Ostatnio: 06.12.2013

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Krótki przegląd wojujących aktywistów różnych grup społecznych


Wojujący geje

212446

Jedna z najgroźniejszych grup - pojawiają się znienacka, atakują w zatrważającej ilości przypadków od tyłu. Często noszą różowe torebki, by uśpić czujność wroga, co do ich zdolności bojowych. Poza działaniami typowo wojennymi, sieją również groźną propagandę homoseksualną. Osobiście moja ulubiona grupa.


Wojujący katolicy

212462

Fanatyczni gwardziści papieża. Od ponad 500 lat udają, że wynalezienie kolejno: prochu, kałasznikowa i F-16 nie miało miejsca. Podobno bardzo dobrze przeszkoleni, mimo ze ostatnią walkę stoczyli kilka wieków temu. Od czasu do czasu pozwalają strzelać do papieża, ale tylko wtedy gdy jest to wielką-tajemnicą-powierzoną-małej-dziewczynce-z-fatimy. Noszą fajne ciuszki.


Wojujący ateiści

212549

Oczywiście, ci prawdziwi, a nie ci co pojawiają się w kościele w wieku 8, 15 i 25 lat i wkurwiają tym księży. By pokonać swojego wroga, muszą go dobrze poznać, w związku z czym większość z nich przeczytała całą Biblię, co odróżnia ich od 98% chrześcijan. Preferują wojnę podjazdową - wierzą, że akt apostazji doprowadzi ich parafialnego księdza do zawału. Kategorycznie odmawiają przyjmowania kolędy (chyba, że babcia nalega) - wróg nie może zdobyć wiedzy o ich terytorium!


Wojujące feministki

212523

Grupa, wśród której po przesiedleniu ze swoich naturalnych ekosystemów - kuchni, notuje się wzmożoną agresję. Feministki robią najczęściej to czego nie umieją, ubierają się w to, w czym wyglądają najgłupiej i generalnie walczą z opresyjnym systemem patrymonialnym. JM 100%


Wojujący DannyIG

212546

Jak mówi staropolskie przysłowie - kto z gejami przystaje, ten od pałki ginie - czy jakoś tak. DannyIG jest samotnym wojownikiem, snajperem, który strzela ślepymi ripostami i niecelnymi obelgami. Całe swoje życie poświęca walce z homofobią, ale geje i tak go nie lubią. Planuję wysadzić się w powietrze na najbliższej Paradzie Normalności.


Wojujący Captain Obvious

212548

Tak, on istnieje. Wszyscy eksperci to potwierdzają.


Wojujący UPR

213132

Partia - mem internetowy. Wymyślona przez kilku zadymiarzy z wykop.pl (4chan przyznaje się tylko do WiP). Jedyną rozpoznawalną osobą podejrzewaną o związki z tą organizacją jest Janusz Korwin-Mikke. Wystąpił on jednak z UPR - przyjmując, że istnieje na prawdę - ok. 2,5 razy. Bojownicy UPR są bezwzględni w dążeniu do przejęcia władzy - piszą posty, komentarze, mają nawet czasem blogi. Mogą składać wnioski o pozwolenie na broń, ale brzydzą się biurokracją, w związku z czym walczą o powszechny dostęp do broni palnej tylko wręcz. Większość bojowników porzuca dotychczasową drogę po osiągnięciu pełnoletności i zorientowaniu się, że UPR to jedna z miejskich legend.

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst wruoam503k:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.