Ostatnio: 21.11.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Cudowne zdjęcie Szymowskiego, które pozyskał od oficerów ABW i NSA przedstawiające całego Tu154 przed wybuchem bomby to w rzeczywistości zdjęcie krążące po internecie od ponad pół roku...

"Zamach w Smoleńsku. Niepublikowane dowody zbrodni" autorstwa Leszka Szymowskiego to stek konfabulacji przeplatanych z faktami i najśmieszniejszymi teoriami spiskowymi znanymi w połowie 2010 roku...

Książka nie zawiera absolutnie żadnych nowych dowodów i zdjęć - wszystko już było, wyśmiane i odrzucone, a dziś reanimowane przez genialne dzieło Szymowskiego.


atupolew wyladowal rozerwala go bomba 580x467atupolew wyladowal rozerwala god bomba 580x467A teraz porównajcie powyższe super tajne zdjęcie z kilkoma klatkami reportażu pewnej niemieckiej stacji:Tu154M zaraz po

Niesamowite podobieństwo prawda?

Poniżej cały film z reportażem:

http://www.youtube.com/watch?v=_sD1oewgXp4 (fragment)

http://www.bild.de/video/clip/smolensk/tag-danach-12163332.bild.html (całość)Kluczowym dowodem w książce Szymowskiego jest zdjęcie rzekomo przekazane przez amerykańskiego oficera NSA (Agencji Bezpieczeństwa Narodowego) polskiemu oficerowi Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, na którym widać przez drzewa kadłub normalnie stojącego samolotu (według Szymowskiego - polskiego Tu-154M) w rzeczywistości to przerobiona klatka z reportażu Bild, który nakręcono długo po katastrofie (na filmie widać wiele osób) a rzekomy tu154 to ogrodzenie (biały płot), które ułożyło się w podobny kształt. Jest sporo zdjęć tego terenu z innych perspektyw więc nie ma co do tego żadnych wątpliwości (zobacz galerię zdjęć z miejsca katastrofy np. na dole strony)


Idźmy dalej... Rozmowa strażaków "Patrz załoga żyje" - podpis godny 8-latka ze zdolnością do konfabulacji...

szymkowskikokpit

Zdjęcie podpisane jako kokpit... które jest oczywiście zdjęciem ogona samolotu ... przecież taki błąd nie mógłby popełnić autor książki na temat katastrofy, który godzinami, dniami, miesiącami analizował ją! Taki błąd może popełnić 8 latek, który pierwszy raz zobaczył to zdjęcie...

Szymowski jest albo skrajnym debilem, albo po prostu wyrachowanym podłym człowiekiem, który robi sobie jaja z naiwnych ludzi... możliwe, że na zlecenie... Szymowski napisał dziesiątki bardzo ciekawych artykułów głównie związane z tematami polskiej mafii, rodziną Olewników, Gazpromu i Smoleńska... Czyżby celowa robota dezinformacyjna i nakręcani zwolenników spiskowych teorii dziejów łatwymi do obalenia przez tą "dobrą stronę" argumentami?

Według Szymowskiego Bronisław Komorowski miał przygotowane wcześniej wystąpienie, które – jak twierdzi autor książki – pojawiło się na portalu TVP kilka godzin przed katastrofą. Przemówienia nie przygotował on sam, na co dowodem jest m.in. fakt, że było dobrze napisane. Nie wiadomo, kto to uczynił – tu autor nie postawił kropki nad i.

Również redaktorzy portalu Gazeta.pl wiedzieli o katastrofie wcześniej, niż miała się wydarzyć. Ma o tym świadczyć fakt, iż autor – jak utrzymuje – posiada wydrukowany zrzut ze strony Gazeta.pl z informacją o tym, że spadł samolot, zamieszczoną na dwie minuty przed faktycznym wypadkiem...

Według Szymowskiego nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć... to spisek na szeroką skalę o którym wiedzieli redaktorzy internetowych wydań GW i TVPINFO którzy zachowują wciąż tajemnicę.... co jest znacznie bardziej prawdopodobne niż proste wytłumaczenie, że jak zdarzyła się katastrofa to aby zaistnieć na głównej stronie redaktorzy po prostu prze edytowali już istniejące artykuły... Tak po prostu się robi... stąd inna godzina... Ale oczywiście wielki spisek obejmujący setki osób w Polsce, który wysypuje się gdyż spiskowcy zbyt wcześnie dodali artykuły na temat katastrofy jest znacznie bardziej wiarygodniejszy... chyba dla 8 latka...


