Ostatnio: 31.12.2014

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

APEL I PYTANIE DO PANA REŻYSERA W SPRAWIE YOUTUBE!

Dlaczego TVN usuwa tak namiętnie filmy "Mam Talent" z YT?! Czy wie Pan, że ukraińska zwyciężczyni Ksenia Simonowa dzięki 10 MILIONOWEJ oglądalności stała się sławna na CAŁYM ŚWIECIE?! To jest hipokryzja, kiedy TVN i TVN24 używają YT do swoich serwisów informacyjnych (często podając niepełne źródło, skąd wzięto film lub wyświetlając link do danego profilu przez 2 sekundy..), a zabraniają umieszczania FRAGMENTÓW swoich programów w tym serwisie, jednocześnie nie mając OFICJALNEGO KONTA (poza Plejadą, której filmy trwają ok 40 sek. z czego 30 sekund to nachalna reklama tego serwisu...)

Czy wie Pan, że występ Anny Gogoli na YT obejrzało w ciągu 2óch dni PRAWIE PÓŁ MILIONA WIDZÓW, nie tylko z Polski, ale i z USA, Kanady, UK, Irlandii, Holandii, Szwecji, Niemiec, Włoch i Francji?! Dlaczego tak nowoczesna telewizja zabiera możliwość promocji polskim talentom?! WSZYSTKIE FILMY, RÓŻNYCH WYSTĘPUJĄCYCH TALENTÓW, SĄ NON-STOP USUWANE. A występy z Ukrainy, Anglii, Szwecji, Danii i wielu innych państw można oglądać w CAŁOŚCI!!!

Za mało zarobiliście na reklamach? Czy FAKTYCZNIE dzieje się Wam krzywda?

Blog reżysera Mam Talent

Co Wy o tym sądzicie?

Tekst powyższego apelu pojawił się na nieoficjalnym profilu piosenkarki Anny Gogoli w dniu 1 grudnia, po usunięciu jej bardzo popularnego występu z półfinału. Apel był zamieszczony jako adnotacja do reklamówki ramówki stacji, identycznej z poniższą. Ten film także został usunięty przez TVN - zaraz po dostaniu się na stronę główną wykopu.

I jeszcze nowy film - podsumowanie polityki TVNu jeśli chodzi o Mam Talent - od TomekCBA:

Kliknij tu -> Polski Mam Talent na YouTube (najlepiej oceniany film tygodnia w Polsce)

Dwa wykopaliska na ten temat dostały się na stronę główną portalu wykop.pl:

1. TVN a YouTube - dyskusja, ZABIERZ GŁOS. (602 wykopy)

2. Porównanie "Got talent" na świecie, a w Polsce (z perspektywy youtube) (wykop dnia, 858 wykopów)

A także na stronę główną portalu joemonster.org:

1. Porównanie Got Talent na świecie i w Polsce

Według mnie, dla dobra uczestników i pozytywnego wizerunku stacji, TVN powinien utworzyć oficjalny kanał Mam Talent na YouTube i zamieścić na nim w całości wszystkie występy uczestników z dwóch edycji (a później z trzeciej), nawet poprzedzone kilkusekundową reklamą - na wzór The X Factor UK czy też Britain's Got Talent 2009. Wtedy kasowanie wrzucanych przez ludzi filmów byłoby uzasadnione, bo kierowałoby cały ruch, wszystkie wyświetlenia i komentarze na jeden oficjalny kanał. Obecna sytuacja wzbudza w ludziach rosnącą niechęć do TVN oraz ITI, blokuje promocję talentów za granicą ( jaki obcokrajowiec wejdzie na ociężałą stronę plejada.pl, gdzie nie ma nawet angielskiej wersji? ) a występy tak czy tak są zamieszczane z pomijaniem reklam plejady na takich stronach jak np. milanos.pl czy superlink.pl.

Przez niezrozumiałe kasowanie dziesiątki tysięcy komentarzy, ocen i dziesiątki milionów wyświetleń filmów z występami polskich talentów przepadło na zawsze.

