Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Wakacje...

Podczas gdy część osób cieszy się piękną pogodą i odpoczywa gdzieś na łonie natury ja odbywam praktyki. Na szczęście tylko dwu tygodniowe;) Miały się zaczynać o 7:30 ale Oddziałowa nie ma dla nas czasu, więc przychodzimy godzinę później i tak do 13:30. Wszystko fajnie ale jak dla mnie zbytnia monotonność. Mamy trochę obowiązków, które wykonujemy codziennie ale jeśli jest coś innego, nowego to wykonuje to albo siostra albo jedna z nas a reszta patrzy:/ I tak odo pobieramy krew, podłączamy i odłączamy kroplówkę, wyciągamy kaniulę, cewnikujemy, podajemy antybiotyki, pobieramy cukier, nosimy probówki na badania i transportujemy pacjentki... Nuuuudy... Szkoda, że na tym oddziale nie ma jakiś dzieciaczków, poważnych zabiegów i scen mrożących krew w żyłąch;) ale cóż, za rok pozwolom nam na dużo więcej:D

655782Co do zaliczeń to, WITAJ NOWY ROKU AKADEMICKI:) Ta niemiecka ss-manka kazała mi przychodzić z 1/4 tematu bo dwóch zdań nie pamiętałam, dosłownie! Ale do wielkich bojach zaliczyła mi:)

W sobotę o 5:52 mam pociąg do domciu:) Nareszcie zacznie się dla mnie lato i będę mogłą odsapnąć psychicznie bo na ulgę fizyczną nie ma szans... praca, praca, praca...

655815

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz anonimowo. Zaloguj się.

Dodajesz komentarz anonimowo. Aby komentować pod własnym pseudonimem włącz profil publiczny w ustawieniach.

Autor:
Treść:

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz, przepisz wspak tekst asjgz7ayc7:

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.