Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Pracownia florystyczna

Kwiaty na ślub

Z należytą starannością przygotuję dla Was wymarzoną oprawę ślubną wg Waszej wizji lub moich propozycji. Działam kompleksowo: bukiet ślubny i butonierka, dekoracja stołów weselnych, ścianka za Parą Młodą, dekoracja kościoła oraz samochodu. Dołożę wszelkich starań i zadbam o każdy szczegół aby spełnić Wasze oczekiwania i sprawić aby dzień Waszego ślubu był jeszcze piękniejszy.

http://pokazywarka.pl/xqtej1/

Wianki i ozdoby ze sztucznych kwiatów

Z ogromnym sentymentem podchodzę do kwiatów sztucznych bo od nich zaczęła się moja przygoda z florystyką. Moją wielką miłością są wianki na głowę. Bardzo dużą wagę przykładam do jakości używanych sztucznych roślin. Zawsze wybieram kwiaty, które jak najbardziej przypominają te naturalne – zarówno w formie jak i dotyku. Znajdziecie u mnie przeróżne kształty, wielkości i kolory, począwszy od wianków tradycyjnych, poprzez wianki asymetryczne, półwianki, opaski, kwiatowe grzebyki i girlandy. Z wielką przyjemnością wykonam także każde nieszablonowe, oryginalne zamówienie.

Warsztaty florystyczne

Świetna okazja, żeby oderwać się od codzienności i oddać przyjemności tworzenia, na którą mielibyśmy ochotę a nie mamy zbyt wiele możliwości. Warsztaty to czas na kreatywność i wydobycie potencjału artystycznego – każdy go ma! Uwierzcie mi, że kilka razy bardziej będziecie cieszyli się z dekoracji, którą zrobicie sami niż z tej kupionej. Organizuje warsztaty dla firm, rodzinne oraz dla dzieci.

Sklep

Znajdziecie w nim wianki i ozdoby na głowę z wysokiej jakości sztucznych kwiatów. Są to moje twory, które wykonuje ręcznie według własnych projektów. Wianki ślubne, wianki komunijne, kwiatowe opaski i grzebyki oraz ozdoby dla maluszków – wianuszki na chrzest, opaski bezuciskowe.

Bezpłatne konsultacje

Każdą ofertę przygotowuje indywidualnie. Bazuję na Waszych pomysłach lub proponuję własne. Spotkanie jest doskonałą okazją aby jak najlepiej poznać Wasze oczekiwania i zaproponować Wam najtrafniejsze opcje. Bardzo chętnie podpowiem i doradzę.

http://pokazywarka.pl/2l9pcc/

http://pokazywarka.pl/acs5yc/

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.