syn dyplomaty Cyrusa Vance'a pracującego dla Sekretarza Stanu Franka Wisnera, którego syn Frank Winser Junior z CIA był ojczymem Nicolasa Sarkozego, zawdzięczającego swoją karierę CIA . Jest on obecnie oskarżony od nielegalne finansowanie swojej kampanii dzięki wsparciu Kadafiego. Sarkozy wysłał pierwsze samoloty do bombardowania Libii zanim skończyło się międzynarodowe spotkanie w Paryżu w tej sprawie. Namawiał również Obamę by zbombardować pałac prezydenta Syrii Baszara Al-Assada , w 2009 zlecił zabójstwo Chaveza ]


Według generała Wesleya Clarka plan "dolaryfikacji" krajów wydobywających ropę obejmował 7 państw: Irak, Syria , Liban, Libia, Somalia, Sudan, oraz Iran (Wenezuelę mającą czelność sprzedawać Chinom ropę za juany dodano później). Warto zauważyć, że kraje te nie są członkami szwajcarskiego Bank for International Settlements (z którego zniknęło nb. polskie złoto zdeponowane przed wojną), prywatnego centralnego banku prywatnych banków centralnych. Znaczy to, że te kraje samodzielnie zarządzały swoimi gospodarkami bez podporządkowania się międzynarodowym bankom.


Obecnie w celowniku broni bankierów jest Iran , mający czelność posiadać państwowy bank centralny i sprzedawać ropę i gaz w dowolnych walutach. Celem wojny [sankcje są jej wypowiedzeniem] jest jak zwykle wymuszenie sprzedaży produktów węglowodorowych wyłącznie za dolary i ustanowienie prywatnego banku centralnego. [dywersja w Syrii została wywołana by osłabić Iran i zmienić układ dostaw energii pomiędzy Środkowym Wschodem a Europą, w szczególności z odkrytego w 2007 r. największego złoża gazu ziemnego na świecie South PARS ]


Ostatnio rząd Niemiec zażądał zwrotu złota zdeponowanego w bankach w Paryżu i FED w Nowym Jorku. Francja odpowiedziała, że zajmie to 5 lat (w latach 70. trwało to 3 tygodnie), a USA że 8. To mocno wskazuje, że oba kraje zużyły zdeponowane złoto do swoich celów i wykonują rozpaczliwe ruchy by odbudować rezerwy nie wywołując paniki. W nieunikniony sposób Francja przy wsparciu USA dokonała pod pretekstem walki z AlKaidą inwazji na Mali. tak się składa, że jest to jeden z największych producentów złota na świecie (3 w Afryce), które stanowi jego 80% eksportu. Wojna bankierów nigdy nie była bardziej oczywista !


Zostaliście wychowani przez szkoły i media, które nieustannie Was zapewniają, że jest wiele różnych powodów wojen. USA twierdzi, że przynosi demokrację do podbitych krajów (nieprawda, przeważnie wynikiem wspieranego przez USA przewrotu jest dyktatura, tak jak to miało miejsce w Iranie w 1953 r. podczas obalenia demokratycznie wybranego premiera Mohammada Mosaddegha i przekazania pełni władzy Szachowi (Operacja Ajax wideo część 1 część 2 ); albo w 1973 r. w Chile gdy CIA obaliła demokratycznie wybrany rząd prezydenta Salvadora Allende , narzucając Augusto Pinocheta ) lub też ocala ludność przed krwawym tyranem, mści się za 11/9, czy też używa wyświechtanej wymówki o "broni masowego rażenia". Zamachy na głowy państw i rządów są zawsze określane mianem "aktów samotnych szaleńców" by ukryć prawdziwe motywy.


Prawdziwe motywy są proste: uczynienie z ludzi niewolników fałszywego poczucia zobowiązań. Zobowiązanie jest fałszywe ponieważ prywatne banki centralne w sposób planowy zawsze wytwarzają dług większy niż podaż pieniądza potrzebną do jego spłacenia (zob. tzw. "fractional reserve fiat system"). Prywatny Bank Centralny to nie system a religia: system arbitralnych reguł stworzonych dla korzyści kapłaństwa, czyli udziałowców banku. To oszustwo wciąż trwa ponieważ ludzie są zmyleni by wierzyć, że tak ma wyglądać życie, nie ma alternatywy i nie powinno się o niej marzyć. To samo było prawdą w przypadku dwóch poprzednich systemów: Rządów z Boskiego Nakazu oraz Niewolnictwa, stworzonych by złapać ludzi w pułapkę posłuszeństwa. Współczesna cywilizacja uznaje oba te systemy za nielegalne. Wkraczamy obecnie w okres historii ludzkości kiedy uznamy, że Rządy przez Zadłużenie, Rządy Prywatnych Banków Centralnych emitujących publiczne pieniądze jako oprocentowaną pożyczkę, są nielegalne. Ten system działa tylko dopóty, dopóki ludzie wierzą, że życie ma być tak właśnie zorganizowane.

americanslavechainsNajważniejsze by zrozumieć, że Prywatne Banki Centralne nie istnieją by służyć ludziom, społeczności lub narodom ale by służyć swoim właścicielom, by zapewnić im bogactwo o jakim nie mógłby marzyć Midas - wszystko za cenę tuszu, papieru i odpowiedniej łapówki dla odpowiedniego urzędnika.


Za wszystkimi tymi wojnami, zamachami, zabójstwami, setkami milionów okropnych morderstw jest jedna polityka dyktatury. Bankierzy prywatnych banków centralnych pozwalają rządzącym rządzić tylko pod warunkiem, że ludność kraju będzie niewolnikiem bankierów. Jeśli rządzący zawiedzie w tej sprawie, zostanie zabity a jego kraj ulegnie inwazji innych krajów podlegających dyktaturom bankierów.


