Ostatnio: 19.03.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Witam wszystkich.

Moja siostra, jak wiele nastolatek, posiada konto na fotka.pl. Nie będe tutaj sie rozwodził na temat wartości tego serwisu, chciałem się skupić na tym co jej się dzisiaj przydarzyło. Otóż dostała ona ofertę z, jak by się wydawało, agencji modelek. Zresztą, oto pełna treść wiadomości:

Szanowna xxx,

Chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy w ramach naszych nowych projektów.

Poszukujemy chętnych młodych modelek do udziału w 2 naszych projektach:

1. Y A E 2 0 1 2

Zapraszamy szczupłe modelki w wieku do 17 lat do Projektu Youth Assistance Euro 2012. W związku z odbywającymi się w Polsce rozgrywkami UEFA Euro 2012, w 2011 r. chcemy zbudować portfolio modelek, które podczas tego prestiżowego turnieju zechciałyby rozpocząć swoją karierę.

Udział w projekcie polega na asyście reprezentacjom narodowym biorącym, udział w turnieju UEFA Euro 2012 w czterech polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu.

Projekt będzie polegał na powitaniu reprezentacji danego kraju, asystę podczas konferencji prasowych oraz wyprowadzenie reprezentacji na boisko przed meczem i asysta podczas odegrania hymnów poszczególnych reprezentacji.

Dla każdej reprezentacji poszukujemy 11 dziewcząt. Przed przystapieniem do projektu każda Uczestniczka weźmie udział w sportowej sesji zdjęciowej.

Jeśli jesteś osobą odważną, kreatywną, nie bojącą się wyzwań, nasz projekt kierujemy właśnie do Ciebie!!! Regulamin oraz zgłoszenia na naszej stronie WWW poprzez formularz zgłoszeniowy z dopiskiem YAE 2012.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapraszamy do współpracy!!!

S E S J A P I Ł K A R S K A C L 2 0 1 1 / 2 0 1 2

2. Poszukujemy modelek w wieku od 13 lat, interesujących się sportem, szczególnie piłką nożną, do sesji zdjęciowej , której celem jest stworzenie materiałów promocyjnych dla jednego z niemieckich wydawnictw prasowych mających na celu promocję rozgrywek Ligi Mistrzów 2011/2012.

Osoby zainteresowane prosimy o odpowiedź na niniejszą wiadomość lub kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy z dopiskiem w temacie "Sesja piłkarska" Informacja także na naszej stronie http://www.agencjadim.ehost.pl.

UWAGA: Podczas korespondencji prosimy o podanie nicku z portalu Fotka.pl

Gorąco zapraszamy do współpracy!

Agencja DIM==================================================


Niby nic, prawda? No to zajrzyjmy na ich stronę.

Pierwsze wrażenie: totalna amatorszczyzna. Czytam, czytam i co ich interesuje? Otóż dziewczynki w wieku już od 13 lat, jeśli chcą zostać modelkami, proszone są o przesyłanie zdjęć w bieliźnie. To może dowiemy się czegoś o samej agencji? Niestety: adres ul. Senatorska 39 jest fałszywy, co łatwo można sprawdzić. Telefonu nikt nie odbiera, gg niedostępne, a mail mają założony na darmowym adresie wp.pl. Sama strona też znajduje się na hostingu swojego czasu słynącego z tolerancji dla bardzo "kontrowersyjnych" treści (m.in. strony tzw. dobrych pedofili).

Jak wam się wydaje, czy nie jest to żerowanie na marzeniach nastoletnich dziewcząt o zostaniu modelką? Posłalibyście swoją dziewczynę czy córkę do tych ludzi na jakąkolwiek sesję? Jestem ciekaw waszych opinii, może ktoś wie coś o tej agencji?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.