Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Natasza Biełaja23Imię: Natasza

Płeć: Kobieta

Wiek: 21 lat

Rasa: Człowiek - Lavamasi

Język: Wspólna mowa, język lavamasi.

Wyznanie: Aneli

Profesja: Łowca węży/Garbarz/Alchemik

Wygląd: Z pozoru jest pospolitą niewysoką dziewczyną jakich wiele. Dopiero po podejściu na bliższą odległość w oczy rzuca się karra czyli łuski zdradzające przynależność do lavamasi. U Nataszy zajmują one niewielki obszar skóry na skroniach ciągnący się aż po linię włosów, wierzch obu dłoni oraz lewe biodro. Na szczęście jej oczy są błękitne, a nie wężowe, co ułatwia ukrycie wyjątkowych cech. Często nosi swoje ciemne, proste włosy związane jednocześnie ukazując łuski, ale nie obnosi się z tym. Ma jasną, lekko zaróżowioną skórę.

Z reguły nosi dopasowane spodnie z wężowej skóry, wzmocniony gorset lub luźną lnianą koszulę, sznurowane kozaki z wysokimi cholewami, czarne wzmocnione skórą rękawiczki bez palców oraz, w czasie niepogody, ciepły płaszcz z kapturem, na szyi zaś zawieszoną ma na łańcuszku pokaźnych rozmiarów kameę mającą za zadanie zasłonić wypalony znak.

Wyposażenie: Zza paska po lewej stronie wystaje kilka noży owiniętych skórzanymi rzemykami, ulubiony zaś osadzony jest w zdobionej pochwie. Z prawej strony nosi niewielką przytroczoną do pasa torebkę z pustymi fiolkami oraz medykamentami przygotowanymi z jadu węży. Często ma ze sobą długi patyk zwieńczony podwójnym zakończeniem pomagający przy łapaniu węży.

Atrybuty:

• Zwiększony refleks, wzmocniony węch oraz odporność na jady i trucizny

• Potrafi się poruszać bezszelestnie, co pomaga w polowaniu

• Zna się na wyrabianiu łuków

• Dogaduje się z wężami, słuchają jej

• Woli chłodną, niesprzyjającą pogodę niż upał

• Potrafi się dobrze kamuflować, zwłaszcza w terenie leśnym

• Nie nosi opancerzenia, jedyną ochroną są wymienione ubrania oraz szpecące łuski

• Posiada niewielką siła

Umiejętności:

• Rzucanie nożami - średniozaawansowany

• Alchemia - średniozaawansowany

• Zielarstwo - średniozaawansowany

• Walka wręcz - podstawowy

• Łucznictwo - podstawowy

Historia: Natasza narodziła się w Mythar w jednej z drewnianych chat jako córka miejscowego myśliwego oraz kobiety zajmującej się garbowaniem skór. Początkowo nosiła inne imię, jest ono jednak ciężkie do wymówienia. Dzieciństwo spędziła na bagnach bawiąc się z innymi dziećmi, pomagając ojcu w łapaniu węży oraz uciekając przed gnomami. Zdążyła w tym czasie nauczyć się rzemiosła i poznać sekrety wężowego ludu. Długi czas uczyła się też u Walasara i dzięki temu zaczęła interesować się wiedzą wykraczającą znacznie poza to co mógł jej przekazać, podjęła więc decyzję o opuszczeniu rodzinnego miasta i wyruszeniu na zachód - w kierunku miasta uczonych. W trakcie długiej podróży w Eder po raz pierwszy spotkała się z zakapturzonymi postaciami które zaintrygowały ją. Gdy zaproponowali jej spotkanie odmówiła i wyruszyła w dalszą drogę. Gdy w końcu udało jej się osiąść na stałe w Nithal i stać się jedną z westalek mogła pobierać nauki i jednocześnie dbać o swoje kora(rdzenny duch). Tutaj też zmieniła swoje trudne w wymowie imię na przybrane przez siebie samą. Zaczęła sumiennie służyć bogini Aneli jednak w pamięci cały czas miała tajemniczych nieznajomych z Eder i potajemnie dążyła do ponownego spotkania chcąc się dowiedzieć co mieli na myśli mówiąc o potędze i mocy. Zaczęła nocami wymykać się z dormitorium przez piwnicę i poznawać tajniki przywoływania demonów oraz przygotowywać się do własnego rytuału. Niestety nie poszedł tak jak powinien i w jego trakcie Natasza zyskała na dekolcie szpecącą bliznę od pieczęci zaś jej psychika uległa spaczeniu. Gdy tylko główna kapłanka dowiedziała się o tym natychmiast zażądała uśmiercenia niewiernej westalki by ubłagać jakoś boginię. Dziewczynie udało się jednak uciec głównie dzięki pomocy okultystów i osiadła w Ithan bojąc się gniewu rdzennych mieszkańców Mythar.

Charakter: Osobowość Nataszy cechuje dualizm od czasu wydarzeń z Nithal. Na co dzień jest wesołą uprzejmą dziewczyną która przekłada dyplomację nad walkę i unika rozwiązań siłowych. Jest nauczona pokory i potrafi schować dumę w kieszeń. Wydaje się być skryta, z reguły ukrywa swój smutek i ma opory przed otwieraniem się na obcych. Stara się być serdeczna dla innych i powoli uczy się zasad obowiązujących w miejscu w którym się znalazła. Uwielbia towarzystwo węży i nie toleruje zabijania ich oraz innych zwierząt bez powodu. Jest dumna z bycia Lavamasi ale wytykanie jej wyglądu a zwłaszcza nazywanie potworem potrafi łatwo podkopać jej wiarę w siebie. Po incydencie z Nithal jest sceptyczna wobec większości odmian magii, szczególnie tej mrocznej.

Kiedy coś jej zagraża lub zaczyna się bać może ujawnić się jej druga osobowość która jest skutkiem opętania lub rozdwojenia jaźni spowodowanego przeżyciami. Druga Natasza ma zmieniony system wartości, zdaje się tracić wszelki strach i nie przejmować się niczym. Jest impulsywna i nieprzewidywalna, potrafi bezsensownie rzucić się w wir walki lub sprowokować kogoś.

Obie wersje Nataszy zdają się nie wiedzieć o sobie nawzajem. Być może odpowiedni lessmana potrafiłby pomóc jej w połączeniu z powrotem obu tych części ale dziewczyna obawia się reakcji Mytharczyków.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.