Tak zwane "zderzenie cywilizacji" (zob. "Clash of Civilizations", "bałkanizacja państw", "Łuk Krysyzu" - "Arc Of Crisis", "Wielki Środkowy Wschód" - "Greater Middle East" Bernarda Lewisa, Odeda Yinona i Samuela P. Huntingtona mapa , "Strefa podgrzewanej przemocy" Brzezińskiego, "Krwawe granice" generała Petersa, "Wielki Izrael, od Nilu do Eufratu" - "Eretz Israel"), o którym mówią media jest wojną systemów bankowych gdzie prywatne banki centralne narzucają się reszcie świata bez względu na miliony istnień ludzkich, które przez to giną. W rzeczywistości ciągłe nawoływanie do nienawiści wobec muzułmanów jest spowodowane tym, że Islam podobnie jak wczesne Chrześcijaństwo (zanim przyjęło prywatne banki Templariuszy) zabrania LICHWY. Dlatego rząd USA i media upierają się, że muzułmanów trzeba zabijać lub przechrzcić. Muzułmanie odrzucają dominację walut-oprocentowanych pożyczek i niewolnictwo długu.


Zatem wysyłajcie dzieci na wojnę by przelewały krew za złoto finansowych ćpunów. Ledwo przetrwaliśmy dwie wojny światowe. Czy w czasach atomu i broni biologicznej bankierzy zaryzykują pożar całej planety dla żądzy zysku?


Najwyraźniej tak.

SMALL deadworldZostawiając propagandę na boku, trzeba stwierdzić, że wszystkie współczesne wojny są wywoływane przez bankierów i prowadzone dla ich korzyści, natomiast to inni walczą i przelewają krew nieświadomi prawdziwych powodów, dla których umierają i stają się inwalidami. Ten proces jest całkiem prosty. Jak tylko Prywatny Bank Centralny zaczyna emitować walutę będącą oprocentowaną pożyczką, społeczeństwo staje się coraz bardziej i bardziej zadłużone. Kiedy ludzie przestają się zapożyczać wtedy ekonomiści szkoły Keynesa zaczynają żądać by rząd zaczął pożyczać - finansowa piramida działa dalej.


Kiedy zarówno społeczeństwo jak i rząd odmawiają brania pożyczek - wtedy wywoływane są wojny, by zwiększyć zadłużenie na prowadzenie wojny, a gdy nastąpi pokój pożyczki są potrzebne na odbudowę.


Wtedy też ludność posiada mniej więcej tyle ile miała przed wojną, z tym że cmentarze są dużo większe a każdy jest zadłużony u bankierów [którzy wykupili co się dało za pół darmo] na kilkadziesiąt lat spłat. Dlatego Brown Brothers Harriman z Nowego Jorku finansowali Adolfa Hitlera.


Tak długo jak istnieją prywatne centralne banki nie unikniemy ubóstwa, beznadziei, milionów zabitych w ciągłych wojnach, aż sama Ziemia zostanie poświęcona na ołtarzu Mamony.


Ścieżka do prawdziwego pokoju na Ziemi wiedzie od likwidacji wszystkich prywatnych centralnych banków i powrotu do państwowych banków centralnych i emisji walut opartych na rzeczywistej wartości pozwalających ludności i narodom na bogacenie się.Julian Tuwim "Do prostego człowieka" zespół "Akurat" 2013 Rokiem Juliana TuwimaGdy znów do murów klajstrem świeżym

Przylepiać zaczną obwieszczenia,

Gdy "do ludności", "do żołnierzy"

Na alarm czarny druk uderzy

I byle drab, i byle szczeniak

W odwieczne kłamstwo ich uwierzy,

Że trzeba iść i z armat walić,

Mordować, grabić, truć i palić;

Gdy zaczną na tysięczną modłę

Ojczyznę szarpać deklinacją

I łudzić kolorowym godłem,

I judzić "historyczną racją",

O piędzi, chwale i rubieży,

O ojcach, dziadach i sztandarach,

O bohaterach i ofiarach;

Gdy wyjdzie biskup, pastor, rabin

Pobłogosławić twój karabin,

Bo mu sam Pan Bóg szepnął z nieba,

Że za ojczyznę - bić się trzeba;

Kiedy rozścierwi się, rozchami

Wrzask liter pierwszych stron dzienników,

A stado dzikich bab - kwiatami

Obrzucać zacznie "żołnierzyków". -

- O, przyjacielu nieuczony,

Mój bliźni z tej czy innej ziemi!

Wiedz, że na trwogę biją w dzwony

Króle z pannami brzuchatemi;

Wiedz, że to bujda, granda zwykła,

Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",

Że im gdzieś nafta z ziemi sikła

I obrodziła dolarami;

Że coś im w bankach nie sztymuje,

Że gdzieś zwęszyli kasy pełne

Lub upatrzyły tłuste szuje

Cło jakieś grubsze na bawełnę.

Rżnij karabinem w bruk ulicy!

Twoja jest krew, a ich jest nafta!

I od stolicy do stolicy

Zawołaj broniąc swej krwawicy:

"Bujać - to my, panowie szlachta!"Literatura uzupełniająca:


Czterej jeźdźcy Apokalipsy Economic Hitmen Inside Job / Wewnętrzna robota - Szwindel: Anatomia Kryzysu

Doktryna szoku Przeklęty pieniądz. Frédéric Bastiat Kanciarze z Wall Street Krach. Kulisy globalnego kryzysu

Nowi władcy świata. Bank Goldman Sachs Debtocracy / Długokracja Przekręt Madoffa Ludzie z City

Wojna to szwindel! gen. Smedley D. Butler 1935 10 firm zarabiających najwięcej na wojnach Koszty Wojen.

Zbrodnie USA i NATO: wojny, inwazje, interwencje, okupacje, terroryzm, przewroty, sabotaż, sankcje, propaganda

The Richest Dynasty In History? The Rothschild family 2nd on the list of the 26 richest people of all time

George Soros: Front Man for the Rothschild Cartel ...The Rothschild bank is also at the center of world gold trade: in this bank the gold price is fixed twice a day by the five most influencial gold trading banks. But N.M. Rothschild & Sons is also entangled in some very dirty secret service operations dealing with "drugs vs. arms". Because of it's good relations to the highest places in the British secret service the Rothschilds succeeded in preventing their complicity in one of the worst illegal secret service networks, the BCCI (Bank of Credit and Commerce International) was never mentioned...

