Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Precyzyjna wyszukiwarka części po OEM!

Ilość dostępnych na rynku motoryzacyjnym części zamiennych jest kolosalna. Sprawia to wielokrotnie kierowcom kłopoty w odszukaniu w sieci właściwych części do swoich aut. Ratunkiem dla kupujących mogą być na pewno wyszukiwarki w sklepach internetowych, aczkolwiek nie zawsze są one przydatne. Usprawnienie w tym aspekcie wprowadził iParts.pl, wdrażając wyszukiwarkę części OEM.Sklep iParts.pl jest największą platformą online z częściami samochodowymi zarówno w polskiej sieci, jak i na rynku środkowo-europejskim. Oferta asortymentowa sklepu obejmuje ponad 2 mln części zamiennych przeznaczonych do montażu w samochodach osobowych, dostawczych oraz sportowych.

Uruchomiona w sklepie iParts.pl wyszukiwarka części po OEM, to najszybsze i jednocześnie najbardziej precyzyjne rozwiązanie umożliwiające znalezienie części samochodowych po oryginalnym numerze katalogowym elementu, czyli tzw. numer OEM. Każda część dostępna na rynku samochodowym posiada własny numer OEM. Znając ten indywidualny kod poszukiwanej części, odnalezienie jej poprzez wyszukiwarkę iParts.pl zajmuje zaledwie kilka sekund. Wyszukiwarka części po OEM to najszybsza metoda wyszukiwania podzespołów samochodowych, dająca gwarancję, że bez zbędnego zagłębiania się w szczegóły wyszukiwana część będzie tym samym odpowiednikiem, co orginał.

Numer OEM (ang. Original Equipment Manufacturer) to jedyne w swoim rodzaju oznaczenie przydzielane przez producentów auto części zarówno mechanicznych, jak i elektrycznych. Numer OEM to znak oryginalnej części znajdujący się na produkcie, który wchodzi w skład samochodu konkretnej marki. OEM to kombinacja cyfr i liter, która może być określana jako swoisty „kod DNA części”.Każdy producent części zamiennych korzysta z własnej numeracji produktowej. Z tego też powodu daną część można zidentyfikować za pomocą głównego numeru OEM lub oznaczeń poszczególnych producentów. Jest to niewątpliwa zaleta, ponieważ wiele podzespołów jest stosowanych w samochodach różnych marek, które nierzadko oferują swoje produkty po cenach odmiennych od konkurencji. Wyszukiwarka części OEM iParts.pl to doskonałe narzędzie na dokładne i szybkie odszukanie właściwych części zamiennych w największym sklepie internetowym z częściami samochodowymi w Polsce.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.