Książka zawiera dziesiątki „bezspornych dowodów", które „niepodważalnie i bezsprzecznie" wskazują na to, ze doszło do zamachu. Są nimi najczęściej wypowiedzi anonimowych ekspertów, które nawet jeśli są prawdziwe – czego nie wykluczam – mogą być najwyżej przesłanką do stawiania pytań. Ale autor utwierdza się w swej teorii z każdym napisanym zdaniem i każdą kolejną stroną.

http://www.rp.pl/artykul/9133,654921-Igor_Janke___recenzja_ksiazki_Zamach_w_Smolensku.htmlWięcej:

http://pokazywarka.pl/wrzutki/ - inne kłamstwa odnośnie katastrofy Smoleńskiej

http://pokazywarka.pl/niepublikowane/ - więcej na temat treści zawartych w książce SzymowskiegoŹródła informacji na dole strony.

Artykuł z Super Expressu p.t. " Szymowski: Zamach w Smoleńsku. Niepublikowane dowody zbrodni"


Prezydencki Tu-154 wcale nie rozbił się pod Smoleńskiem! Wręcz przeciwnie. Udało mu się wylądować awaryjnie przed lotniskiem, aby po chwili zostać rozerwanym przez bombę.

Natomiast pasażerowie, którzy uszli z życiem, zostali z zimną krwią zamordowani strzałami z broni palnej! To główne tezy książki Jak informuje wp.pl, ta kontrowersyjna publikacja była rozprowadzana w rocznicę tragedii na warszawskim Krakowskim Przedmieściu. Jej autor twierdzi też, że amerykańskie satelity nagrały cały lot prezydenckiej maszyny wraz z momentem lądowania, ale polski rząd nie chciał tego ujawnić.

Autor tych wprawiających w odrętwienie informacji twierdzi, że ma na wszystko dowody, a właściwie - według Szymowskiego - mają je Amerykanie, których satelity zarejestrowały moment lądowania i moment wybuchu "tutki", który wywrócił kadłub do góry kołami.

aupolew wyladowal rozerwala go bomba 580x467

wstrząsające zdjęcie znane już w połowie 2010 roku np. http://pokazywarka.pl/ofiary/Według autora szokującej książki polskie władze nie chciały od Ameryki zdjęć, a wszystko było ukartowane, żeby zabić prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

To jedna z najbardziej szokujących pozycji dotyczących katastrofy Tu-154M pod Smoleńskiem. Leszek Szymowski w książce "Zamach w Smoleńsku. Niepublikowane dowody zbrodni" twierdzi wprost, że samolot wylądował awaryjnie, potem rozerwała go bomba próżniowa, a pasażerowie... Autor twierdzi, że zostali zabici z broni palnej. Co więcej wszystko mieli nagrać Amerykanie.

Do jakich wniosków doszedł autor? Leszek Szymowski w swojej analizie posuwa się bardzo daleko. Stwierdza przede wszystkim, że polski samolot nie rozbił się w lesie przed pasem startowym, a... po ścięciu kilku drzew wylądował awaryjnie w błocie.

Dlaczego zatem wrak był w częściach? Na to pytanie też pada odpowiedź. Autor tej szokującej publikacji podaje, że tupolewa dokładnie o godzinie 8:39 rozerwał wybuch bomby próżniowej! Implozja miała zabić większość pasażerów, a pozostali mieli być zastrzeleni (tu dowodem ma być słynny film nakręcony na miejscu tragedii telefonem komórkowym i krążący w internecie).

Gdyby tego było mało w treści jest jeszcze jedna bardzo ciekawa hipoteza. Szymowski twierdzi, że całe podejście do lądowania, wybuch i działania rosyjskich służb zostały zarejestrowane! Nagranie mają mieć Amerykanie, którzy, dzięki satelitom szpiegowskim, widzieli co działo się w Smoleńsku feralnego 10 kwietnia 2010 roku.

Kim jest Leszek Szymowski?

Leszek Szymowski jest dziennikarzem śledczym, który w swojej karierze był związany głównie z prasą. Pisał dla tygodnika „Wprost”, a także dla "Gazety Polskiej" i "Najwyższego Czasu". Jego materiały były również prezentowane w telewizji w programie "Misja Specjalna".

