Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Nie dziwi mnie za bardzo fakt, że serię gier pod tytułem „Diablo” wymyślili amerykanie. Od dawna wiadomo jest, że ta narodowość, jak również ludzie mieszkający w Chinach i Japonii produkują praktycznie najlepsze gry na całym świecie.

Czemu tak się dzieje nie mam zielonego pojęcia. Może narodowości te grają dużo w tego rodzaju gry ? Sama po prostu nie wiem. Faktem jednak jest, że gra ta cieszy się bardzo dużą popularnością. Wynika to pewnie z tego, że ma ona bardzo dobry scenariusz, a to chyba jest podstawą do stworzenia świetnej gry.

Poza tym gra ta nie wyróżnia się tak naprawdę niczym szczególnym. Amerykanie jednak mają to do siebie, że potrafią stworzyć coś z niczego.

Nie ma dla nich najmniejszego problemu w stworzeniu gry, która „zawładnie” całym światem i sprawi, że wszyscy będą chcieli mieć akurat tę produkcję w domu. I w sumie trzeba przyznać, że nie ma w tym nic dziwnego jeżeli zna się chociaż troszkę historię amerykańskiego przemysłu zajmującego się właśnie tworzeniem i wydawaniem gier.

To właśnie w Stanach Zjednoczonych wyszło najwięcej najlepszych gier, które nie raz podbijały świat.

Nic więc dziwnego, że Diablo 3 , która przecież jest wersją udoskonaloną jedynki bije wszelkie rekordy. Tylko osoby, które nigdy nie grały w pierwszą część mogły wątpię w to, że gra ta odniesie taki sam sukces jak inne amerykańskie produkcje.

Trzecia część jest niewątpliwie najlepszą z tych jakie do tej pory wyszły, gdyż opiera się ona na scenariuszu z pierwszej ale wszystkie jej „felery” zostały całkowicie zlikwidowane.

diablo3

Komentarze

 • anonimowo anonimowo (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)

  ahahah SEO;)

 • DużyNiedużyFjut DużyNiedużyFjut (*.polkowice.vectranet.pl)

  diablo 3 jeszcze nie wyszło mistrzu.

 • paxotronic paxotronic (*.dynamic.chello.pl)

  Autor zdecydowanie nie wie o czym pisze. Wiedza z wiki i z innych serwisów zdecydowanie nie wystarcza by naskrobać sensowny kawałek tekstu.
  Jeśli autor uważa że 'D' nie wyróżnia się niczym szczególnym to niestety autor ma wątpliwą wiedzę o tym pod czym się NIE podpisał.
  Sam w tekście skorzystał z określenia "nie mam zielonego pojęcia" i to powinno być tytułem tych wypocin.

  Nie wiecie to nie piszcie bzdur.
  paxotronic

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst v55j1p8aag:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.