Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Popularne jest powiedzenie "Fura, rura i komóra". Ale jak fura i jaka komóra? Dzisiejszy wpis dotyczyć będzie BWM. Bmw to auto dla niegrzecznych chłopców, którzy lubią czuć ogień pod stopą. Tak, zgadza się ogień pod stopą ponieważ w bmw są montowane bardzo mocne jednostki napędowe. Nie da się ukryć, że jest to auto dla ludzi młodych, którzy lubią się wyszaleć. Nie było by w tym nic złego gdyby nie fakt, że najczęściej młodzi kierowcy powodują najwięcej wypadków. Zamiast ścigać się na drogach publicznych mogliby robić to na przykład na torach wyścigowych.

Jak jest z awaryjnością bmw.

Myślę, że bmw, nie jest to auto zupełnie bezawaryjne, moim zdaniem auta zupełnie bezawaryjnego po prostu nie ma, zawsze trzeba kupować części zamienne, wcale nie należą do najtańszych, jestem nawet skłonny powiedzieć, że części do bmw to jedne z najdroższych. Przecież kupując nowe bmw kosztuje ono bardzo dużo, jest ono przeznaczone dla ludzi majętnych, którzy nie zwracają szczególnej uwagi na to ile auto spala i jak drogie są do niego zobacz w warsztacie . A więc szalejmy, wszystko jest dla ludzi, ale szalejmy z głową i na torze wyścigowym a nie na przejściu dla pieszych.

auto logo

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.