Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Sklep internetowy OknoArt.pl działa w formie pasażu handlowego należącego do firmy Samen Sp. z o.o. Asortyment sklepu to w głównej mierze setki produktów, pozwalających na kreatywną aranżację okien domów i mieszkań. Tym co cechuje ofertę sklepu, z pewnością jest bogate wzornictwo i kolorystyka, dzięki którym każdy z klientów znajdzie coś, co dokładnie odpowiada jego wymaganiom. Produkty są odpowiednio wyselekcjonowane, by każdy z nabywców towaru był zadowolony z jego wysokiej jakości.

Jak powszechnie wiadomo firany ciągle są jedną z najpopularniejszych ozdób okiennych dla wnętrz domów i mieszkań. Bardzo ważne, by ozdoby te były odpowiednio dopasowane, zarówno do rodzaju pomieszczenia jak i do elementów jego wystroju. Inne produkty będą pasowały do wnętrz klasycznych, a inne do bardziej nowoczesnych.

Dzięki szerokiej gamie firan wykonanych z materiału pierwszego gatunku, mają Państwo możliwość stworzyć niepowtarzalną dekorację okienną w swoim domu.

Oferta firan pod adresem http://www.oknoart.pl/firany/

Bardzo chętnie wybieranymi rozwiązaniami do dekoracji okien są również zasłony. Nasze przedsiębiorstwo stawia w swojej ofercie na różnorodność materiałów, wzorów i kolorów. Wielkim atutem tego rodzaju dekoracji jest możliwość upięcia na liczne sposoby, co za każdym razem nadaje zasłonom innego charakteru. Asortyment naszego sklepu zapewnia zarówno zasłony gotowe, jak i przeznaczone do niestandardowych wymiarów okien.

Oferta zasłon pod adresem http://www.oknoart.pl/zaslony/

W ofercie sklepu OknoArt.pl dostępne są między innymi takie produkty jak:

Firany:

-Gotowe

-Na metry

-Panelowe

-Makarony

Zasłony:

-Gotowe

-Na metry

Rolety

-Klasyczne

-Mini

-W kasecie

-Bambusowe

-Rzymskie

-Austriackie

Żaluzje

-Poziome

-Pionowe

-Plisowane

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu pod adresem http://www.oknoart.pl/

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.