Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Dzisiejszy wpis dotyczył będzie stresu. Jakie są sposoby na stres, jak rodzić sobie z tym wszechogarniającym uczuciem kiedy nie możemy wypowiedzieć słowa, kiedy zaczynamy się jąkać? To straszne uczucie dotyka niestety znaczną część społeczeństwa, niektórzy z tym próbują żyć, przyzwyczajają się, a inni próbują z tym walczyć. Przez stres ma się problemy w szkole, na uczelni, w domu, w rodzinie, nie można się zabawić, nie można się rozerwać. Dla niektórych ludzi dobre metody na stres to jak wybawienie od tego dziwnego ciężaru.

sposoby na stresJakie są najlepsze sposoby na stres ? Na pewno jednym ze sposobów jest głębokie oddychanie, innym wysiłek fizyczny, jeszcze innym słuchanie mocnej pobudzającej muzyki. Ale to tylko suche fakty, tak naprawdę trzeba się tych wszystkich technik nauczyć stosować, nie przychodzi to na początku łatwo, trzeba próbować różne techniki aż w końcu znajdziemy to co działa na nas.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.