Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Czy kupno specjalnego obuwia ochronnego jest potrzebne? Czy buty robocze to dzisiaj konieczność czy każdy sam może ustalać w jakim obuwiu pracuje? Na te pytanie odpowiedź jest jednoznaczna i brzmi: wszystko regulują przepisu BHP. Są one o tyle istotne, że w przypadku nie zastosowania się do nich możemy popaść w duże kłopoty. Nie można się temu dziwić ponieważ kontrole BHP dbają o odpowiedni sposób wyposażenia pracowników na stanowisku pracy. Ma to służyć bezpieczeństwu i zmniejszeniu ilości wypadków w pracy.

walking away 1418812 m

Dlatego też apel do pracodawców: zapewniajcie niezbędne środki takie jak odzież roboczą i obuwie ochronne każdemu pracownikowi, któremu to się po prostu z urzędu należy. W przypadku kiedy stanie się jakiś wypadek to my będziemy ponosić odpowiedzialność gdyż nie zapewniliśmy wszystkich standardów. To my będziemy się tłumaczyć przed sądem dlaczego stało się tak a nie inaczej. Dlatego chyba lepiej jest w porę zainwestować w obuwie ochronne od Gabi i cieszyć się błogim spokojem. No chyba że jako pracodawcy lubimy ten dreszczyk emocji...

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.