Komentarze

 • DziczkuPL DziczkuPL (*.satkol.pl)

  TVN to propagandowa i manipulacyjna stacja, oni maja w dupie widzów dla nich liczy sie hajs... płacisz jest ok nie płacisz bye A co do programów usuwają filmiki bo boja sie nagonki.
  Rozwalili małżeństwo Hyzach zona vs mąż na scenie zazdrość oni od początku manipulowali wynikami...

 • gość gość (*.neoplus.adsl.tpnet.pl)

  a czy zwróciliście uwagę na to, że mimo iż jury podziękowało niektórym uczestnikom, stwierdzając, że nie maja talentu ( niby jakim prawem?? kto ich upoważnił??) oni robią swoje z całkiem dobrym efektem :)? Zobaczcie http://www.youtube.com/watch?v=pnhBw2kmGik

 • test test (*)

  test

 • stefan stefan (*.gemini.net.pl)

  Brytyjski Mam Talent czy X Factor też mają swoje oficjalne strony z nagraniami, ale DODATKOWO także oficjalne profile na YouTube. Jedno nie wyklucza drugiego.

 • wodzio wodzio (*.ip.netia.com.pl)

  sluchajcie, mozecie mnie zbesztać, ale ja rozumiem polityke TVNu.
  tvn celowo dochodzi swoich praw autorskich i usuwa filmiki z YT bo uwaga:
  wszystkie odcinki mam talent sa w internecie na www.mamtalent.plejada.pl . nie wiem czy iti jest wlascicielem plejada.pl czy maja ze soba jakas umowe, w kazdym razie nie lodzcie sie, ze tvn zostawi sprawe youtuba na boku, odbierajac potencjalnych userow plejadzie. pozdro

 • dees dees (*.auchan.com)

  Nie rozumiem Waszych problemów. TVN to prywatna stacja i ma własną politykę postępowania. Niestety, chociaż to jest z szkodą dla bohaterów niektórych jej programów, mają do tego prawo. Po prostu w brutalny sposób dbają o swoje materiały. Dla mnie większy problem, to coraz gorsze produkcje TVN. Ich produkcje są coraz nudniejsze i dla coraz głupszych widzów (oczywiście jest kilka wyjątków). Jedyne co się nie zmienia to perfekcja (perfekcja w wykonaniu tych produkcji i perfekcja w zaszywaniu reklam do innych swoich produktów). Generalnie forma wygrywa nad treścią.
  Niestety konkurencja też nie idzie do przodu i coraz częściej wolę posłuchać dobrego radia niż oglądać TV.

 • loki loki (*.internetdsl.tpnet.pl)

  To i tak nic, sprobujcie znalezc jakies filmiki z you can dance. Tu nie ma nawet tego co z mam talent dali na plejade.

 • matisitnik matisitnik (*.clubnet.pl)

  TVN jest po prostu śmieszny.
  Swego czasu pokazali mój materiał:
  http://www.youtube.com/watch?v=UMVYWDXhEwM
  w Faktach. Jako źródło podali: " <http://www.youtube.com".> Mimo tego, że filmik jest podpisany i wiadomo, kto jest autorem. Żałosna polityka.

 • gość gość (*.internetdsl.tpnet.pl)

  Walka z okupantem trwa! Koniec ITI!! ;)

 • Gargamel Gargamel

  Ja się w ogóle dziwię, że Youtube toleruje taki "oficjalny kanał" plejady, którego jedynym celem jest naganianie ruchu przy prawie zerowej wartości udostępnianego contentu.

 • Kamik Kamik

  Highlander (całkiem mądrze) napisał:
  "Ja mam apel.
  Umieszczasz coś na Youtube czy w innych mediach internetowych (blogi fora itp), zawsze dołączaj adnotacje, ze tvn nie ma prawa użyć tego materiału".

  I bardzo słusznie bo nawet jeśli TVN znajdzie sposób by z takiego materiału skorzystać to przynajmniej zobaczą, że są ludzie których ich złodziejskie postępowanie wnerwia.

 • joothaes joothaes (*.128.33.219.static.crowley.pl)

  generalnie tvn ssie pałkę, bo to po prostu tv komercyjna i ma wszystko w dupie. nie ma prawdomównych, serdecznych i uczciwych mediów komercyjnych. koniec.

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst r18p423dmv:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.