Książka "Zamach w Smoleńsku. Niepublikowane dowody zbrodni" została wydana w 2011 roku przez United Express Dystrybucja Prasy i Wydawnictw Branżowych.Źródła:

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/lech-kaczynski-zgina-w-zamachu_180464.html

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/tupolew-wyladowal-rozerwala-go-bomba-ludzi-wystrzelano-tak-twierdzi-leszek-szymowski-autor-ksiazki-z_180465.html


http://rebelya.pl/discussion/4477/leszek-szymowski-najwyzszy-czas-dowody-matactwa/ - dowody matactw

http://rebelya.pl/discussion/7578/?Focus=198821

http://www.facebook.com/#!/permalink.php?story_fbid=156531271075781&id=100000247211616

http://www.pluszaczek.com/2010/09/19/katastrofa-tu-154m-%E2%80%93-zagadka/comment-page-1/

http://acontrario.prohost.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=28&start=10&t=209

http://mypis.pl/forum/topics/273-dowody-pokrywa-mgla-ciekawe-artykuly-filmy-i-nowe-informacje?page=9

http://www.lysiak.wxv.pl/topics1/588,375.htm


aakadlub samolotu prezydentarp
aa plot mur a 4e53224b66bb 60b676bb8f455db9e4d21cdb49e95be9 2 0bb cotoyzludzenie57352910 800
zz dgtnpewInternet obiegły też zdjęcie bliźniaczo podobnego do tu154, Tu 202, który awaryjnie "lądował" w lesie:

zztu202Kłamstwa Smoleńskie - lista najbardziej znanych nieprawd podawanych publicznie

Komentarze

 • tusk tusk (109.77.246.*)

  Zamach. .trzeba byc slepym zeby nie widziec

 • ciemnpgród ciemnpgród (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)

  @zadowolony - You are assholl

 • Aligator Aligator (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)

  @ASDSD - Jest to końcówka skrzydła Tu-154M, która urwała się w czasie lotu (masz powyżej zdjęcia - w tym artykule) otoczona taśmą. Wygląda być może jak samolot - sterczy do góry, obok dwie poziome linie, ale jest od niego wielokrotnie mniejsza. Zarys rzekomego samolotu jest wysoki na jakieś 2-3 metry i ma około 20 metrów długości - porównaj z drzewami. Mniejsze niż Jak-40 nawet.

 • cxd cxd (*.205.92.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)

  Tusk z Komorowskim odpowie za to przed Trybunałem za zbrodnie. Putin nie beknie, bo Rosji nikt nie ruszt.

 • ASDSD ASDSD (*.elartnet.pl)

  http://zamach.eu/
  POLECAM.
  SAM FILM Z KATASTROFY, WYGLĄDA NA JEDNĄ WIELKĄ INSCENIZACJE. TEN SAMOLOT NIGDY SIE NIE ROZBIŁ. TO CO OGLADALIŚMY W TV, TO NIE JEST SAMOLOT KTÓRY WYLECIAŁ A WARSZAWY.
  POZDRAWIAM

 • ASDSD ASDSD (*.elartnet.pl)

  ZDJECIE Z SAMOLOTEM W LESIE PO RAZ PIERWSZY POKAZAŁA TELEWIZJA NIEMIECKA BUILD, JAK JESTEŚCIE TACY MĄDRZY, TO POWIEDZCIE: CO TO ZA SAMOLOT? WYGLADA JAK T-154.

 • zadowolony zadowolony (*.subscribers.sferia.net)

  ja tam sie ciesze ze ten marny byly prezydent ktory nie szanowal kobiet smaży sie w piekle, pamietacie małpki ktore lubil bic lech kaczynski? jak prawdziwy zul, lech kaczysnki zostal przypadkowym prezydentem po tym jak poustawiano na jego zlecenie w warszawie atrapy bomb w kilkunastu miejscach chwile przed wyborami, tylko pisowscy komunisci wola tego nie wspominac. mowiac krotko, pisowska zydokomuna.

 • znawca znawca (*.adsl.inetia.pl)

  Kto z was wogóle czytał tę książkę? Podejrzewam że zdjęcie samolotu po wylądowaniu podesłano autorowi specjalnie żeby później na tej podstawie całą książkę wyśmiać. Myślę że po przeczytaniu tej książki odechce się wam śmiać - zaczniecie płakać.

