Ostatnio: 23.01.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Dziękuję, Nowy Wykopie!

Za to, że Twój poziom spadł poniżej Rowu Mariańskiego i dzięki temu odwiedzam Cię 10 razy rzadziej niż wcześniej. Nawet byś nie uwierzył, ile można mieć wolnego czasu! Ostatnio nawet z nudów wyszedłem na dwór, a jak tak dalej pójdzie, to może nawet znajdę sobie dziewczynę.

Za to, że uświadomiłeś mi, iż mój komputer, całkiem nowy netbook Asusa, i łącze 2 Mbps to już dawno przeżytek, który przy trzech otwartych kartach nie daje rady udźwignąć prostej strony, składającej się (z założenia) z linków i komentarzy. Nigdy bym nie pomyślał, że będę kiedyś zmuszony na komputerze przeglądać wersję mobilną strony. Teraz już wiem, że najwyższy czas na zmianę sprzętu!

Za to, że zdobyłem dzięki Tobie doświadczenie do pracy beta-testera. U Ciebie znajdowałem błędy nawet częściej niż w Windowsie!

Za to, że otwierasz mnie na różnorodność: teraz znajduję tu nie tylko ciekawe i przydatne informacje czy linki, ale także afery z Fucktu oraz stronnicze artykuły z Wybiórczej. Spotykam nie tylko logicznie myślących ludzi, z którymi dzielę poglądy i zainteresowania, ale też coraz częściej całą gamę troli i dzieci neostrady.

Za to, że uczysz mnie, jak nie powinno się prowadzić portalu internetowego. Ta wiedza na pewno przyda mi się w przyszłości.

Dziękuję ;*

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.