Detlev Schlichter: David A. Stockman – The Great Deformation – The Corruption of Capitalism in America

Pożegnalne orędzie do narodu: prezydent Dwight D Eisenhower, 17 Stycznia 1961

Amerykański Sen (American Dream) George Carlin

William Blum Killing Hope U.S. Military and CIA Interventions Since World War II TOC HTML Wstęp Rozdział 2: Włochy Rozdział 14: Indonezja Rozdział 25: Ekwador Rozdział 30: Kuba Rozdział 33: Urugwaj Rozdział 37: Gwatemala Rozdział 41: Angola Rozdział 51: Bułgaria Rozdział 52: Irak Rozdział 53: Afganistan Rozdział 55: Haiti Zamachy

Egipska puszka z rozpałką: Jak banki i inwestorzy głodzą III świat History of Casino Capitalism

lista ważnych i ciekawych fragmentów książek na temat geopolityki współczesnej i historycznej

Tilt "Mówię c, że" T.Love "Nie nie nie" DAAB "Podzielono świat"

Zbigniew Brzeziński "Wielka Szachownica" - "Grand Chessboard: American Primacy and Its Geostrategic Imperatives" PDF mapa energii

Zbigniew Brzeziński "Between Two Ages: America's Role in the Technetronic Era" (przewidział FB i Twitter) PDF

Carrol Quigley "Tragedy & Hope: A History of the World in Our Time" 1966 PDF1 PDF2

Carrol Quigley "Anglo-American Establishment" PDF PDF2

Anthony Sutton "Wall Street And The Rise Of Hitler" HTML "Wall Street and The Bolshevik Revolution" HTML

Charles Higham "Trading With The Enemy: An Exposé Of The Nazi-American Money Plot, 1933-1949, How the Allied multinationals supplied Nazi Germany throughout World War Two" TOC HTML fragmenty HTML Wstęp HTML PDF1 trading-enemy.pdf

Sidney Warburg "Hitler's Secret Backers" PDF

Profits über Alles! American Corporations and Hitler, Dr. Jacques R. Pauwels, Global Research 8 June 2004

Frederic Howe "Wyznania Monopolisty" Unequal Protection: Jefferson Versus the Corporate Aristocracy The Three Threats. Thomas Jefferson’s vision of America was quite straightforward. In its simplest form, he saw a society where people were first and institutions were second. In his day Jefferson saw three agencies that were threats to humans’ natural rights: 1. Governments (particularly in the form of kingdoms and elite groups like the Federalists) 2. Organized religions* (he rewrote the New Testament to take out all the “miracles” so that in The Jefferson Bible—which is still in print—Jesus became a proponent of natural rights and peace) 3. Commercial monopolies and the “pseudo aristoi,” or pseudo aristocracy (in the form of extremely wealthy individuals and overly powerful corporations)

Greg Palast The Globalizer Who Came In From the Cold

Oded Yinon A Strategy for Israel in the Nineteen Eighties "Clean Break: Securing the Realm" fakty

Project for the New American Century: "Rebuidling America's Defenses" - "new Pearl Harbor"

Hersh Redirection. Is the Administration’s new policy benefitting our enemies in the war on terrorism? 2007 New Yorker

W Syrii trwa wojna o prawdę War on Syria: Gateway to W. W. III Europejski Front Solidarności dla Syrii

Brookings "Which Path to Persia?" Irańska Giełda Naftowa – prawdziwy powód ataku na Iran Światowa gra o energię

"Sale of the Century: Russia's Wild Ride from Communism to Capitalism" Janine R. Wedel "Harvard Boys Do Russia"

Harvard Mafia, Andrei Shleifer and the Economic Rape of Russia. Chronicles of Harvard University Russian Economic Team Scam and Deep Corruption of Academic Economics Anne Williamson The Rape Of Russia

Kartel FED. Część I: Osiem Rodzin Rome, Rockefeller, the U.S. and Standard Oil PDF

“The Road Through 2012: Revolution or World War III”

Wypatroszenie Jugosławii. Część 2: Naziści, Bilderbergowie, Clintonowie - kłamcy.

Gary Allen None Dare Call It Conspiracy , Concord Press, 1971 Royal Conspiracy: How the Crown &amp Jesuits Rule

John Coleman "Conspirators' Hierarchy: The Story of the Committee of 300" thestoryofthecommitteeo.pdf

"The Nameless War" reveals an unsuspected link between all the major revolutions in Europe — from King Charles I's time to the abortive attempt against Spain in 1936. PDF

Why the British Kill American Presidents, by Anton Chaitkin PDF

The power and aims of international jewry Us War Department investigation 1919 HTML SCRIBD The_power_and_aims_of_international_jewry.pdf (interesujące: III. The various phases of the Polish question)

The Dual State Parapolitics, Carl Schmitt and the National Security Complex Rozdział 1: The Concept of the Parapolitical TOC PDF

Książę Cherep-Spiridovich: The Secret World Government Or "The Hidden Hand": The Unrevealed in History PDF

Filozofia dominacji Globalna oligarchia faszystowskich monopolistów Cztery firmy rządzą światem

Ponerologia Polityczna Ponerology - The Science of Evil / Ponerología - La Ciencia del Mal

Eliminacja niewygodnych osób w USA i na świecie. Broń biologiczna. Geoinżynieria, kontrola klimatu i pogody


Antykoraniczna Strategia Przywódców Projektu BiblijnegoWieści


Wojna ma teraz inną nazwę w Syrii. G8: Cameron proponuje zabójstwo Asada i dyktaturę wojskową w Syrii

JP Morgan calls for authoritarian regimes in Europe Ekonomia NATO jako rozwiązanie kryzysu USA

Lords Hansard text for 16 Feb 2012 (pt 0002) Lord James of Blackheath: ...In April and May 2009, the situation started with the alleged transfer of $5 trillion to HSBC in the United Kingdom. Seven days later, another $5 trillion came to HSBC and three weeks later another $5 trillion. A total of $15 trillion is alleged to have been passed into the hands of HSBC for onward transit to the Royal Bank of Scotland. We need to look to where this came from and the history of this money. I have been trying to sort out the sequence by which this money has been created and where it has come from for a long time.... video

CNBC Exec’s Children Murdered, 1 Day After CNBC Reports $43 Trillion Bankster Lawsuit

43 TRILLION dollar suit against U.S. govt. officials and major banks! Accuses of stealing from U.S. people and money laundering. Screenshots of CNBC running it.

