Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

ARTPOL S.C to firma specjalizująca się w produkcji obrączek z tytanu. W ofercie sklepu znajduje się niezwykła kolekcja TYTANIUM 3D. Wchodzą do niej klasyczne obrączki tytanowe, ale także takie, na które składają się też inne metale szlachetne lub kamienie jubilerskie. Zaliczyć do nich można na przykład obrączki tytanowe ze złotymi elementami. Dzięki podobnym połączeniom powstają unikatowe obrączki, którymi można się wyróżnić. Tytanowe obrączki mają różnorodne zastosowanie. Nie tylko jako obrączki ślubne, ale także jako biżuteria ozdobna.

W ofercie ARTPOL S.C. znajduje się obszerna ilość wzorców, na podstawie których można zamówić swoje wymarzone obrączki. Taka różnorodność zapewnia znalezienie odpowiedniej oferty nawet dla najbardziej wyrafinowanych gustów. Wszystkie obrączki oferowane sklepu powstają z czystego tytanu bez domieszki innych tańszych metali. Przy składaniu zamówienia na obrączki możliwy jest wybór ich najbardziej komfortowego profilu, odpowiedniej szerokości i wysokości. W ofercie sklepu znajdzie się także szeroki wybór kamieni, które mogą upiększyć obrączki. Wśród nich znaleźć można brylanty, a także cyrkonie. Ich wielkość, rodzaj oraz ilość zależy tylko od indywidualnego życzenia klienta. ARTPOL oferuje także wygrawerowanie wewnątrz obrączek specjalnych okolicznościowych napisów, które upamiętnią uroczystą chwilę.

obrączki tytanowe

17e6c9cd345a62a2bff6498c3d933a9e orig

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.