Ostatnio: 4 godz. temu

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

W skrócie o tym jak Uber Eats pobiera pieniądze, nie realizuje zamówienia w pełni i nie chce zwrócić pieniędzy.

W poniedziałek 21 października 2019r. postanowiłem wraz ze współpracownikami zamówić lunch do biura. Akurat tak się złożyło, że Uber Eats oferował promocję 1+1 gratis w wybranych restaruracjach. Długo nie myśląc, wybraliśmy WrapMe by SaladStory i zamówiliśmy dwa zestawy 2za1 Vege Thai oraz dwa zestawy 2za1 Greek Chicken, czyli w sumie 4 wrapy Vege i 4 wrapy Greek.
Zamówienie dotarło niekompletne, kurier Uber Eatsa dostarczył jedynie 4 wrapy Vege Thai. Po zwróceniu uwagi na brakujące części zamówienia stwierdził, że on nic nie może z tym zrobić i reklamacje należy składać przez aplikację. OK, tak zrobiłem. Do zamówienia dołączony był paragon WrapMe na którym ewidentnie widać pomyłkę i naliczenie jedynie połowy zamówienia(4xGreek Chicken i żadnego Vege Thai).Od razu dokonałem zgłoszenia w aplikacji zwracając uwagę na niekompletność zamówienia oraz paragon, który potwierdza pomyłkę restauracji. Na pierwszą odpowiedź czekałem ponad 24h nie mając ani pieniędzy ani drugiej połowy zamówienia. Po ponad dobie dostałem odpowiedź, że pieniądze nie zostaną mi zwrócone, ponieważ stwierdzono, że zbyt często ubiegam się o zwroty. Problemem jest to, że faktycznie dwukrotnie zwracałem się o rekompensatę(raz WrapMe pomyliło wrapa i zamiast burito dostałem wrapa z burakiem; drugim razem zamiast dużego wrapa dostałem małego), ale za każdym razem udowadniałem błędy w zamówieniu i pieniądze były zwracane.

Tym razem otrzymałem wiadomość, że zwrot mi się nie należy, ponieważ zbyt często się o niego ubiegam, co jest niepoważne ze strony UberEats, ponieważ to restauracja po raz kolejny wykazała się niekompetencją przysyłając niepełne bądź pomylone zamówienie i co poświadcza okazany przeze mnie paragon.

Poniżej podsyłam treść rozmowy z pomocą UberEatsa:Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.