The Shocking Amount of Wealth and Power Held by 0.001% of the World Population ...in the past 20 years, the richest 1% had increased their incomes by 60%. Barbara Stocking, an Oxfam executive, noted that this type of extreme wealth is “economically inefficient, politically corrosive, socially divisive and environmentally destructive...We can no longer pretend that the creation of wealth for a few will inevitably benefit the many – too often the reverse is true.”

Unprecedented Wealth, Debt Slavery and Conditioned Consciousness For the past 35 years, with technological advancements, there has been an explosion in production and profits, in wealth creation. That unprecedented increase in wealth, as many of you know, has gone to the top economic 1%. Most of it, the lion’s share of it, went to not even the top economic 1%, but to the top one-hundredth of one percent, to the modern day aristocracy. After analyzing the most recent data, here’s the headline: US millionaire households now have $50 trillion in wealth. They have $39 trillion in legally accounted for wealth, and an estimate of $11 trillion hidden in offshore accounts.

The Greatest Wealth Transfer In History ...they lowered interest rates to near zero and then informed their Wall Street banker friends that they would be buying US T-bonds to keep yields low. ...Central bankers are now using taxpayer money to drive up the price of certain stocks; telling their banker friends which stocks they are going to buy before they buy them, of course. Now, what business would a central bank have buying stocks? The answer is none...

Richest 10% of UK households own 40% of wealth, 850 times wealthier than the bottom, an ONS report reveals

Top 1% Own 39% Of All Global Wealth – Bottom 50% Only Own 1% – 1 Billion People Go To Bed Hungry Every Night

400 super rich Americans control more wealth in the country than 150 million other Americans

Chart: 6 Walmart Heirs Hold More Wealth Than 42% of Americans Combined Institutionalized Inequality In America

The World Bank: Rejecting “The Rule of Law” Randi Rhodes: Banks Rob People Twice

Peter Schiff: Too Big To Fail Banks Will Fail Again Iceland President: Let Banks Go Bankrupt

Bank of America whistle-blower’s bombshell: “We were told to lie”

Titanic Banks Hit Libor Iceberg.Will Lawsuits Sink the Ships? Ex-Enron CEO Prison Sentence Reduced To 14 Years

We must free ourselves from the tyranny of the credit rating agencies We władzy agencji ratingowych

Last Mystery of the Financial Crisis The Credit Rating Hoax Standard Poor's GUILTY, “deceived”“misled” Investors

Moody's, S&ampP Settle Lawsuits Over Financial Crisis-Era Debt Ratings MEPs agree credit rating agency crackdown

With Friends Like Rating Agencies Who Needs Enemies? Honest Rating Agency Egan Jones Punished for Telling Truth

Premier: Slovenia may sue Moody's over rating downgrade Italian prosecutors: Credit ratings officials should be tried

EU-based credit rating agency buried US banks attack Europe's 'Tobin Tax' U.K. to block Europe's Tobin tax

Big Lie: America Doesn't Have #1 Richest Middle-Class in the World...We're Ranked 27th!

How Many People Have Lost Their Homes? US Home Foreclosures are Comparable to the Great Depression

Alternate Unemployment Charts - May 2013: 7.6% (U.3), 13.8% (U.6), 23.0% (ShadowStats)

Izraelczycy i Irańczycy protestują razem w Berlinie przeciwko wojnie i sankcjom

Top Economic Advisers Forecast War and Unrest Halliburton Cheneya zarobił 40 miliardów $ na wojnie w Iraku

Oddajcienaszezloto.pl - wrocławska firma chce polskiego złota nad Wisłą

Russia Issues International Arrest Warrant For Rothschild Henchman &amp Leftist Savior George Soros
Cytaty


Plato Those who are able to see beyond the shadows and lies of their culture will never be understood let alone believed by the masses.


Cyceron Inter Arma Enim Silent Leges ("Podczas wojny milczą prawa")


Tomasz Jefferson "And I sincerely believe, with you, that banking establishments are more dangerous than standing armies; and that the principle of spending money to be paid by posterity, under the name of funding, is but swindling futurity on a large scale."

"Bank-paper must be suppressed, and the circulating medium must be restored to the nation to whom it belongs."

"By a declaration of rights, I mean one which shall stipulate freedom of religion, freedom of the press, freedom of commerce against monopolies, trial by juries in all cases, no suspensions of the habeas corpus (por. neminem captivabimus ), no standing armies. These are fetters against doing evil, which no honest government should decline.” - in a letter to Alexander Donald, on February 7 1788


James Madison With regard to Banks, they have taken too deep and too wide a root in social transactions, to be got rid of altogether, if that were desirable....they have a hold on public opinion, which alone would make it expedient to aim rather at the improvement, than the suppression of them. As now generally constituted, their advantages whatever they be, are outweighed by the excesses of their paper emissions, and the partialities and corruption with which they are administered. (a letter to his friend James K. Paulding on March 10, 1827)


Thomas Jefferson If the American people ever allow private banks to control the issue of their currency, first by inflation, then by deflation, the banks...will deprive the people of all property until their children wake-up homeless on the continent their fathers conquered... The issuing power should be taken from the banks and restored to the people, to whom it properly belongs