 • Głosowałem Głosowałem (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)

  na sld potem na koalicje POPiS której nie było, a potem już nie głosowałem,
  a teraz powiem tak:
  za dużo tu niewiadomych aby to był wypadek, nie było pożaru, wrak i skrzynki dalej u rosjan, brak akt, archeolodzy zamiast prokuratorów zostali wysłani, przyczyna zanan tuż po katastrofie "to na pewno polscy piloci, pewnie byli na cyku i do tego pewnie kaczor kazał za pierwszym podejściem wylądować i to tak żeby mu się kawusia nie rozlała" itp itd, pamiętacie "Lokerbi" cały wrak został zrekonstruowany w hangarze, przesiewano ziemie sitami na której się rozbił w poszukiwaniu szczątków samolotu, żaden ze mnie polak i patriota ale to co się teraz wyrabia woła o pomstę, tylko do czego kogo, a no i jeszcze lotos wpompować 5 miliardów zł podatników i sprzedać za 4,5 nie no qrwa donald brawo, aa pisać się juz nie chce ..... :((((((((((

 • dziobak dziobak (*.xdsl.centertel.pl)

  tutaj pisze dużo POdstawionych działaczy PO...Usiłują wybielic winę rządu i Rosjan w śmierci Prezydenta + reszty...Nie dajmy się zmanipulowac płatnym "bezstronnym internautom"..

 • AT AT (*.dynamic.chello.pl)

  Ludzie... litości...

  Wierzycie, że rosjanie najpierw uszkodzili tupolewa aby nie mógł wylądować normalnie, źle naprowadzili, zmusili do "awaryjnego" lądowania w lesie bo zrobili mgłę? a wcześniej w samolocie zainstalowali bombę... potem przed wybuchem pełno ludzi i świadków w koło samolotu i robili mu zdjęcia/filmy następnie samolot wybuchł i mimo świadków jakieś rosyjskie służby specjalne odnajdywały niedobitków, wyciągali spod wraku i strzelali im w głowę? i zrobili to tak dobrze, że nikt nie przeżył?
  Przecież same znalezienie wszystkich ofiar zajęło całe dnie... nie mówiąc już, że hipoteza jest mega absurdalna... jest wiele łatwiejszych sposobów aby kogoś zlikwidować i aby to wyglądało na wypadek. To naprawdę jest bez sensu.

 • B B (*.b-ras2.prp.dublin.eircom.net)

  cóż... zawsze mnie zastanawiało skąd na kołach które nie dotknęły ziemi znalazło się tyle błota !? ta hipoteza wyjaśniała by tę zagatkę lepiej niż fikołek w powietrzu

 • jakub jakub (*.ssp.dialog.net.pl)

  Jaa przecież to jest jak zobaczcie sobie kąt ogona ;] Jak ten którym przylecieli reporterzy

 • IchBin IchBin (*.adsl.inetia.pl)

  no właśnie... :)

 • AT AT (*.dynamic.chello.pl)

  @bobon nie prawda!!! wszystko co tam jest to fakty doczytaj
  a co do incydentu w gruzji to NIE MA WĄTPLIWOŚCI nawet gazeta wyborcza to potwierdziła, 4 mocnych świadków + sami piloci.
  Zeznania pilota dotyczą rozmów przed wylotem, a nie w trakcie - doczytaj dokładnie.
  Dałeś się zmanipulować.

 • bobon bobon (*.opera-mini.net)

  @AT czesc z nich to po prostu szukanie sensacji. czesc twoich info 'prostujacych' to tez klamstwa z gownianych mediow typu gazeta polska. Wtargniecie w trakcie ladowania w gruzjii wielokrotnie potwierdzal pilot ktory tam lecial. Ale w ramach ratowania 'dobrego imienia' Kaczynskiego zarzuca sie teraz klamstwo czlowiekowi ktory prawdopodobnie uratowal mu zycie.

 • jj jj (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)

  zgadzam się z AT

 • AT AT (*.dynamic.chello.pl)

  Oj tam oj tam, zachwycanie się, że jakiś wariat (znany od dawna i tym z lewej i tym z prawej) napisał wariacką książkę pełną bzdur...

  Lepiej zastanówcie się jak to jest możliwe, że w oficjalnych poważnych mediach pojawiają się jeszcze większe bzdury http://pokazywarka.pl/klamstwa

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst kyywncv29u:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.