Ostatnio: 23.05.2019

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Mam pomysł na ciekawy wykop efekt związany z ostatnim wykopem na temat reklamowanych w telewizji konkursów, w których trzeba wysłać darmowy sms pod nr zaczynający się od ósemki http://www.wykop.pl/ramka/359547/hardkorowy-sms-premium-test/

Kiedyś sam wysłałem smsa pod podobny numer (z reklamy z Tomaszem Stockingerem) i zaczęli mi przysyłać te smsy bez końca. Oczywiście nie odesłałem ani jednego więc jedyna strona która straciła na tej zabawie jakieś pieniądze to organizator konkursu. Bo oczywiste jest, że to organizator pokrywa koszty - po pierwsze - darmowego smsa wysyłanego przez nas i - po drugie - wszystkich tych idiotycznych wiadomości które od organizatora tego pseudo konkursu dostajemy.

Chyba już domyślacie się, co mam na myśli. Dlaczego by tak nie zacząć wysyłać darmowych smsów w dużych ilościach, narażając nieuczciwego organizatora na spore straty? To może nietypowy wykop efekt ale sprawa jest chyba słuszna, co wy na to? Na początek wspomniany w linkowanym wykopie numer 8043, potem zobaczymy co będzie dalej. Do roboty!!!

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.