Andrew Jackson If congress has the right under the Constitution to issue paper money, it was given them to use themselves, not to be delegated to individuals or corporations


Abraham Lincoln The Government should create, issue, and circulate all the currency and credits needed to satisfy the spending power of the Government and the buying power of consumers. By the adoption of these principles, the taxpayers will be saved immense sums of interest. Money will cease to be master and become the servant of humanity


John Adams Liberty cannot be preserved without a general knowledge among the people


Frédéric Bastiat "Gdy grabież staje się sposobem życia dla grupy ludzi, na przestrzeni czasu stworzą oni dla siebie system prawny, który usprawiedliwi ich działania i kodeks moralny, który będzie go gloryfikował"


Who hold the balance of the world? Who reign o'er Congress, whether royalist or liberal? Who keep the world, both old and new, in pain or pleasure? Who makes politics run glibber all? The shade of Bonaparte's noble daring? Jew Rothschild and his fellow Christian BaringLord Byron 1824 Don Juan


There exists in this country a plot to enslave every man woman and child. Before I leave this high and noble office, I intend to expose this plot President John F. Kennedy 7 days before he was assassinated


It is part of the general pattern of misguided policy that our country is now geared to an arms economy which was bred in an artificially induced psychosis of war hysteria and nurtured upon an incessant propaganda of fear General Douglas MacArthur 15 May 1951


In the councils of government, we must guard against the acquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex. The potential for the disastrous rise of misplaced power exists and will persist President Dwight Eisenhower farewell address January 17,1961


Carrol Quigley The hope for the twentieth century rests on recognition that war and depression are man-made, and needless. They can be avoided in the future by turning from the nineteenth-century characteristics just mentioned (materialism, selfishness, false values, hypocrisy, and secret vices) and going back to other characteristics that our Western Society has always regarded as virtues: generosity, compassion, cooperation, rationality, and foresight, and finding a increased role in human life for love, spirituality, charity, and self discipline. [Tragedy and Hope]


Carrol Quigley During the past two centuries when the peoples of the world were gradually winning their political freedom from the dynastic monarchies, the major banking families of Europe and America were actually reversing the trend by setting up new dynasties of political control through the formation of international financial combines... these banking dynasties had learned that all governments must have sources of revenue from which to borrow in times of emergency. They had also learned that by providing such funds from their own private resources, they could make both kings and democratic leaders tremendously subservient to their will. [Tragedy and Hope]


Carrol Quigley The Power of financial capitalism had [a] far reaching plan, nothing less than to create a world system of financial control in private hands able to dominate the political system of each country and the economy of the world as a whole. This system was to be controlled in a feudalistic fashion by the central banks of the world acting in concert, by secret agreements arrived at in frequent meetings and conferences. The apex of the system was to be the Bank for International Settlements in Basel, Switzerland , a private bank owned and controlled by the world's central banks, which were themselves private corporations. Each central bank sought to dominate its government by its ability to control treasury loans, to manipulate foreign exchanges, to influence the level of economic activity in the [Tragedy and Hope, Chapter 20 ,1966]


Carrol Quigley "There does exist ... an international Anglophile network ... which we may identify as the Round Table Groups. I know of the operations of this network because I have studied it for twenty years and was permitted for two years, in the early 1960's, to examine its papers and secret records. I have no aversion to it or to most of its aims and have, for much of my life, been close to it and to many of its instruments. I have objected, both in the past and recently, to a few of its policies ... but in general my chief difference of opinion is that it wishes to remain unknown, and I believe its role in history is significant enough to be known." [Tragedy and Hope, Chapter 65 ]


William Clinton As a teenager, I heard John Kennedy’s summons to citizenship. And then, as a student at Georgetown I heard that call clarified by a professor name Carroll Quigley, who said to us that America was the greatest nation in history because our people had always believed in two things: that tomorrow can be better than today and that every one of us has a personal moral responsibility to make it so." źródło [Prezydent USA, Carrol Quigley był jego profesorem i mentorem na uczelni Georgetown University, Bill Clinton speaks of Carroll Quigley at 1992 Democratic National Convention ]


Gary Allen One major reason for the historical blackout on the role of the international bankers in political history is that the Rothschilds were Jewish. Anti-Semites have played into the hands of the conspiracy by trying to portray the entire conspiracy as Jewish. Nothing could be farther from the truth. The traditionally Anglo-Saxon J. P. Morgan and Rockefeller international banking institutions have played a key role in the conspiracy. But there is no denying the importance of the Rothschilds and their satellites. However, it is just as unreasonable and immoral to blame all Jews for the crimes of the Rothschilds as it is to hold all Baptists accountable for the crimes of the Rockefellers. [None Dare Call it Conspiracy, 1972, prefaced by congressman John G. Schmitz]


Stuart Crane If you will look back at every war in Europe during the Nineteenth Century, you will see that they always ended with the establishment of a 'balance of power.' With every reshuffling there was a balance of power in a new grouping around the House of Rothschild in England, France, or Austria. They grouped nations so that if any king got out of line a war would break out and the war would be decided by which way the financing went. Researching the debt positions of the warring nations will usually indicate who was to be punished


Fifty men have run America, and that's a high figure. - Joseph Kennedy, father of JFK, in the July 26th, 1936 issue of The New York Times.


The modern banking system manufactures money out of nothing. The process is perhaps the most astounding piece of sleight of hand that was ever invented. Banking was conceived in iniquity and born in sin. Bankers own the earth. Take it away from them, but leave them the power to create money and control credit, and with the flick of a pen, they will create enough money to buy it back again. Take this great power away from the bankers and all the great fortunes like mine will disappear, and they ought to disappear, for this would be a better and happier world to live in. But if you want to continue the slaves of bankers and pay the cost of your own slavery, let them continue to create money and to control credit. - Sir Josiah Stamp, Director and President of the Bank of England during the 1920's


It was a carefully contrived occurrence. International bankers sought to bring about a condition of despair, so that they might emerge the rulers of us all. - Louis McFadden on 1929 Stock Market Crash [Louis McFadden, Republican member of the U.S. House of Representatives from Pennsylvania, died of poisoning shortly thereafter]


Woodrow Wilson Since I entered politics, I have chiefly had men's views confided to me privately. Some of the biggest men in the United States, in the field of commerce and manufacture, are afraid of somebody, are afraid of something. They know that there is a power somewhere so organized, so subtle, so watchful, so interlocked, so complete, so pervasive, that they had better not speak above their breath when they speak in condemnation of it.


