Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Chyba wszyscy wiedzą o tym, że aby schudnąć trzeba ciężko pracować. Ćwiczenia wykonywane poprawnie są bardzo skuteczne, szczególnie jeśli łączymy je z dietą.

b780b1fb52c115f9ddac41fd3ad3112d orig

Dlatego jeśli masz problem ze swoją wagą, a nie wiesz jaki trening będzie dla Ciebie odpowiedni sprawdź te ćwiczenia na brzuch.

Pozwolą ci one schudnąć z brzucha nawet w 2 tygodnie. Wystarczy tylko regularnie wykonywać powyższe ćwiczenia w domu. Wystarczy nawet 20 minut dziennie, aby zobaczyć efekty na brzuchu.

Każda kobieta na świecie szukając ćwiczeń na odchudzanie ma zamiar zrzucić parę kilogramów. Wiele z nich myśli, że jest to droga przez mękę. Nie musi tak być! W prezentowanych ćwiczeniach kluczem do sukcesu jest regularność. Wygospodarujmy sobie 20-30 min dziennie na wykonywanie ćwiczeń. Nie jest to chyba aż tak dużo w porównaniu do tego co możesz zyskać - smukły i płaski brzuch!

Zaprezentujemy teraz jedno z praktycznych ćwiczeń na brzuch:

Wykroki z hantlami.

Należy wziąć do rąk dwa hantle. Teraz wysuń jedną nogę do przodu oddaloną o ok. pół metra od drugiej. wyciągając hantle do góry napinaj mięsień brzucha. W tym momencie należy zgiąć przednie kolano tak aby stworzyło 90 stopni z podłożem. Powrót do pozycji wyjściowej należy wykonywać z podniesionymi rękoma. To samo robimy z drugą nogą

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.