Ostatnio: 06.07.2016

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Witam !

Sprawa wygląda tak, dostałem ten samochód na 18 urodziny(jesteśmy rówieśnikami, Mercury jest starszy o 2 tygodnie ;/). Nie jeździł, nie miał dachu itd. Od dwóch lat staram się go doprowadzi do należytego stanu jest to jednak ciężki orzech do zgryzienia gdyż jest to w Polsce, jak i całej Europie dosyć unikalne auto. Obecnie przemieszcza się (bo jazdą nie można tego nazwać), a pali przy tym 15-20 l. Co przy pojemności 1.6, nie powinno miec miejsca.

Do rzeczy - Chciałem odpicować brykę w MTV, jednak zebrałem się dosyć późno do wystawienia ogłoszenia, więc jeśli widzisz taki samochód po raz pierwszy w życiu, nie pozwól mu niszczeć na podjeździe - Wykop, zagłosuj, udowodnij mi, że niemożliwe może stać się możliwe.


PS. I Chciałbym rzucić wyzwanie MTV i zasugerować zamontowanie w Capri silnika elektrycznego. Myślę, że byłby to ciekawy pomysł na odcinek, a poza tym przydałoby się w mediach propagowanie jakiś alternatyw dla silników spalinowych. ("po za tym" vol. 2 - jestem studentem, paliwo = mniej piwa)

PS II Może mała dyskusja na temat tego co mogło by się znaleźć na wyposażeniu ? (pół żartem pół serio);PKorzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.