Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Berlusconi o Sarkozym i oszustwie w Libii Libyan War the Truth

Berlusconi przyznał, że "Arabska Wiosna" w Libii była sfabrykowana, i że chodziło o ropę i gaz, "Sarkozy oszukał świat". W/g niego nie była to siła wewnętrzna, ale interwencja zewnętrzna inspirowana przez Francję. Ludność kochała Kadafiego, nie mieli pełnej wolności ale mieli darmowe jedzenie i dach nad głową".

Berlusconi uważał, że "w Libii nie powinien być wystrzelony ani jeden pocisk", rozważał ewentualne precyzyjne uderzenia, ale "Sarkozy zaczął bombardowania zanim podjęto decyzję w/s sytuacji w Bengazi", a Silvio w Czerwcu 2011 apelował o zawieszenie ognia.

We Wrześniu 2011 Berlusconi mówił, że w Libii nie było społecznej rewolucji, tylko polowanie na przeciwnika przez ludzi u władzy. Mówił też, że wynikiem "arabskiej Wiosny" nie jest demokracja w stylu zachodnim.

Silvio twierdzi, że kiedy zaczęto bombardowanie Libii. W/g niego Sarkozy kiedy był w Libii widział wiele plakatów Kadafiego z Berlusconim i był zazdrosny, mówił, że Włochy zabierają całą ropę z Libii i zaraz potem zbombardował konwój koło Bengazi i wplątał inne państwa do interwencji.

Berlusconi broni Putina, mówiąc że jego wizerunek jest wypaczany na Zachodzie. Monti "całkowicie się nie sprawdził". Zapowiada m.in ograniczenie kosztów publicznych, redukcję liczby parlamentarzystów, reformę Europejskiego Banku Centralnego.

Uważa, że uległ quasi-zamachowi stanu w Listopadzie 2011, w którym uczestniczyły Niemcy. Elementami była ucieczka Gianfranco Fini z rządu i rozkaz niemieckiego rządu dla banków by sprzedawać włoskie obligacje. W spisku brał udział też Sarkozy.

W/g Webstera Tarpleya USA od dawna chciały obalić Berlusconiego, m.in. ze względu na jego bliską przyjaźń z Putinem, ważny udział w gazociągach Nord i South Stream, które Waszyngton sabotował, jak również wszelki zbliżenie na linii UE-Rosja. O źle widzianej przyjaźni Silvio z Putinem pisała Lucia Annunziata w La Stampa w 2009. London Economist pisał, że Włochy zbliżyły się za bardzo do Rosji w odczuciu USA i w 2010 przygotowania do obalenia Silvio były w pełnym toku. Odejście Finiego było ściśle koordynowane z ambasadą USA. Pierwsze spotkanie ambasadora od 2009 David Thorne (Skull Bones) było z Finim, nie z Berlusconim. Fini był mało skuteczny więc CIA rozpętała olbrzymią kampanię propagandową na temat przyjęć w willi Berlusconiego w Arcore koło Mediolanu w Grudniu 2009.Prezydent Włoch Napolitano jest człowiekiem USA, bliskim Kissingerowi i Council On Foreign Relations. Moni studiował w Yale (Skull and Bones) jest szefem europejskiej części Trilateral Commision, członkiem Bilderbergów, konsultantem Coca-Coli i Goldman-Sachs.Spekulanci w Londynie, Nowym Jorku, Frankfurcie przypuścili skoordynowany atak na obligacje włoskie, co jest przedmiotem śledztwa Judge Michele Ruggiero). Atak rozpoczął 1 Listopada 2011 się kiedy nowy szef ECB Draghi (Goldman-Sachs) objął urząd. New York Times pisał o tym, że Dragi chce zmusić Berlusconiego do odejścia by wprowadzić drakońskie oszczędności we Włoszech zgodnie z MFW.

Źródła:

After fifteen months of Monti's austerity rule Italy votes

Berlusconi guerra di Libia Sarkozy temeva prendessimo tutto il petrolio

Berlusconi: in caso di pareggio al Senato, servirà un accordo. Moggi candidato con il centrodestra.

Silvio Berlusconi admits Libya's revolution was manufactured and driven by Sarkozy's desire for oil and gas

Wielka Rzeka Człowieka w Libii Kadafiego

10 głównych mitów o inwazji na Libię

30 tysięcy bomb zrzuconych na Libię

Wojna w Libii

Interwencja wojskowa w Libii w 2011

Zwierzenia byłego agenta Mossadu

The Bombing of Libya Part I - A Historical Narrative-From the Russian archives

The Bombing of Libya Part II - A Personal Narrative-From a survivor of the bombing

Gdzie są pieniądze [na odszkodowanie dla Libii]?

Kłamstwa o Lockerbie

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.