Ostatnio: 11.05.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Sprytny proceder jaki stosuje na wykopie min. użytkownik "recenzent" aby uniemożliwić Wam oglądnie na głównej i decydowanie o wykopaniu znalezisk

Wczoraj wieczorem były dwie ciekawe debaty:

- obyczajowa: Korwin (poglądy antyfeministyczne) vs. Szczuka (poglądy feministyczne)

- ekonomiczna: Gowin (niskie,proste podatki) vs Boni (raczej wysokie podatki)

pierwsza z Korwinem znalazła się na głównej z płomieniem i słusznie bo ciekawa, ale drugiej nie było więc znalazłem ją na youtube i chciałem dodać na wykop...

i oto co się okazało: znalezisko już jest, ale pewien użytkownik dodał je jako pierwszy i sam zgłosił jako duplikat ( http://www.wykop.pl/link/1988684/jaroslaw-gowin-vs-michal-boni-12-05-2014/ ) blokując możliwość ponownego dodania tego linku, a swój skazując na niebyt, mimo że absolutnie nie można znaleźć wykopu który niby miał by być duplikowany.

Identycznie autor zrobił kilka dni temu z debatą Biedroń vs Mularczyk 07.05.2014 ( http://www.wykop.pl/link/1981876/tak-czy-nie-robert-biedron-vs-arkadiusz-mularczyk-07-05-2014/ ) a także Elsner vs Czarzasty ( http://www.wykop.pl/link/1978590/tak-czy-nie-wlodzimierz-czarzasty-vs-wincenty-elsner-05-05-2014/ ) czy też z artykułem o... medialnej propagandzie rosyjskiej ( http://www.wykop.pl/link/1973518/propaganda-medialna/ ).

Nie wchodząc w poglądy "autora" znalezisk (które jednak się zarysowują): uświadomiłem sobie jak łatwo można niszczyć na wykopie treści które chcemy zablokować z powodów np. sympatii politycznych, zamiast je zakopać tak jak należy i ryzykować że wejdą: dodajemy jako pierwsi i oznaczamy jako duplikat. Proste, skuteczne, nieładne.

Ja wiem "polityka to wojna" ale Wykop to Wykop, a takie blokownie dostępu do treści niezgodnych z poglądami jednego użytkownika zabija ducha wykopu czego doświadczyliśmy np. przy "aferze zbożowej".PS

Dla tych których interesuje zablokowana dla Was przez "recenzenta" na wykopie debata w której Gowin wygrywa mając 63% głosów publiczności promując niskie podatki z Bonim który promuje obecne rozwiązania:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.