Woodrow Wilson I am a most unhappy man. I have unwittingly ruined my country. A great industrial nation is controlled by its system of credit. Our system of credit is concentrated. The growth of the nation, therefore, and all our activities are in the hands of a few men. We have come to be one of the worst ruled, one of the most completely controlled and dominated governments in the civilized world. No longer a government by free opinion, no longer a government by conviction and the vote of the majority, but a government by the opinion and duress of a small group of dominant men. [President of the USA who introduced the Federal Reserve act which allowed the privately owned Federal Reserve to begin in 1913]


The government of the Western nations, whether monarchical or republican, had passed into the invisible hands of a plutocracy, international in power and grasp. It was, I venture to suggest, this semioccult power which....pushed the mass of the American people into the cauldron of World War I. - British military historian Major General J.F.C. Fuller, l941


The question was how should we maneuver them [Japan] into firing the first shot... it was desirable to make sure the Japanese be the ones to do this so that there should remain no doubt as to who were the aggressors. Henry Stimson, US Secretary of War prior to WWII, Nov. 25, 1941


Modern morality and manners suppress all natural instincts, keep people ignorant of the facts of nature and make them fighting drunk on bogey tales. ... Knowing nothing and fearing everything, they rant and rave and riot like so many maniacs. The subject does not matter. Any idea which gives them an excuse of getting excited will serve. They look for a victim to chivy, and howl him down, and finally lynch him in a sheer storm of sexual frenzy which they honestly imagine to be moral indignation, patriotic passion or some equally avowable emotion. It may be an innocent Negro, a Jew like Leo Frank, a harmless half-witted German; a Christ-like idealist of the type of Debs, an enthusiastic reformer like Emma Goldman or even a doctor whose views displease the Medial Trust. The Confessions of Aleister Crowley Ch. 57 (1929)


Oczywiście, zwykli ludzie nie chcą wojny, ale w końcu to przywódcy kraju określają politykę i zawsze łatwo jest pociągnąć za sobą ludzi, niezależnie, czy jest to demokracja, faszystowska dyktatura, parlament czy dyktatura komunistyczna. Mając głos czy go nie mając, ludzie zawsze mogą być podporządkowani przywódcom. To łatwe. Jedyne, co trzeba zrobić, to powtarzać ludziom w kółko, że są atakowani, oraz potępić pacyfistów za brak patriotyzmu i narażanie kraju na niebezpieczeństwo. To działa w każdym kraju Hermann Göring


The Big Lie (German: Große Lüge) is a propaganda technique. The expression was coined by Adolf Hitler, when he dictated his 1925 book Mein Kampf, about the use of a lie so "colossal" that no one would believe that someone "could have the impudence to distort the truth so infamously." Hitler asserted the technique was used by Jews to unfairly blame Germany's loss in World War I on German Army officer Erich Ludendorff.


Henry Kissinger military men (...) [are] dumb, stupid animals to be used as pawns for foreign policy (Bob Woodward and Carl Bernstein in their book "The Final Days" 2nd Touchstone edition, 1994, Chapter 14, pp. 194-195. First printing by Simon & Schuster 1976)


In politics, nothing happens by accident. If it happened, you can bet it was planned that way. - U.S. President Franklin D. Roosevelt


The real truth of the matter is, as you and I know, that a financial element in the larger centers has owned the Government ever since the days of Andrew Jackson. - A letter written by FDR to Colonel House, November 21st, 1933


...For a long time I felt that FDR had developed many thoughts and ideas that were his own to benefit this country, the United States. But, he didn't. Most of his thoughts, his political ammunition, as it were, were carefully manufactured for him in advanced by the Council on Foreign Relations - One World Money group. Brilliantly, with great gusto, like a fine piece of artillery, he exploded that prepared "ammunition" in the middle of an unsuspecting target, the American people, and thus paid off and returned his internationalist political support...

...The UN is but a long-range, international banking apparatus clearly set up for financial and economic profit by a small group of powerful One-World revolutionaries, hungry for profit and power...

...The depression was the calculated 'shearing' of the public by the World Money powers, triggered by the planned sudden shortage of supply of call money in the New York money market....The One World Government leaders and their ever close bankers have now acquired full control of the money and credit machinery of the U.S. via the creation of the privately owned Federal Reserve Bank... - Curtis Dall, FDR's son-in-law as quoted in his book, My Exploited Father-in-Law


Until the control of the issue of currency and credit is restored to government and recognized as its most conspicuous and sacred responsibility, all talks of the sovereignty of Parliament and of democracy is idle and futile... Once a nation parts with the control of its credit, it matters not who makes the laws....Usury once in control will wreck the nation. - William Lyon MacKenzie King, former Prime Minister of Canada


The real menace of our republic is this invisible government which like a giant octopus sprawls its slimy length over city, state and nation. Like the octopus of real life, it operates under cover of a self created screen....At the head of this octopus are the Rockefeller Standard Oil interests and a small group of powerful banking houses generally referred to as international bankers. The little coterie of powerful international bankers virtually run the United States government for their own selfish purposes. They practically control both political parties. - New York City Mayor John F. Hylan, 1922


Napoleon Bonaparte Money has no motherland; financiers are without patriotism and without decency; their sole object is gain

The deadly facts herein revealed lead me to wonder that this monster, interest, has not devoured the whole human race. It would have done so long ago if bankruptcy and revolutions had not acted as counter poisons.


