Ostatnio: 16.11.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnychWitam wszystkich serdecznie, od około 2 lat prowadzę fanpage na temat urban exploration czyli o tematyce eksploracyjnej.

Gdy ok. 9 lat temu po raz pierwszy znalazłem się na opuszczonej, blisko 200-letniej cegielni nie wiedziałem, że będzie to początek czegoś nowego, początek pasji, która trwa po dziś dzień.

Przez te lata przemierzyłem praktycznie całą Polskę wzdłuż i wszerz . Nie ukrywam, że była to podróż pełna wrażeń, często w nieznane. Z roku na rok apetyt na eksploracje rósł, rosły również wymagania co do odwiedzanych miejsc.

Zakres mojej pasji jest bardzo szeroki, nie ograniczam się ani co do rodzaju obiektu ani obszaru działania. Interesują mnie dawne dworki, pałace, obiekty industrialne, szpitale i wiele, wiele innych.

Bywałem w miejscach mrocznych, bywałem w miejscach bogatych w historię a także tych, które są trudno dostępne. Pokonywałem tysiące kilometrów by stale móc rozwijać moją pasję oraz poszerzać wachlarz odwiedzonych przeze mnie miejsc. Praktycznie każdą wolną chwilę wykorzystuję na to by ruszyć w Polskę bądź za granicę. Jest to pasja bardzo czasochłonna ale dająca ogromną satysfakcję i dużo radości.

Eksploracje od powiedzmy 1,5 roku stanowią dla mnie integralną całość wraz z fotografią, którą kocham. Praktycznie nigdzie nie ruszam się bez lustrzanki i statywu, który w miejscach pełnych cienia i szarzyzny pozwala mi uzyskać pełne detali zdjęcia.

Urban exploration to dla mnie coś więcej niż pasja, to sposób życia, myślenia i patrzenia na otaczającą mnie rzeczywistość..

Dużo czasu i serca wkładam w prowadzony przeze mnie fanpage. Na jego łamach dzielę się z ludźmi wrażeniami z wypraw a także chwilami zatrzymanymi w kadrze.

Fotografia jest na pewno dziedziną, w której chcę się rozwijać. Mam pewne marzenia z nią związane, czy się ziszczą ? Czas pokaże ale wierzę, że dzięki ciężkiej pracy osiągnę swój cel.

Postaram się odpowiedzieć na jak najwięcej Waszych pytań, jestem do Waszej dyspozycji.

Jeśli chcielibyście zapoznać się bliżej z tym co robię to zapraszam Was serdecznie do odwiedzenia mojego fanpage’a - http://www.facebook.com/Addic7edBros

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.