Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

grudzień się skończył? no wai.

Tracy Chapman - For my lover
Sinéad O'Connor - Vampire
Florence + The Machine - You've got the love
Llorando (Mulholland Drive)
danie dnia: Claire Voyant - Herbtw. jak lubicie składanki, heavenly voices są niezłe. wszystkie.at december nights, we, the people, demand female vocalists.

random. various. female.

Left Hand Solution - Solitary Fallen AngelAnathema - J'ai Fait Une Promesse
Josephine Foster - A Silly Song - 2004 (from original vinyl LP)
MORTAL ANGEL- Polpo Motel
The Gathering - Nighttime Birds

Komentarze

 • Zwiazek Zwiazek

  @Ryszardochudzki - czemuś nie dowierzasz, jednak z Twojego komentarza ciężko mi wywnioskować, czemu. temu, że jest to zestawienie przykładów kobiet na wokalach? temu, że Angela Gossow jest kobietą? czy uważasz za profanację Left Hand Solution i Josephine Foster razem? srsly, ja się nie obrażę jak mi raz napiszesz komentarz zawierający więcej niż 2 słowa i jakieś znaki interpunkcyjne.

 • Ryszardochudzki Ryszardochudzki

  jak to

 • Zwiazek Zwiazek

  @Borysses - unikałam brutalniejszych, zestawienie powstawało we wczesnych godzinach rannych i jakoś mi Angela Gossow nie pasowała. co do the Gathering, było w planach, ale zapomniałam o nich przez Anathemę, bo są na 1 playliście :P chociaż takie już niezbyt wczesne. Nighttime Birds jako bonus.

 • Borysses Borysses

  Dodałbym jeszcze coś z (wczesnych) The Gathering, Theatre of Tragedy oraz bardziej brutalnych kobiecych wokaliz Crisis i Arch Enemy. A zestawienie bardzo w dechę.

Dodaj komentarz

Autor zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Zaloguj się.

Autor wpisu zablokował możliwość dodawania anonimowych komentarzy. Aktywuj publiczny profil, aby móc komentować ten wpis.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.