Grand Duke Alexander said this about his visit to the U.S. during a visit in 1913 As a matter of fact, there was one startling change which seemed to have escaped the attention of the native observers. The building of the Panama Canal and the stupendous development of the Pacific Coast had created a new form of American pioneering; their industries had grown to where a foreign outlet had become a sheer necessity. Their financiers who used to borrow money in London, Paris, Amsterdam had suddenly found themselves in the position of creditors. The rustic republic of Jefferson was rapidly giving way to the empire of Rockefellers, but the average man-in-the-street had not yet entirely caught up with this new order of things, and the bulk of the nation was still thinking in terms of the nineteenth century (Once a Grand Duke, p. 242).


Otto von Bismarck, Chancellor of Germany...The division of the United States into two federations of equal force was decided long before the Civil War by the High Financial Power of Europe. These bankers were afraid that the United States, if they remained in one block and as one nation, would attain economical and financial independence, which would upset their financial domination over the world. The voice of the Rothschilds predominated. They foresaw tremendous booty if they could substitute two feeble democracies, indebted to the Jewish financiers, to the vigorous republic, confident and self-providing. Therefore, they started their emissaries in order to exploit the question of slavery and thus to dig an abyss between the two parts of the republic. Lincoln never suspected these underground machinations. He was anti-slavery, and he was elected as such. But his character prevented him from being the man of one party. When he had affairs in his hands, he perceived that these sinister financiers of Europe, the Rothschilds, wished to make him the executor of their designs. They made the rupture between the North and the South imminent! The masters of finance in Europe made this rupture definitive in order to exploit it to the utmost. Lincoln's personality surprised them: they thought to easily dupe the candidate woodcutter. But Lincoln read their plots and soon understood that the South was not the worst foe, but the Jewish financiers. He did not confide his apprehensions; he watched the gestures of the Hidden Hand; he did not wish to expose publicly the questions which disconcert the ignorant masses. He decided to eliminate the international bankers, by establishing a system of loans, allowing the states to borrow directly from the people without intermediary. He did not study financial questions, but his robust good sense revealed to him that the source of any wealth resides in the work and economy of the nation. He opposed emissions through the international financiers. He obtained from the Congress the right to borrow from the people by selling to it the bonds of the states. The local banks were only too glad to help such a system. And the government and the nation escaped the plots of foreign financiers. They understood at once that the United States would escape their grip. The death of Lincoln was resolved upon. Nothing is easier than to find a fanatic to strike. The death of Lincoln was a disaster for Christendom. There was no man in the United States great enough to wear his boots. And Israel went anew to garner the riches of the world. I fear that Jewish banks with their craftiness and tortuous tricks will entirely control the exuberant riches of America and will use it to systematically corrupt modern civilization. The Jews will not hesitate to plunge the whole of Christendom into wars and chaos in order that "the earth should become the inheritance of Israel. (Interview by Conrad Siem, La Vieille France, March, 1921.)[Web of Debt, pp. 91-92]


We are at present working discreetly with all our might to wrest this mysterious force called sovereignty out of the clutches of the local nation states of the world. All the time we are denying with our lips what we are doing with our hands. - Professor Arnold Toynbee, in a June 1931 speech before the Institute for the Study of International Affairs in Copenhagen.


George Orwell Who controls the past controls the future. Who controls the present controls the past.


Hanna Arendt Real power begins where secrecy begins.


Senator Frank Church (1975) I know the capacity that is there to make tyranny total in America, and we must see to it that this agency [the National Security Agency] and all agencies that possess this technology operate within the law and under proper supervision, so that we never cross over that abyss. That is the abyss from which there is no return.


The technetronic era involves the gradual appearance of a more controlled society. Such a society would be dominated by an elite, unrestrained by traditional values. Soon it will be possible to assert almost continuous surveillance over every citizen and maintain up-to-date complete files containing even the most personal information about the citizen. These files will be subject to instantaneous retrieval by the authorities. - Zbigniew Brzezinski, Between Two Ages, America's Role in the Technotronic Era 1970


... when the struggle seems to be drifting definitely towards a world social democracy, there may still be very great delays and disappointments before it becomes an efficient and beneficent world system. Countless people ... will hate the new world order ... and will die protesting against it. When we attempt to evaluate its promise, we have to bear in mind the distress of a generation or so of malcontents, many of them quite gallant and graceful-looking people. - H. G. Wells, in his book entitled The New World Order (1939)


Gradually, by selective breeding, the congenital differences between rulers and ruled will increase until they become almost different species. A revolt of the plebs would become as unthinkable as an organized insurrection of sheep against the practice of eating mutton. - Bertrand Russell, The Impact of Science on Society (1953) pgs. 49-50


Lets forgive the Nazi war criminals - George Bush , New York Times, April, 14, 1990


There never was a good war, or a bad peace. Benjamin Franklin, Poor Richard's Almanac


One of the greatest dangers to peace lies in the economic pressure to which people find themselves subjected. One of the most practical things to be done in the world is to seek arrangements under which such pressure may be removed, so that opportunity may be renewed and hope may be revived. Calvin Coolidge, inaugural address, March 4, 1925


Peace cannot be kept by force. It can only be achieved by understanding. Albert Einstein, Notes on Pacifism


Maria Skłodowska-Curie Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć.


Just between you and me, shouldn't the World Bank be encouraging more migration of the dirty industries to the LDCs (lesser developed countries)? I think the economic logic behind dumping a load of toxic waste in the lowest wage country is impeccable and we should face up to that.... I've always thought that underpopulated countries in Africa are vastly under polluted; their air quality is vastly inefficiently low compared to Los Angeles or Mexico City. Lawrence Summers World Bank economist and Deputy Secretary of Treasury, in a 1991 internal memorandum


“[T]he Greenspan and Bernanke Fed have been wholly preoccupied with manipulation of . . . interest rates, and have relegated Friedman’s entire quantity theory of money to the dustbin of history.”

“Friedman jettisoned the gold standard for a remarkable statist reason” (p. 267).

