Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Czasy zmieniają się szybciej niż obrazy w kalejdoskopie. Kiedyś szczytem marzeń był rower, teraz - nowy telefon lub tablet. Ciężko znaleźć coś, co zadowoli naszego lub czyjegoś potomka. Więc co zrobić, gdy nie masz pomysłu na prezent dla dziecka?

Na początku dobrze jest się przejść po sklepach z zabawkami, sprzętem RTV, czy też grami elektronicznymi lub filmami. Tam znajdziemy produkty, które obecnie są “na czasie”. Możemy dzięki temu zorientować się, co i jak wygląda, przyjrzeć się, co naszym zdaniem będzie odpowiednie oraz przede wszystkim, jakie są granice cenowe interesujących nas, potencjalnych prezentów. Możemy również zaopatrzyć się w gazetki reklamowe sklepów. Ważne jest, aby zebrać obszerną “bazę wiedzy”, a potem…

Zajrzeć na Allegro!

Tak. Tam znajdziemy wszystko - a przynajmniej większość. Wcześniejszy research potrzebny był nam, aby zorientować się czego właściwie będziemy szukać i jaki musimy przygotować budżet na wydatki prezentowe. Wiadomo, że na serwisie aukcyjnym czasami można znaleźć istne perełki ofertowe. Jeśli jednak nie znajdziemy interesującego nas produktu w okazyjnej cenie, możemy skierować swoje wirtualne kroki na takie strony jak ceneo czy skąpiec. Po wpisaniu nazwy produktu, serwisy te przeszukują sieć w celu znalezienia jak najlepszej dla nas oferty. Te rozwiązania są oczywiście skierowane do tych osób, które chciałyby trochę zaoszczędzić. Internet zawiera w sobie wiele sklepów internetowych, gdzie trochę drożej można kupić unikatowe produkty. W ich znalezieniu na pewno pomoże “wujek Google”.

Najważniejsze oczywiście dla jakiego dziecka i na jaką okazję szykowany jest produkt. Starsze dziecko może zamiast gry planszowej czy elektronicznego gadżetu, zażyczyć sobie… koperty. Czasami i takie rozwiązanie ma swoje plusy. Dziecko, które samo zbiera oszczędności na wymarzoną rzecz na pewno ucieszy się, jeśli mu trochę pomożemy i dołożymy się do jego celu - z jakiejś uroczystej okazji.

Oczywiście, jak to mówią “Najlepszy prezent to ten wykonany własnoręcznie” - a nóż widelec pociecha ucieszy się z nowego swetra. Jednakże sami nie próbujmy składać nowego iPhone’a w domowym warsztacie...

made 548295 640

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst z15dnkmaai:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.