Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Włos jednorożca - różdżka posiadająca ten rdzeń jest najmniej podatna na różnego rodzaju wahania magiczne czy blokady. Jest to różdżka, która nie nadaje się do praktyk czarnomagicznych. Sprawdza się świetnie w magii białej. W rękach odpowiedniego właściciela, jest mu bardzo oddana.

Włókno ze smoczego serca - różdżki o tym rdzeniu posiadają ogromną moc. Są silnie związane ze swoim właścicielem, jednak mogą przestać być mu wierne, gdy ten przegra magiczny pojedynek. Różdżki o tym rdzeniu nadają się najlepiej do czarnej magii.

Pióro feniksa - najrzadszy rdzeń, wykorzystywany do produkcji różdżki. Różdżki o tym rdzeniu wykazują bardzo dużo swojej własnej inicjatywy. Momentami mogą być nieprzewidywalne. Są to różdżki najtrudniejsze do oswojenia. Jednak gdy to się uda, są lojalne wobec swoich właścicieli. Na tę lojalność trzeba zapracować.

Włos z głowy wili - rdzeń będący wewnątrz różdżki, która należy do czarodzieja, posiadającego dwie natury. Podobnie jak Wile, zaklęcia rzucane z tej różdżki mogą przynosić pozytywny skutek, ale zdarza się też, że czary mają zgubne wpływy.

Włos z ogona testrala - różdżki o tym rdzeniu będą idealne do zaklęć ochronnych. Często personalizują się z czarodziejem wrażliwym, ale też takim, który potrafi zachować zimną krew i nie ulega emocjom.

Włókno z pachwiny nietoperza - wyjątkowo rzadki rdzeń. Przeznaczony dla osób, które chcą sprawdzić się w różnego rodzaju zakazanych zaklęciach. Są nieprzewidywalne, momentami złośliwe.

Szpon hipogryfa - różdżka posiadająca ten rdzeń, sprawdzi się idealnie do zaklęć o charakterze ofensywnym. Ta magiczna substancja znajdzie się w atrybucie czarodzieja (różdżce) honorowego, takiego, który potrafi dotrzymać danego słowa. Jest też związana z osobami, pragnącymi osiągnąć wielkich rzeczy.

Kieł widłowęża - rdzeń, będący w różdżce, która świetnie sprawdzi się w czarnej magii. To różdżka, która może podjąć decyzję za czarodzieja, w taki sposób, że przyniesie mu pewnego rodzaju korzyści (kosztem drugiej osoby lub ogółu).

Popiół z popiełka - różdżki posiadające ten rdzeń są całkowicie oddane swojemu właścicielowi. Nie zdradzają one własnej woli. Robią to, co rozkaże im czarodziej, dlatego ważne jest dokładna precyzja podczas rzucania zaklęć.

Włos demimoza - rdzeń spotykany w różdżkach osób tajemniczych i intrygujących. Gdy czarodziej wyznaczy sobie dziedzinę, w której chce osiągnąć perfekcjonizm, zaklęcia rzucane z tej różdżki będą po prostu idealne.

Łuska chimery - rdzeń, nadający różdżce ogromnej mocy magicznej. Dlatego też, różdżka ta wybiera czarodzieja, który chce stać się wielkim. Rdzeń ten sprawi, iż trudne zaklęcia (magii białej lub czarnej) dadzą imponujące efekty.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.