Ostatnio: 28.11.2017

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Witam wykopowiczów!

Przedstawiam wam skrypt, który powinien uczynić udzielanie się na wykopie przyjemniejszym. Usuwa on kilka nieprzyjemności związanych z komentarzami:

1) brak opcji "odpowiedz" przy każdym komentarzu,

2) pole "Dodaj komentarz" u dołu strony, co oznacza konieczność przewijanie strony w górę i dół przy chęci cytowania.

Oprócz tego, dodaje możliwość zmiany rozmiaru pola z komentarzem i umożliwia wygodne przechodzenie między nieprzeczytanymi wiadomościami.

Oto jak to wygląda w praktyce:

146849---------------------

146850-----

147909

--

147910

--

147911

--

Dla tych, którzy wiedzą co i jak link do skryptu: http://userscripts.org/scripts/show/62649.

Dla niewiedzących:

Firefox:

należy zacząć od zainstalowania wtyczki Greasemonkey. Po zrestartowaniu przeglądarki, w pasku stanu powinna się pojawić ikonka uśmiechniętej małpki

146858Jeśli jest, to znaczy, że wszystko zainstalowało się poprawnie i można przejść do strony http://userscripts.org/scripts/show/62649, by zainstalować skrypt.

Opera:

Należy wejść w menu Narzędzia->Preferencje, następnie zakładka Zaawansowane, po lewej wybieramy Zawartość i klikamy na Opcje JavaScript. W wyświetlonym oknie dialogowym, na dole jest pole tekstowe Moje skrypty JavaScript - należy kliknąć Wybierz i wskazać na jakiś katalog, w którym chcemy przechowywać skrypty. Po wyborze, dwukrotnie klikamy OK by zatwierdzić. Następnie przechodzimy do http://userscripts.org/scripts/show/62649, klikamy Install. Potem z menu Plik wybieramy Zapisz jako i zapisujemy w folderze, który wybraliśmy dla skryptów JavaScript. Od teraz, powinno działać :)

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.