“Friedman thoroughly misunderstood the Great Depression and concluded erroneously that undue regard for the gold standard rules by the Fed during 1929-1933 had resulted in its failure to conduct aggressive open market purchases of government debt, and hence to prevent the deep slide of M1 during the forty-five months after the crash” (p. 268).

“Friedman thus sided with the central planners” (p. 269).

“For all practical purposes, then, it was Friedman who shifted the foundaton of the nation’s money from gold to T-bills” (p. 273).

“It was Friedman who first urged the removal of the Bretton Woods gold standard restraints on central bank money printing, and then added insult to injury by giving conservative sanction to perpetual open market purchases of government debt by the Fed. Friedman’s monetarism thereby institutionalized a regime which allowed politicians to chronically spend without taxing.”

And on top of this, I might add, it was Milton Friedman’s who, as a U.S. Treasury Department statistician during World War II, was responsible for the institution of income tax withholding.

Stockman on Friedman


George Carlin I'd like to talk about some things that bring us together. Things that point out our similarities instead of our differences, cause thats all you ever hear about in this country is our differences. Thats all the media and the politicians are ever talking about, the things that separate us, things that make us different from one another. Thats the way the ruling class operates in any society. They try to divide the rest of the people. They keep the lower and the middle classes fighting with each other so that they the rich, can run off with all the fucking money. Fairly simple thing. Happens to work. You know, anything different, thats what they gonna talk about. Race, religion, ethnic and national backgrounds, jobs, income, education, social status, sexuality. Anything they can do, keep us fighting with each other so that they can keep going to the bank. You know how I describe the economic and social classes in this country? The upper class keeps all of the money, pays none of the taxes. The middle class pays all of the taxes, does all of the work. The poor are there just to scare the shit out of the middle class. Keep them showing up at those jobs.


In a speech in 2009, Brzezinski elaborated, "...in early times, it was easier to control a million people, literally it was easier to control a million people than physically to kill a million people. Today, it is infinitely easier to kill a million people than to control a million people. It is easier to kill than to control...." Zbigniew Brzezinski: It Is Infinitely Easier to Kill a Million People than it is to Control Them


Nouriel Roubini It is pathetic that Congress did not consult any of the many professional economists that have presented […] alternative plans that were more fair and efficient and less costly ways to resolve this crisis. This is again a case of privatizing the gains and socializing the losses ; a bailout and socialism for the rich, the well-connected and Wall Street Global EconoMonitor, September 28, 2008


Pieniądz jest po to, by służyć, a nie rządzić światem [..] Kult złotego cielca z dawnych czasów znalazł swój odpowiednik we współczesności. Obecnie został zastąpiony między innymi gospodarczą dyktaturą, która jest pozbawiona twarzy i nie ma żadnego prawdziwie ludzkiego celu Papież Franciszek I


Project Camelot 2010 | The Anglo-Saxon Mission

...What our source reports is this:

• There is a planned Third World War, which will be nuclear and biological . Our source believes that this is on track to be initiated within the next 18-24 months.

• It is planned to begin with a strike by Israel on Iran. Either Iran or China will be provoked into a nuclear response. After a brief nuclear exchange, there will be a ceasefire. The world will be thrown into fear and chaos - all carefully engineered.

• The extreme state of tension will be used to justify heavy social and military controls in all western first world nations. Plans are already in place for that.

• During the nuclear ceasefire, there is planned to be a covert release of biological weapons . These will initially be targeted against the Chinese. As our source chillingly told us, "China will catch a cold". Biological warfare will spread further, to the west. Infrastructure will be critically weakened.

• This is intended to be just the beginning. After this, a full nuclear exchange would be triggered: the "real" war, with widespread destruction and loss of life. Our source tells us that the planned population reduction through these combined means is 50%. He heard this figure stated in the meeting.

This horrific scenario has been planned for generations. The first two world wars were part of the set-up for this final apocalypse - as is the centralization of financial resources that was precipitated with the equally well-planned financial collapse of October 2008.

As if all this were not enough, our source speculates this is all set against the backdrop of a coming "geophysical event" - the same kind of event as was experienced by our ancestors approximately 11,500 years ago. If this event occurs - not necessarily expected in 2012, but sometime in the next decade - it would destroy civilization as we know it, dwarfing even the effects of a nuclear war.

I asked the question to our source: If there's an expected catastrophe, then why initiate a Third World War? His answer, for the first time to me, made terrible sense....


WW3 - More About Albert Pike and Three World Wars

The Third World War must be fomented by taking advantage of the differences caused by the "agentur" of the "Illuminati" between the political Zionists and the leaders of Islamic World. The war must be conducted in such a way that Islam (the Moslem Arabic World) and political Zionism (the State of Israel) mutually destroy each other. Meanwhile the other nations, once more divided on this issue will be constrained to fight to the point of complete physical, moral, spiritual and economical exhaustion…We shall unleash the Nihilists and the atheists, and we shall provoke a formidable social cataclysm which in all its horror will show clearly to the nations the effect of absolute atheism, origin of savagery and of the most bloody turmoil. Then everywhere, the citizens, obliged to defend themselves against the world minority of revolutionaries, will exterminate those destroyers of civilization, and the multitude, disillusioned with Christianity, whose deistic spirits will from that moment be without compass or direction, anxious for an ideal, but without knowing where to render its adoration, will receive the true light through the universal manifestation of the pure doctrine of Lucifer, brought finally out in the public view. This manifestation will result from the general reactionary movement which will follow the destruction of Christianity and atheism, both conquered and exterminated at the same time.

NYPD will deploy 'harmless' gas into subway in terror response drill in July 2013 April 25 2013

Mapy + infografika: Więcej obrazków

pnacplanwo
kurdishsyrianstratscenario
new syria
gr8israel

#Link

global zone of percolating violence brzezinski
bloodborders
bernardlewismap
brzezinskimap
pivotoutercrescent2
10nationmap
unified command world map
joe2008 page 32 image 0001
rothschilds tree
house of rothschild networks
rothschild networks israel

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.