Ostatnio: nigdy

Darmowe galerie dla serwisów aukcyjnych

Typ: Akcja skoordynowana, czyli wymaga jako-takiego siedzenia na IRC. Siedzisz - możesz zgarnać, nie siedzisz - nie ma opcji.

Mechanika: Ustawki Guerilla Fight. Dwóch graczy. Mutant z D1 z 100k siły itd., Partner Sparingowy, w domyśle ktoś z mniejszą siłą chcący sobie dorobić. Jeden z nich ma jakieś Uzbekistańskie/Paragwajskie/Jakiekolwiek dziwne obywatelstwo (dowolnego kraju które nie ma-MPP z ePL). Spotykacie się na IRCu, wbijacie obaj 5 killi w dowolnej bitwie, jednocześnie (na komunikat) dołączacie do Guerilla Fights. Partner Sparingowy podstawia się Mutantowi (podbiega do niego 3 razy, a następnie zmienia bronie z jednej na drugą, Mutant rżnie do niego z karabinku). Mutant za 0 exp, 0 tanków, 0 hp dostaje influ jak za 20 hitów z Q7, Partner za 0 expa, 0 tanków, 100 hp dostaje influ jak za 10 hitów z tanka (mechaniki Guerilla Fights). Obaj zyskują - oszczędzają koszty tanka, nie dostają expa (poza wcześniejszymi wymaganymi 5cioma killami). Mutant zadaje dużo większe obrażenia (potencjalnie przy 1hitowcach jest w stanie za 50 hp i 0.5 tanka zadać obrażenia odpowiadające 250 hp i 2.5 tanka).

Wymagania: IRC. Trzeba znaleźć odpowiednie bitwy (np. z dużym CO w D1 itd.), umówić się, i jednocześnie dołączyć do GF. Początkowo osób może być mało, jednak spokojnie kandydaci na obie strony się zbierają :) Istnieje opcja że albo Mutant, albo Partner Sparingowy samemu zostaniesz wysłany do Uzbekistanu/Gdziekolwiek, i będziesz musiał trzymać obywatelstwo, co oznacza darowanie sobie wyborów i TP (oraz to że się nie rozmyślisz po tygodniu i wrócisz - załatwianie obków to nie taka prosta sprawa). Potencjalnie okres przejściowy w którym to mutant z którym się sparujesz jest w innym państwie (lecz wtedy nie możesz np. się dogadać z kimś z poza grupy mutantów i mu się podłożyć).

Wynagrodzenie: Do ustalenia. Teoretycznie obie strony zyskują już na samych tankach, nie dostają expa itd., jednak ponadto Partner Sparingowy może za każde poddane GF (czyli z full hp przy 1hitowcach około ~5-7 walk GF) otrzymać cenę jednego tanka którego druga strona zaoszczędziła, plus coś ekstra (~20 pln). Poza tym pomagasz ePolakom itd., wiele może zależeć od drugiej strony - i tego na ile pazerny jesteś ;-). Przy intensywnych ustawkach w ciągu 1 dnia liczę że Partner Sparingowy mógłby spokojnie zorbić 0.5 golda w walucie (oraz zaoszczędzić pewnie drugie tyle w tankach).

Uwagi: Pierwsze testy ustawek zakończyły się sukcesem, obecnie liczę na uzbieranie dwóch ~5 osobowych grup zarówno Mutantów jak i Partnerów Sparingowych do testów na średnią skalę, żeby zobaczyć jak wygląda organizacja, na ile dużo kandydatów na Mutantów / Partnerów może być, być może stworzyć pomocnicze boty itd. Mając zapewnione obki oraz pierwszych kilku Partnerów Sparingowych online wystosuje się ofertę do jakiś koksów po ~120k siły w D1 i potencjalnie ruszy się z kopyta, choć pierwsze kilka walk w celu oswojenia się z całością można zrobić niemalże od ręki (w ostateczności sam siebie wyślę do Uzbekistanu i będzie pierwszy Mutant od ręki, bez zabawy z obkami itd.), później jedną ze stron trzeba będzie wysłać do Uzbekistanu (najprawdopodobniej Partnerów Sparingowych, gdyż Mutanty mogą zyskać na TP wiele więcej niż Partnerzy, a także Partnerzy będą mogli oferować swoje usługi ludziom z poza projektu - zwykłym ePolakom z ePolskimi obkami - a więc na bank nie będzie problemu z brakiem Mutantów i te ~100 pln dziennie Partnerzy będą mogli spokojnie otrzymywać, niezależnie od tego czy grupa Mutantów z D1 ma cel, czy D4 zwyczajnie wbija sobie TP/BH i chciałaby wbić więcej/taniej.)

Kontakt: Zapraszam na #mutanty na quakenecie ( https://webchat.quakenet.org/?channels=mutanty ), najprawodpodobniej to tam będą miały miejsce pierwsze testy bojowe, siedzę tam zawsze gdy jestem online i z założenia ma to być kanał poświęcony wyłącznie Ustawkom GF, bez zombiaków, z odpowiednim botem itd. Żeby uniknąć sytuacji znanej obecnie z większości kanałów czyli 30 osób na kanale i <5 osób online i ogólnemu chaosowi tym spowodowane myślałem o bocie który raz na jakiś czas wysyłałby zapytanie kto jest online, oraz dawałby voice (+ przy nicku) tym którzy mu odpowiedzą, oraz zabierał plusa tym którzy mu nie odpowiedzą. Poza tym jest jeszcze opcja usystematyzowania tego kto jest mutantem, partnerem a kto jakimś randomem który sie przypałętał przez odpowiednio [M] i [P] na końcu nicków. Ale to sprawy organizacyjne w razie gdyby brało udział wielu chętnych, jak na razie zapraszam chętnych do pokazania się na kanał, do pokazania że umiecie (w miarę aktywnie) sziedzieć na IRCu, oraz do zadawania ewentualnych pytań na dowolny temat. Jeśli ktoś nie ma zielonego pojęcia co to Guerilla Fight, jak działa IRC, (co to IRC? :P), lub jakiekolwiek pytania czy to odnośnie akcji, mechanik gry itd. to piszcie śmiało, jako mentor erepublik (taki moderator tylko co pomaga a nie banuje ;P) oraz kilkukrotny MEN mogę odpowiedzieć na każde pytanie :)

W razie odmowy lub jakichkolwiek wątpliwośći walcie na IRC, PM w erepublik czy gdziekolwiek, chętnie posłuchałbym waszych opinii na temat całej akcji :)

Trzymajcie się i powodzenia o/

Do zobaczenia? ;-)

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright – 1999-2018 INTERIA.PL, wszystkie prawa zastrzeżone.