Ostatnio: 22.02.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Przed państwem "ekipa" (zapewne jedna osoba z wieloma kontami) spamowa grupy o2 sp. z o. o.:

http://www.wykop.pl/ludzie/rybitzky (coś jak "statek-matka" :)

http://www.wykop.pl/ludzie/dzeus85

http://www.wykop.pl/ludzie/drprzekora

http://www.wykop.pl/ludzie/Szczurza_Mama

http://www.wykop.pl/ludzie/antyk666

http://www.wykop.pl/ludzie/kamillod

http://www.wykop.pl/ludzie/calamity888

http://www.wykop.pl/ludzie/VanillaNinja

http://www.wykop.pl/ludzie/Basajew

http://www.wykop.pl/ludzie/c3zi

http://www.wykop.pl/ludzie/redo

http://www.wykop.pl/ludzie/fabiano

http://www.wykop.pl/ludzie/kamillod/

Myślę, że ilość kont, oraz sposób ich używania (praktycznie żadnego komentowania, same wykopy "zaprzyjaźnionych" stron) nie pozostawia wątpliwości.

Wykopują i dodają praktycznie tylko teksty z pardon.pl i innych portali grupy o2 sp.zoo, z małymi przerwami na wpisy z bloga www.rybitzky.salon24.pl

Więcej informacji o tej spółce oraz pełną listę serwisów do niej należących można znaleźć tutaj: http://reklama.o2.pl/ (min. Pardon, Pinger, Sfora, Sportfan, Pudelek)

Agenci WSI donieśli mi, że autorem całego tego szitu jest Pan kryjący się pod pseudonimem Rybitzky, redaktor portalu Pardon.pl

Po wpisaniu "Rybitzky w googlach" wyświetlają się następujące wyniki:

http://rybitzky.salon24.pl/

http://twitter.com/rybitzky

http://rybitzky.dolnyslask24.info/blog.php

http://niepoprawni.pl/blogs/rybitzky

Smuci fakt, że konserwatysta, który często odwołuje się do "honoru", "moralności" i tym podobnych wielkich słów, sam reprezentuje tak niski poziom, żeby szkodzić naszej wspaniałej, wykopowej społeczności poprzez spamowanie multikontami.

Co ciekawe, Pan Rybitzky mając wykopowiczów za idiotów ,dodawał np. artykułu ze swojego bloga z "fake" konta, a następnie wykopywał go z "real" konta:

http://www.wykop.pl/link/287673/to-nie-zart-w-srodowej-wyborczej-poradnik-dla-ubekow

Dodane przez wymienionego na "liście Belzebuda" Basajewa, wpis na blogu Rybitzky.salon24.pl, a użytkownik wykopu Rybitzky łaskawie wykopał :)

Działanie te wydają mi się jednoznacznie niezgodne z dobrymi obyczajami oraz netykietą, a co za tym idzie z regulaminem Wykopu. Decyzja, co stanie się z tymi kontami, należy oczywiście do administracji.

Jako, że wymienieni tu przeze mnie użytkownicy okazali pogardę wobec społeczności wykopu (spamując) wzywam wszystkich, którym zależy na dobrze tego serwisu, do bojkotu wszystkich serwisów należących do grupy o2, oraz podchodzenia z dużą ostrożnością do wpisów na portalu blogerskim salon24- jak widać niektórzy autorzy "promują się" w niezbyt uczciwy sposób.Pozdrawiam,

Zawsze Czujny- Belzebud

327599

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.