Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Umów się do fryzjera

Dobry salon fryzjerski z naszymi włosami będzie w stanie zrobić praktycznie cuda. Wiemy już jak taki salon znaleźć i jak wybrać ten, który jest dobry. Pytanie jeszcze, jakich usług możemy tam oczekiwać i na co powinniśmy zwracać uwagę. Poradnik skierowany jest przede wszystkim do pań, bo panowie, jak przecież wiadomo, generalnie stawiają na szybkie ostrzyżenie i maksymalnie dwudziestominutową wizytę. Wiele pań pewnie zresztą zazdrości takiej postawy swoim partnerom.

038307cb4e6ea7aa852341ce6304c972 origJeśli wybieramy się do salonu fryzjerskiego, przede wszystkim powinniśmy pamiętać o umówieniu wizyty. Szczególnie jest to ważne, jeśli planujemy jakieś sobotnie duże wydarzenie, na przykład bal, czy wesele. Sobota to dzień, w którym fryzjerzy są prawdopodobnie najbardziej zapracowaną grupą zawodową, dlatego też dla nas lepiej będzie się zapisywać na wizyty. Po pierwsze dlatego, że uczesanie i umodelowanie włosów może zająć nawet dwie godziny, po drugie zaś gdy udamy się do salonu z marszu, możemy się po prostu nie załapać. A wtedy może pojawić się problem. Jeśli same potrafimy się uczesać, to pół biedy, gorzej jeśli do zastosowania domowego pozostaje nam lokówka do włosów lub prostownica. Kobiety kreatywne nawet takie narzędzia będą wiedziały, jak wykorzystać. Nie oszukujmy się jednak: nawet jeśli same sprawimy sobie wystrzałową fryzurę, to zapewne będziemy się z tym źle czuły, mając na balu lub weselu ciągłe wrażenie, że inne są od nas uczesane dużo lepiej. Nie ma więc sensu odwlekać umówienia spotkania u stylisty i należy zrobić to nawet na miesiąc przed. Im szybciej tym lepiej, tym bardziej, że terminy takich wydarzeń, jak bale i wesela, zna się na długo przed ich początkiem.

Czytaj dalej: Nasze porady na porost włosów >>

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.