Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Luksusowa kuchnia hotelowa w sercu Trójmiasta

Mercato mieści się gdańskim hotelu Hilton – usytuowana na parterze, z którego okien widać malowniczą Motławę i Starówkę. Restauracja od lat jest nie tylko wizytówką hotelu i miejscem dla gości, ale również alternatywą na obiad czy kolację dla Gdańszczan. Za co kochają to miejsce?

423348 460451994002566 1230304149 nMiędzynarodowe smaki

Najlepsze gatunki mięs i ryb, świeże warzywa, soczyste owoce z całego świata. Tak krótko można opisać menu w Mercato. Jest to miejsce reprezentujące kuchnię kontynentalną, czyli najbardziej znane smaki świata. Dwa razy w roku restauracja zmienia kartę dań, by urozmaicić podniebienia swoich klientów. Priorytetem są zdrowe posiłki, przyrządzone w nietuzinkowy sposób. Poza serwowaniem pysznych mięs w towarzystwie sałat i wartościowych warzyw, zjeść tu można wykwintne desery w postaci ciast, lodów i inne słodkości przygotowane przez mistrzów cukiernictwa. Goście restauracji mogą napić się świeżo wyciskanych soków, wód mineralnych i źródlanych oraz popularnych napojów. W menu znajduje się też wiele gatunków kaw i herbat oraz bogata oferta win wytrawnych i słodkich. Oferowana kuchnia w restauracji Hotelu Hilton to połączenie tradycyjnych składników z nowoczesnym gotowaniem. Dzięki temu goście restauracji odkrywają nowe, zaskakujące smaki dań z państw wszystkich kontynentów.

Slow food

Coraz więcej restauracji z dumą przyznaje, że gotuje zgodnie z ideologią slow food. Jest to apel kucharzy, którzy dbają, by przygotowywanie posiłków nie zajmowało podejrzanie mało czasu oraz o to, aby na spożycie posiłku przeznaczyć odpowiednio długi czas. To całkowite zaprzeczenie kuchni typu fast food, która składa się z gotowych i wielokrotnie przetwarzanych dań. Polscy restauratorzy, w tym Szef Kuchni Mercato należy do grona popierającego gotowanie zgodnie z zasadami slow food, co w rezultacie daje każdemu klientowi porządnie przygotowany i pełnowartościowy, zdrowy posiłek.

Gustowne wnętrze

Mercato to miejsce pełne wdzięku i stylu, w którym dominują stonowane barwy i klasyczne rozwiązania. Dzięki uniwersalnemu wystrojowi każdy kto przyjdzie spróbować pyszności Maestro w restauracji czuje się swobodnie i komfortowo. Hotelowi goście się tu jak u siebie w domu, a miejscowi chętnie korzystają z usług restauracji wynajmując ją jako obiekt do organizacji eleganckiego spotkania czy wymarzonego przyjęcia. Zapraszamy http://www.hiltongdansk.pl/restauracje.html

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.