Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Islam explicite.
Jeśli jakieś państwo zabrania nam szerzenia islamu na jego ziemi, zaczynamy dżihad przeciw niemu.
A tu kilka przykładowych wersów z księgi wyznawców religii pokoju:

9:5 Zwalczaj i zabijaj niewiernych gdziekolwiek ich znajdziesz, bierz ich w niewolę i nakładaj im jarzmo, czekaj na nich w ukryciu, napadaj na nich używając wszelkich strategii wojennych.

9:112 Wierni walczą w imię Allaha: zabijają i są zabijani.

8:39 Zwalczaj ich aż nie będzie więcej fitny (niewiary, nie-muzułmanów) i wszyscy będą poddani tylko religii Allacha (na całym świecie).

8:65 Prorok nakazuje wiernym walkę. Jeśli jest między wami dwudziestu odważnych, pokonają dwustu, jeśli będzie ich stu, wyrżną tysiąc niewiernych, gdyż niewierni są ludźmi bez rozumu.

9:38 Wierni, dlaczego kiedy proszę was, byście poszli i walczyli w imię Allaha, trzymacie się ziemi. Czy wolicie życie na tym świecie, czy życie wieczne? Jeśli nie pójdziecie, On będzie was nękał i karał okrutnymi karami i weźmie innych w wasze miejsce.

47:4 Kiedy zetrzecie się z niewiernymi w bitwie (prowadząc dżihad w imię Allaha) ścinajcie ich głowy dopóki ich nie zwyciężycie, zabijając i raniąc wielu z nich. A kiedy ich pokonacie, zwiążcie ich mocno, biorąc ich w niewolę. Potem możecie okazać im łaskę lub wziąć okup (zależne co będzie lepsze dla islamu) póki wojna nie zdejmie z was ciężarów. Ponieważ nakazał wam Allah aby prowadzić dżihad przeciw niewiernym póki nie zostaną poddani islamowi.

Gdyby komuś nie chciało się oglądać, to podaję napisy:

Szejk Ahmad Abu Kuddun z jordańskiej partii Tahrir (8 grudnia 2011 r.)

Czy muzułmanie powinni walczyć z Ludźmi Księgi (Żydami i Chrześcijanami), żeby zmusić ich do płacenia podatku dżizja? Czy muzułmanie powinni walczyć z wszystkimi Ludźmi Księgi na całym świecie?

- Ta walka w celu usunięcia przeszkód materialnych prowadzona jest przeciwko krajom, nie przeciwko osobom. Kiedy ogłaszamy Dżihad przeciwko Niemcom na przykład, to ogłaszamy go przeciwko państwu niemieckiemu za odmowę pozwolenia, by islam szerzył się wśród ludzi w Niemczech. Dajemy im wybór: albo nawrócą się na islam, albo będą płacić dżizja i poddadzą się prawom islamu. Dżizja to jedyny podatek płacony przez nie-muzułmanów, podczas gdy muzułmanie płacą zakkat, charraj i rikazz, jak również inne podatki, jeśli nie ma dość pieniędzy na armię.

Dlaczego więc stanowi niespodziankę, że Europejczycy boją się was, skoro mówi pan, że powinniśmy z nimi wszystkimi walczyć?

- Powinniśmy walczyć z państwami i armiami, nie z ludźmi.

No właśnie, chce pan walczyć z państwami...

- Nie będziemy walczyć z ludźmi, nie będziemy zabijać ludzi, ale jeśli jakieś państwo upiera się w niedopuszczeniu do szerzenia islamu na swojej ziemi, będziemy walczyć z tym państwem.

A więc książka Samuela Huntingtona Zderzenie cywilizacji, a jeszcze przedtem Fukuyamy, który przewidywał, że następny konflikt będzie między islamem a Zachodem, to, co pan mówi, oznacza, że mieli oni rację...

- Istotnie jest zderzenie cywilizacji. Przynieśli do nas kolonializm, gdyby nie dżihad, islam nie doszedłby do nas i do wszystkich innych miejsc. W ciągu ćwierć wieku islam sięgnął większości starożytnego świata przy pomocy Dżihadu. Zwykli ludzie chcą islamu. Każdy, kto nie chce, może trzymać się własnej religii. Tutaj w Lewancie większość naszych przodków nie była muzułmanami, ale nawrócili się na islam z powodu jego dobroci i sprawiedliwości. Mała mniejszość, która pozostaje w krajach muzułmańskich...

Dobrze. Chciałabym zadać panu ważne pytanie. Mamy zatem nakazane walczyć w celu szerzenia religii Allaha...

- Tak, to jest sposób islamu na szerzenie się.

Jeśli dojdzie pan do władzy, czy wyzwoli pan Palestynę?

- Tak, tak. Powinien został ogłoszony Dżihad w celu unicestwienia Izraela. To jest potworny twór, który musi został wypleniony.

Czy zgodziłby się pan, żeby chrześcijanin został na przykład ministrem finansów?

- Nie, nie zgodziłbym się. Przede wszystkim w islamie nie ma żadnych ministerstw. Jest funkcjonariusz, który jest upoważniony [przez imama]. To jest jedno z rządowych stanowisk, które są wyłącznie dla muzułmanów. Każdy, kto jest częścią władzy - głowa państwa, którą jest kalif, upoważnieni funkcjonariusze, wykonawczy funkcjonariusze, wali czy li gubernator - muszą być muzułmanami. Ponadto musi on być mężczyzną.

(...)

- Kraje europejskie żyją w prehistorycznych, przedludzkich czasach. Małżeństwa gejów - kobieta z kobietą i mężczyzna z mężczyzną... Czy to jest wasz sekularyzm?!

Czy tylko to widział pan na Zachodzie? Miliony, które wyszły na Wall Street, krzyczały: Ludzie chcą obalenia reżimu.

- Proszę mi nie przerywać.

Jedyną rzeczą jaką widział pan na Zachodzie, to homoseksualiści? Tym jest Zachód dla pana?

- A co jeszcze mają?

Osiągnięcia naukowe, wolność myśli...

- Jakie osiągnięcia naukowe?! My [muzułmanie] im je przynieśliśmy.

(...)

- Przyszłość należy do islamu. Islamski kalifat musi nadejść, jak przepowiedział nasz Prorok Mahomet. Wtedy będzie kalifat idący drogą Proroka Mahometa.

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst izi1clsif5:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.