Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Gdy pierwszy raz kupowałem Profolan nie byłem do niego przekonany. No dobra, jeśli mam być całkiem szczery to wcale go nie kupiłem a pierwsze opakowanie sprezentowała mi żona. Pomyślałem sobie tylko, że strasznie dużo takich środków już połknąłem i niewiele z tego wynikało. Moje łysienie było oporne na jakiekolwiek łysienie. Nie przekonywały mnie żadne pozytywne opinie a było tego w sieci sporo...

Naturalny skład, szybkie działanie i średnia cena - tak wyglądało to z perspektywy osoby zmagającej się z łysieniem androgenowym od kilkunastu lat. Jedno opakowanie to 60 małych kapsułek, które trzeba stosować każdego dnia. Tak też robiłem bo skoro go już dostałem to dlaczego miałbym nie sprawdzić czy faktycznie działa. Tak szczerze to wydawało mi się, że te pozytywne opinie o Profolanie to jakis sztuczny twór, który ma niewiele wspólnego z faktami.

1a9c0c826c6364664e34c3aef8bacd0b origPo 30 dniach bo na tyle starcza jedno opakowanie zauważyłem, że włosy wygladają lepiej, nie wypadają tak szybko jak wcześniej a na skórze pojawiają się młode włoski, co prawda małe i delikatne ale jednak... To skłoniło mnie to kolejnego zakupu - wybrałem pakiet na 3 miesiące i stosowałem go zgodnie z tym, co piszą na ulotce. Okazało się, że dość szybko zauważam coraz lepsze efekty - na głowie pojawiało się coraz więcej włosów i stawały się one mocniejsze!

To właśnie wtedy uwierzyłem, że Profolan opinie ma znakomite i są one prawdziwe! To było wspaniałe uczucie uwierzyć, że na mojej głowie mogą urosnąć włosy, że mogę wyglądać jak dawniej. Jeśli miałbym być całkiem szczery to już dawno pogodziłem, się, że moja głowa będzie ciągle gładka i łysa jak kolano. Teraz okazało się, że wcale tak nie musi być!

Po pół roku stosowania moja fryzura na głowie wyglądała całkiem inaczej! Wierzyć się nie chciało ale wyrosły tam piękne, gęste włosy! Co więcej stosowałem tylko jeden środek czyli Profolan. Nic nie wcierałem w głowę. Nie przeszczepiłem włosów - wiele osób nie mogło uwierzyć, że za kilka stówek można tak mocno odbudować włosy.

Wiem, że dla wielu facetów to śmieszne ale ja nigdy nie mogłem się pogodzić z tym łysym placem na mojej głowie! Cieszę się, że moje marzenie się spełniło a wszystko to zawdzięczam tabletkom Profolan!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.